monis7

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O monis7

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja też myślałam, że w moim mieszkaniu wystarczy zmienić kolory. Ale jednak tym razem potrzebowałam większej zmiany. Na tyle dużej, że musiałam poprosić o porady architekta wnętrz z Łodzi, którego już jakiś czas temu polecała mi siostra. Ich projekty http://www.inter-your.pl/ faktycznie robią wrażenie i to nie tylko na projekcie. Moja mała kawalerka zaczęła przypominać normalne mieszkanie, dzięki rozwiązaniom, na które sama bym nie wpadła, mimo tego, że nie były skomplikowane. Ale jednak zmysłu przestrzennego i doświadczenia nic nie zastąpi :) Takie remonty to ja mogę mieć nawet kilka razy w roku!
  2. Ja może nie stosuję nic specjalnego - chodzę na fitness, staram się zdrowo odżywiać, używam kosmetyków, które odpowiadają potrzebom mojej skóry, nie chodzę na solarium, nie palę i znajduję trochę czasu na odpoczynek. To wystarcza, żeby dobrze czuć się we własnej skórze - przynajmniej dla mnie to jest wystarczające :)
  3. Ja zdecydowanie wolę fitness. Staram się kilka raz w tygodniu po pracy wyskoczyć na jakieś zajęcia. Ćwiczenia w grupie bardziej mnie motywują niż trening w domu - na niego jakoś nigdy nie mam czasu...
  4. Ja jestem fanką morza, a właściwie Trójmiasta, dlatego na wakacje polecam to miejsce. Ale jeszcze całkiem fajnie jest w okolicach Kołobrzegu. Chociaż ostatnio byłam też w Karpaczu i muszę przyznać, ze to miasto i jego okolice też mają niezwykły urok :)
  5. Cześć wam!! Monika z tej strony. Pozdrawiam ciepło!! :)
  6. Inwestowanie w nieruchomości nadal jest opłacalne. trzeba tylko mieć kapitał (albo zdolność kredytową) i szczęście do wynajmujących. Bo czasami straty zdecydowanie przewyższą zyski. No i niekiedy faktycznie trudno się pozbyć wynajmujących, bo myślą, że jak płacą to ich własność i mogą sobie tam mieszkać całe życie i robić co chcą... Ale jeśli uda trafić się na bezproblemowe osoby, to może być całkiem dobry sposób na zarobienie kilku groszy :)