kasia6800

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kasia6800

• Ranga
    Początkujący
  1. Jak w temacie, ale od początku. Najpierw musiałam przekonywać ojca by w końcu zdecydował się na te implanty a łatwo nie było. Później trzeba było znaleźć gdzie to dobrze zrobić. Zaczęłam szukać w internecie i na hasło implanty Kraków wyskoczyło kilka propozycji. Wybrałam gabinet dr. Beaty Świątkowskiej bo wśród znajomych dobrze była znana i polecana,pzdr
  2. Sami w naszej firmie rozważaliśmy czy nie uczyć się rosyjskiego... choć jeżeli współpraca z kontrahentami z Rosji będzie się rozwijać w takim tempie będzie trzeba o tym pomyśleć. Na razie tłumacz rosyjski nam wystarcza. Poznaliśmy tą firmie szukając pomocy w internecie.Daliśmy do tłumaczenia testowo kilka prostych dokumentów bo chcieliśmy wiedzieć jak to wygląda i jakie firma ma podejście do klientów i biznesu, pzdr.
  3. W dobie szybkiego internetu wiele dziedzin rozwija się szybciej, nie inaczej jest z księgowością.Nie muszę też chyba nikogo przekonywać , kto prowadzi swoją firmę ile problemów jest z księgowością i jak ważną częścią całości firmy jest właśnie księgowość. Widzę to po firmie mojego szwagra, gdzie do niedawna nie miał większego wyboru, po prostu szukał biura rachunkowego w obrębie miejsca gdzie prowadzi firmę. Teraz dzięki nowym możliwościom korzysta z usług firmy Tax Care - https://taxcare.pl/. W ogóle nie musi kontaktować się w sposób bezpośredni z księgową, pzdr
  4. Bardzo długo przekonywałam ojca by w końcu zadbał o stan swojego uzębienia... ale jak to zwykle on wie lepiej. Teraz jest taki stan ,że tu dziura tu całkowity ubytek... szkoda gadać.Jest jednak światełko w tunelu bo zgodził się końcu pójść ze mną stomatologa. Okazało się ,że musimy poszukać kliniki gdzie robią implanty. Szukając w necie frazy implanty w Krakowie znalazłam jak się później okazało bardzo dobrą klinikę dr. Beaty Świątkowskiej .Tam "zrobiliśmy" pierwsze ząbki u ojca i... nowy życie - usłyszałam. Robimy dalej, pzdr
  5. Potrzebowaliśmy kilka miesięcy temu bardzo pilnie ekskluzywnego transportu dla naszych gości biznesowych z Holandii. Po prostu tak wyszło ,że nie miał kto pojechać... a i tak trzeba było by jechać dwoma samochodami,Zdecydowaliśmy się na wynajęcie samochodu - taxi słowem, ale chodziło o vipowskie taxi. Szukaliśmy w necie i na stronie primetaxi znaleźliśmy to czego szukaliśmy .Firma bardzo poważna , z luksusowymi samochodami i profesjonalnym podejściem do klientów, pzdr
  6. Medycyna estetyczna to także dbałość o piękny biały uśmiech. To regularne przeglądy stanu uzębienia i reagowanie na drobne ubytki itp. W skrajnych wypadkach jest jednak potrzeba dokonać gruntownych uzupełnień w uzębieniu. Szukając w internecie frazy implanty Kraków znalazłam jak się później okazało polecaną mi wcześniej przez koleżanki z pracy klinikę dr. Beaty Świątkowskiej. Z perspektywy już dłuższego czasu uczęszczania do tej kliniki wiem ,że dobrze trafiłam. pzdr
  7. Drukarni jest wiele wystarczy zajrzeć do internetu. Wcale nie trzeba udawać się do pobliskich drukarni ,spokojnie można znaleźć taką ,która ci będzie odpowiadać, choćby była na drugim końcu Polski.W naszej firmie też korzystają z takiej drukarni on line - https://web-to-print.pl .Szybko i tanio, zamawiają tam przede wszystkim wizytówki oraz ulotki reklamowe, pzdr
  8. Swego czasu intensywnie poszukiwałam dobrego stomatologa w Krakowie i jak to zawsze mam w zwyczaju radzę się swoich znajomych i przyjaciół. Polecono mi dwie może trzy kliniki, z których wybrałam jedną , gdzie przyjmuje stomatolog Beata Świątkowska.Tam poczułam ,że mam do czynienia z fachowcem w swojej dziedzinie.Podejście do dzieci także rewelacyjne ;a dla mnie bardzo ważne . pzdr
  9. Nie mam jednego czy nawet kilku ulubionych sklepów.Po prostu jak czegoś potrzebuję to szukam w internecie i wtedy podejmuje decyzję o kupnie.W pracy wybieraliśmy się kilka miesięcy temu do koleżanki w odwiedziny do małego dziecka.Ile osób tyle propozycji ... oczywiście śpiochy też brane były pod uwagę. Natknęliśmy się jednak na sklepik - https://maylily.pl/pl/ gdzie dostałyśmy wykonane z najdelikatniejszych tkanin kocyki haftowane. Na kocyku dałyśmy wyhaftować imię dziecka. Wiedać było ,że prezent się bardzo podobał, pzdr
  10. Z większością rzeczy czy spraw , które wymieniono powyżej się zgadzam. Często uczestniczę w różnych szkoleniach i na jednym z nich zadano nam pytanie co się motywuje do pracy (warunek był taki by się nie powtórzyć). Oczywiście kasa, samochód itp. wyczerpały się po trzech pierwszych osobach. Ja powiedziałam ,że do pracy motywuje mnie słoneczny dzień... bo tak jest jak słońce świeci wszystko się chce - także pracować. Tak jeszcze na poważnie ważnym elementem motywującym jest możliwość uczestnictwa w szkoleniu. W mojej firmie nie zaniedbuje się tego elementu bo szkolenia mamy dość regularnie .Ostatnio jest to stale jedna firma - Most Wanted - po kilku szkoleniach prowadzonych przez trenerów z tej firmy wiem dlaczego nasi szefowie zdecydowali się właśnie na tą firmę - kompetencja i otwartość to ich wizytówka. pzdr
  11. W firmie ,w której pracuję mieliśmy nie lada problem, po prostu w związku z nowymi kontrahentami ze wschodu potrzebowaliśmy tłumacza z języka rosyjskiego i ukraińskiego.Od czego jest jednak internet - wrzuciłam do wyszukiwarki frazę - tłumacz przysięgły języka rosyjskiego kraków i znalazłam firmę na http://tlumaczalnia.pl .Najpierw było to kilka dokumentów, ale później już korzystaliśmy cały czas z usług tej Pani, pzdr
  12. W naszej firmie dość intensywnie nas ostatnio szkolą , głównie z zakresu księgowości, HR i spraw kadrowych. Od kilku uz lat szefowie korzystają z usług tej samej firmy http://www.mostwanted.pl/dla-pracownika/szkolenia-i-konferencje/ i sobie ją chwalą. Zaglądnęłam na ich stronkę i mnie zaciekawił temat z zakresu BHP - kontrowersje i trudne przypadki z zakresu prawa pracy i BHP ( szkolenie 18 stycznia 2018) ,pzdr
  13. Już kilka lat próbowałam przekonać ojca do implantów, i nic ... opierał się skutecznie. W zeszłym roku tak z niczego , powiedział OK, sama byłam zaskoczona i myślałam ,że znowu coś wymyślił .Jednak nie udaliśmy się do gabinetu Stomatologia Świątkowska . Tam zajęli się ojcem w sposób bardzo kompleksowy i profesjonalny, uważam więc ,że jeżeli szukam implantologa w Krakowie to właśnie gabinet dr.Beaty Świątkowskiej, pzdr
  14. kasia6800

Zakupy

Korzystam dość często z serwisów aukcyjnych i powiem szczerze znalazłam aplikację , która bardzo ułatwia mi życie, tzn. oszczędza czas - to http://autohunter24.pl/ . Aplikacja ta przeczesuje wiodące serwisy aukcyjne i powiadamia cię na maila o nowych ogłoszeniach.To taki automatyczny poszukiwacz, który wyręcza mnie z ciągłego przesiadywania przed kompem, wtedy kiedy nie chcę, pzdr
  15. Jeśli chodzi o doradztwo podatkowe Wrocław - to chyba tylko http://www.doradztwopodatkowe.wroclaw.pl/ Znajomy ma firmę we Wrocławiu i bardzo sobie ich chwalił - głównie z uwagi na konkretną informację przed okresem rozliczeniowym, jak masz informację z biura to wiesz czy robić zakupy jeszcze 30 danego miesiąca czy poczekać na następny miesiąc.Najważniejsza to wymiana informacji, pzdr