polowy1

Użytkownik
  • Zawartość

17
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O polowy1

• Ranga
    Początkujący
  1. nas obsługuje kancelaria GESSEL. I generalnie jeśli mamy jakieś zagwozdki prawne to zawsze z nimi się konsultujemy czy to przy np. zawieraniu umów czy też korzystamy z ich doradztwa podatkowego. Mamy do nich pełne zaufanie bo nie raz już udowodnili, że znają się na rzeczy. Poza tym wystarczy spojrzeć na ich rekomendację ponieważ to mówi samo za siebie.
  2. czy warto w dzisiejszych czasach? Oczywiście, że tak. Ja bym wręcz powiedział że to jest jedna z podstawowych i niezbędnych komórek w firmie. Tylko no właśnie – trzeba nawiązać współprace z kancelarią, która stricte zajmuje się prawem handlowym i gospodarczym jak np. kancelaria GESSEL. I trzeba uważać na kancelarie, które specjalizują się prawem rodzinnym, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
  3. na dalekie trasy to chyba polecałbym jakiegoś suva. Może toyota rav4? Fajnie się prowadzi, samochód jest sztywny i cichy. Do tego wnętrze komfortowe bo jest sporo przestrzeni. Umów się na jazdę próbną w salonie Carolina Toyota Wola i wypróbuj 🙂
  4. popatrz na używane modele w salonie Carolina Toyota Włochy. Moze uda ci się coś znaleźć fajnego 🙂 a samochody mimo że używane to jednak mają w naprawdę doskonałym stanie. No i jest gwarancja z tego co pamiętam
  5. no to przede wszystkim sala musi być wystarczająco duża na określoną liczbę gości 🙂 do tego parkiet jak chcecie tańczyć. Na takie rzeczy zwróć uwagę. Ukłądając menu warto wziąć pod uwagę to że wśród gości mogą być osoby np. wege lub na jakiejś innej diecie.
  6. ciężko cokolwiek konkretego polecić bo całkiem często zmieniają tam menu ze względu na to, że dania robią z sezonowych produktów. No i sama też możesz sobie skomponować te posiłki 🙂 ale generalnie to ci powiem, że wszystko mi tam u nich smakowało
  7. poszukaj czegoś w Focus Park. Może Charlie Food And Friends?
  8. wszystko generalnie zalezy od warunków i stanu samochodu, ale brzmi to całkiem fajnie. Gdybym ja się miał zdecydować na coś takiego to najpierw poszedłbym do salonu Carolina Toyota Włochy. Jeden z najlepszych salonów samochodowych w stolicy zarówno jeśli chodzi o ofertę i ceny, jak i obsługę klienta.
  9. polowy1

Zakup samochodu

wszystko zależy od tego kto jaki ma budżet. Niemniej jednak ja tutaj bym szukał tylko i wyłącznie oferty salonowej. Zazwyczaj salon Carolina Toyota Wola ma fajne oferty, promocje i wyprzedaże, więc chyba pierwsze kroki to bym do nich skierował.
  10. jak nie chcesz wydawać nie wiadomo ile na samochód to poszukaj używanego modelu. Ale nie po komisach. Sprawdź ofertę normalnie w salonie jak np Carolina Toyota Włochy. Tam też sprzedają używane modele, a przynajmniej źródło jest sprawdzone 🙂
  11. o taaaaak! pierogi to mają wyśmienite! zupełnie jak takiej domowej roboty :)
  12. Ja od nich często biorę jedzenie do domu, tak żeby sobie zjeść w domu obiad ciepły bo sam nie lubię gotować. Mi to się podoba to najbardziej że płacisz za tyle ile weźmiesz. No a jeśli chodzi o jakość jedzenia to też uważam, że jest ok
  13. polimax faktycznie jest ok. ja co prawda zamowilem u nich fotoksiazke, ale podejrzewam ze przy jakis ulotkach itp beda mieli podobnie wysoka jakosc wydruku
  14. nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to co jest lepsze: czy własna księgowa czy biuro rachunkowe :) każdy musi ocenić według własnych oczekiwań i wymagań. Ja zamiast polecać jakąś firmę to radzę wejść na http://www.biznes-mentor.pl/ i tam sobie poszukać jakiś artykułów na temat księgowości, biur rachunkowych itp. Na pewno znajdą się poradniki czym się kierować przy wyborze księgowych :)
  15. oprócz modelu wózka widłowego, napędu itp. trzeba też zwrócić uwagę na to jakie mają widły. Właściwe widły sprawią, że praca będzie bardziej efektywna oraz bezpieczniejsza. Zresztą co ja tutaj będę pisał... najlepiej to sobie wejść po prostu na https://www.szary-beton.pl/ i tam przeczytać sobie o tym artykuł.