janko78

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O janko78

• Ranga
    Początkujący
  1. Jestem właścicielem smażalni ryb. Zmieniałem kilka razy dostawców. Obecnie kooperuję z hurtownią ryb morskich Luxfish. Jestem bardzo zadowolony z uczciwego dostawcy. Ryby są zawsze świeże, smaczne i na czas dostarczane.
  2. Firma http://www.madejpak.pl fachowo zajmuje się sprzedażą poziomych oraz pionowych maszyn pakujących. Są oficjalnym dystrybutorem maszyn włoskiej firmy GSP.
  3. Jeśli szukałbyś dobrej jakości przewodów paliwowych lub hamulcowych, to polecam bezpośrednio u producenta Przewody-paliwowe. Dbają o jakość swoich produktów. Obsługują sprawnie i terminowo.
  4. Już 3 raz ogłaszaliśmy przetarg na firmę sprzątającą. Poprzednie dwie się nie sprawdziły. Obecnie wygrała przetarg firma www.somi.pl. Urząd od momentu ich zatrudnienia wygląda zupełnie inaczej. Jest tak czysto, że można przeprowadzać test białej rękawiczki.
  5. Pracuję w Niemczech od kilku lat. Przynajmniej raz w miesiącu przyjeżdżam na 3 dni do żony i dzieci. Zawsze muszę na określoną godzinę wrócić do pracy. Dlatego jeżdżę z zaufanym przewoźnikiem www.marcinbus.pl, który ma stale sprawny samochód i jest bardzo punktualny.
  6. W folie pakowne zaopatruję się u www.zgrzewaniezfolii.pl. Realizują zamówienia błyskawicznie i zawsze świetnie doradzą. Zamawiam folie pakowne z nadrukiem. Super sposób na reklamę, a koszt minimalny. Materiały bardzo dobrej jakości.
  7. Polecam usługi firmy www.techgrafq.pl. Wysoka jakość produktów, połączona z unikatową estetyką oraz zorientowaniem na spełnienie konkretnych potrzeb i oczekiwań to cechy, które ich wyróżniają. Dysponują nowoczesnym sprzętem, w tym centrum obróbczym CNC. Doradzają w zakresie aranżacji oraz wdrażają innowacyjne rozwiązania techniczne. Solidny kontrahent.
  8. Solidna firma zaopatrzona we wszelkiego rodzaju taśmy transportujące to www.mettech.pl. Wyposażałem z nimi swoją taśmę produkcyjną i jestem bardzo zadowolony. Na zakupione u nich produkty obowiązuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  9. Dobre i solidne konstrukcje stawia firma http://www.allts.pl z pomorskiego. Specjalizują się w obróbce blach, profili stalowych i spawaniu metali i są profesjonalni w swoim fachu. Ja zleciłem im wykonanie stalowej hali magazynowej i wywiązali się bez zarzutu. Dbają o detale, są terminowi i niedrodzy.
  10. Jakbyście poszukiwali opon do wózków widłowych, to godną polecenia firmą jest www.torus.com.pl. Mają solidne markowe opony w dobrych cenach. Poza tym można dostać u nich opony do maszyn wielkogabarytowych. Zawsze fachowa obsługa i w razie czego porada. Sprawdziłem i jestem zadowolonym klientem.
  11. Silniki marki Deutz są niezastąpione. Używam ich w swoich maszynach. Gdyby ktoś z was poszukiwał dobrego i sprawdzonego silnika do maszyn rolniczych, to polecam firmy Deutz od www.asomakar.pl. Mają wysokiej jakości towar w korzystnej cenie. Rzetelny i uczciwy sprzedawca.
  12. Piękne balustrady projektuje firma www.szyma-metalex.pl. U mnie zrobili niezwykle oryginalną i stylową balustradę. Dodatkowo zleciłem im wykonanie ogrodzenia. Sprawdzili się rewelacyjnie, solidni, rzetelni i uczciwi.
  13. Ręczniki papierowe i różnego rodzaju akcesoria higieniczne zamawiam regularnie u www.aseopaper.pl. Mają konkurencyjne ceny i dobrej jakości towar. Przy dużych zamówieniach można liczyć na upusty. Solidny i rzetelny sprzedawca.
  14. Jako kierownik hurtowni artykułów spożywczych, nie mogłem sobie poradzić z firmami sprzątającymi. Czystość w pomieszczeniach magazynowych pozostawiała wiele do życzenia. Dopiero firma www.somi.pl doprowadziła pólki i podłogi magazynowe do właściwego stanu. Firma dba o czystość i porządek regularnie i dokładnie.
  15. Zgodzę się z przedmówcą w 100%. Dzisiaj trudno o dobrych przewoźników. Sam długo szukałem odpowiedniego, aż wreszcie trafiłem do www.goldbus.net. Firma jakich niewiele, dbająca o każdy detal w bezpiecznej i bezproblemowej podróży. Posiada świetnie wyszkolonych i bardzo uprzejmych kierowców.