cv-tim

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O cv-tim

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Witam Szukam osobe z Polski do wspolpracy w zakresie wspolnego zalozenia/prowadzenia agencji pracy na terenie Polski, niema mi roznicy w jakim miascie Jestem z Ukrainy, prowadze agencju pracy na terenie Ukrainy we Lwowie 4 lata Bardzo poprosze kontaktowac sie osob, ktory maja doswiadczenie, rozumiemie tego tematu i dostep do pracodawcow Wydatki 50/50 Jestem otwarta do rozmowy
  2. witamszukam partnera z doświadczeniem (luz z rozumieniam tego tematu) do prowadzenia działalności agencji zatrudnienia w Polscejestem z Ukrainy, prowadze agecja rekrutacijna we LwoweMam zalozone spolke z o o+licenzja agencji pracy w PolsceSzukam partnera, który by się zajmował tej agencjej w Polsce, a ja z Ukrainy i z innych krajów oferowała by kandydatow do pracy Albo sprszedamJesli jestescie zainteresowany, proszę odpisać pozdr Irina tel/viber/whatsApp +38 098 102 28 78 skype iskorka_lv (Agency)email cv-tim@ukr.net
  3. Poszukujemy pracodawców, zainteresowanych pracownikami z Ukrainy, Azii (Kazachstanu, Uzbekistanu, Tadzikistanu) i Nepalu Proponujemy Państwu pracowników ze wschodu do wszelkich prac produkcyjnych, rolnictwie, sadownictwie, sektorze budowlanym, budownictwie dróg i autostrad, sektorze stoczniowym, przemyśle meblarskim, gastronomii, przetwórstwie, lub do jakichkolwiek innych prac sezonowych Pracownicy z Azii rozmawiają w jeżyku rosyjskim, z Nepalu -angielskim, w celu zatrudnienia pracodawca musi posiadać zezwolenie od wojewody. Agencja Pracy z tytułu rekrutacji pobiera jednorazową prowizję Termin przyjazdu pracownika do Polski oraz inne warunki do uzgodnienia Zapraszamy do wspólpracy. Agencja "Jest praca z nami" Lwow, Ukraina tel/viber/whatsApp +38 098 102 2 8 78 skype Iskorka_lv (Agency) email cv-tim@ukr.net
  4. witam szukam partnera/wspolnika z doświadczeniem (mozna bez, ale rozimieniem tego tematu) do prowadzenia działalności agencji pracy w Polsce jestem z Ukrainy, prowadze agecja rekrutacijna we Lwowe Mam zalozone spolke z o o+licenzja agencji pracy w Polsce Szukam partnera, który by się zajmował tej agencjej w Polsce, a ja z Ukrainy i z innych krajów oferowała by kandydatow do pracy Jesli jestescie zainteresowany, proszę odpisać pozdr Irina tel/viber/whatsApp +38 098 102 28 78 skype iskorka_lv (Agency) email cv-tim@ukr.net
  5. Szanowni Państwo, Agencija Pracy U&P Sp. z o. o. działa w branży międzynarodowego i krajowego pośrednictwa pracy. Poszukujemy pracodawców, zainteresowanych pracownikami z Azii Rekrutujemy i leasingujemy do pracy obywateli z Azji (Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan) Pracownicy z Azji są zatrudniani w Polsce na podstawie: zezwoleń wojewódzkich typu A/odległośc, jaka dzieli ich od domu, sprawia, iż są to pracownicy stabilni w pracy, chcący pracować i zarabiać pieniędze w Polsce/ wyjazdy z Polski do domu są dla nich nie opłacalne co 3 miesiące)  wszyscy kandydaci do pracy mówią w języku rosyjskim i przyjadą do Polski w ilości odpowiadającej zapotrzebowaniu pracodawcy • Dajemy okres próbny dla sprawdzenia/weryfikacji pracownika lub istniej mozłiwość zatrudnienia przez naszą firmę w postaci leasingu pracowniczego. Zapraszamy pracodawców, zainteresowanych współpracą do naszych managerów z informacją o zapotrzebowaniu na pracowników. Posiamy swój oddział firmy na Ukrainie i w Polsce i wspolpraca mozliwa jak z ukr tak i z polska strona Zapraszamy do wspólpracy. Agencja "Jest praca z nami" teraz jestem na Ukraine, prosze pozostawic wiadomoscie lub zadzwonic na viber, whatsApp+38 098 102 28 78 Irina, Agnieszka w Krakowie +48515311565
  6. Potrzebuję partnera w celu rozpoczęcia działalności agencji pracy w Polsce, która zarejestrowana jest w Rzeszowie. Geograficznie nie ma różnicy, możemy przepisać biuro w innym mieście Uwaga – to nie ma być pracownik do biura, lecz partner, z którym będziemy prowadzić współpracę. Zarobki partnera – dochód z działalności. Obowiązki partnera– organizacja pracy firmy (wyszukiwanie kontraktów – rekrutacja, leasing pracowników, uzyskanie zezwolenia (oświadczenia) na pracę dla cudzoziemców itp.) O mnie: jestem na Ukrainie, prowadzę agencję rekrutacyjną we Lwowie 4 lata i większość czasu będzie na Ukrainie. Prosze o kontakt wylacznie osob, majacych doswiadczenie w tym zakresie Z zainteresowanymi,w celu pierwszego kontaktu i znajomości – rozmowa w skype lub viber, whatsApp +38 098 102 28 78 Pozdrawiam, Irina
  7. Potrzebuję partnera w celu rozpoczęcia działalności agencji pracy w Polsce, która zarejestrowana jest w Rzeszowie. Geograficznie nie ma różnicy, możemy przepisać biuro w innym mieście Uwaga – to nie ma być pracownik do biura, lecz partner, z którym będziemy prowadzić współpracę. Zarobki partnera – dochód z działalności. Obowiązki partnera– organizacja pracy firmy (wyszukiwanie kontraktów – rekrutacja, leasing pracowników, uzyskanie zezwolenia (oświadczenia) na pracę dla cudzoziemców itp.) O mnie: jestem na Ukrainie, prowadzę agencję rekrutacyjną we Lwowie 4 lata i większość czasu będzie na Ukrainie. Prosze o kontakt wylacznie osob, majacych doswiadczenie w tym zakresie Z zainteresowanymi,w celu pierwszego kontaktu i znajomości – rozmowa w skype lub viber, whatsApp +38 098 102 28 78 Pozdrawiam, Irina