annabąk

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O annabąk

• Ranga
    Początkujący
  1. Szukaj na http://clicktrans.pl/ Tam na pewno znajdziesz tanich do każdego transportu no i przede wszystkim szybko i bez tracenia czasu oferty same spływają jak dasz ogłoszenie , z cenami, wybierasz sam firme jaka Ci pasuje No i korzystanie z serwisu darmowe Mam firmę i często z tego korzystam
  2. Zgadza się, że znajomosć księgowości zdecydowanie pomaga w prowadzeniu sobie samemu kpir ale nie przesadzajmy- ksiązka nie jest aż tak trudna i twierdzę, że ktoś kto z ksiegowością nie miał dotąd styczności tez ją poprowadzi, szczególnie gdy wesprze się jednym z programów typu ifirma czy innym. Ja nie korzystam wprawdzie z ifirmy ale z bardzo podobnego programu , który w porównaniu z tym wspomnianym ma jednak jeden ważny atut - internetowe biuro rachunkowe. Więc jak uznamy, że jednak sobie nie radzimy z tą całą kpir to oddajemy sprawę profesjonalistom- podpisujemy umowę z wybranym biurem internetowym i wszystkie wprowadzone przez nas dokumenty automatycznie sa im przekazywane i oni juz nad nimi czuwają- nie musimy tracić czasu na ich dowożenie, zyskujemy trochę kasiorki w kieszeni, bo te usługi sa tańsze niż usługi standardowego biura i mamy pewność, że ktoś czuwa nad naszymi papierami firmowymi. Program mogę polecić –znajdziecie go na www. szybkafaktura.pl - taka alternatywa dla ifirmy
  3. :)) coś dla mnie- dzięki, wpadnę :)
  4. Jak miło pomarzyc:))) wycieczka dookoła swiata, pensjonat nad naszym polskim morzem i super plac zabaw dla dzieci nie zapominając o dobrze oprocentowanej lokacie, oczywiście;)))
  5. annabąk

Witam

to i ja się przywitam:) jestem nowa i licze na cenne rady w wielu kwestiach