martadygant

Użytkownik
  • Zawartość

40
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O martadygant

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Staram się zdrowo odżywiać, ruszać się, robić wszystko, żeby czuć się szczęśliwą, bo pomaga mi w osiąganiu życiowej równowagi.
  2. Wydaje mi się, że wiele osób ma podobne rozmyślania. To nic złego. Do psychologa zawsze warto się wybrać, żeby omówić pewne sprawy. Wszystko się ułoży, zobaczysz. Może warto po prostu zmienić pracę i poczuć się lepiej?
  3. Wystarczy wynająć firmę, która się tym zajmie. U mnie w firmie, tak to wygląda. Jak znajdę jakiś ciekawy kontakt, to jeszcze tutaj dodam.
  4. Chciałabym mieć podłogowe, szczególnie w łazience. W zimie to ogromy komfort. Nigdy takiego nie miałam, dlatego nie wiem jak rozkładają się koszty grzania i montażu.
  5. Nie słyszałam o takiej możliwości. Nie da się tego już normalnie załatwić z ubezpieczycielem?
  6. Czasami moczę ręce w oliwie. Raz na jakiś czas, ale dzięki temu ręce są delikatniejsze, a paznokcie się nie łamią.
  7. Marzą mi się wakacje... U nas śnieg, a tam pewni byłoby pięknie. Korzystaj jeśli masz możliwość, nawet bym się nie zastanawiała tylko w drogę.
  8. Fajne jest to, że teraz jest taki wybór. Kiedyś buty do biegania kojarzyły mi się ze sportowcami, a teraz.. cóż sama biegam na siłowni, w lecie będę biegać w parku. Moje dostałam od partnera, bo bardzo chciał, żebym się z nim ścigała, o tego typu http://toczytam.pl/buty-reebok-classic-nie-tylko-dla-sportowcow/ I tak to się zaczęło, moje codzienne zmagania ze sobą. Łatwo nie jest, ale staram się, chciałabym w przyszłym miesiącu wziąć udział w zawodach. Zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie.
  9. Drewniany dom to moje marzenie!
  10. Mi pomaga spacer, ale jak znajdę jeszcze jakiś sposób to dopiszę!
  11. Jak poradziliście sobie z tym tematem w święta?
  12. Mój tata uwielbiał sklejać modele. Niektóre trzymamy do dzisiaj. Podziwiam takich cierpliwych ludzi.
  13. Moim zdaniem warto potestować, bo jak inaczej wybrać te właściwe. Takie buty nike przeglądałam ostatnio allani.pl/wyszukaj/nike/buty-meskie. To nie dla mnie, ale mam nadzieje, że dobrze wytypuje:) Z innych pytań to jaki kolor może spodobać się mężczyźnie?
  14. Mam nadzieje, że wiesz jakie dostałaś grzyby i, że są jadalne. Niektóre wystarczy lekko podsmażyć na masełku.