GosiaMX

Użytkownik
  • Zawartość

23
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O GosiaMX

• Ranga
    Początkujący
  1. Gastronomia na festynach to dość opłacający biznes sama miałam okazję uczestniczyć kilka razy na festynie i naprawę polecam. Jednak aby obsługa na festynie dobrze funkcjonowała potrzebny jest też dobrej jakości sprzęt. Zdecydowanie polecam sklep aaatech, który oferuje bardzo duży wybór dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego. Sama inwestowałam już parę razy i się nie zawiodłam także polecam.
  2. Jeśli chodzi o własną restaurację to polecam również zainwestować w odpowiedni sprzęt gastronomiczny. Na pewno bardzo duży wybór sprzętu znajdziecie na aaatech, ja prowadzę swój lokal od 4 lat ale co jakiś czas ulepszam, wymieniam sprżet na nowy. Bardzo dużo sprzętu już zamówiłam na aaatech mają bardzo dobrą jakość polecam.
  3. Na pewno takie w jakim czujesz się dobrze, znasz chociaż podstawy działania będzie Ci o wiele prościej prowadzić firmę. Ja również poważnie zastanawiam się nad czymś swoim, bardzo poważnie rozważam możliwość założenia sklepu z częściami samochodowymi pod marką Lucart na zasadzie francyzy. Mają dość dobre warunki współpracy, marka również dość znana, dobra jakość niskie ceny.
  4. Czy ktoś próbował swoich sił w prowadzeniu biznesu na zasadzie francyzy? Zastanawiam się już od dłuższego czasu nad założeniem czegoś swojego jednak nie mam doświadczenia w tym temacie, kolega doradził mi abym spróbowała założyć coś na zasadzie francyzy np z marką Lucart?
  5. Dzięki przeglądnęłam naprawdę sporo sklepów, które oferują sprzęt do gastronomii, ale jednak zdecyduję się na aaatech ze względu na cenę i dość duży asortyment urządzeń.
  6. Kojarzy ktoś może sklep aaatech.pl widzę dość sporo sprzętów dla gastronomii, czytałam też kilka recenzji i zachwalają sobie jakość oferowaną w tym sklepie. Na początku następnego roku planuję otwarcie własnej kawiarni. Dość mały lokal ale wydaje mi się że w dość dobrej lokalizacji, na pewno będą przepyszne pączki i świeżo mielona kawa więc klientów nie powinno brakować.
  7. dzięki wezmę HP EliteBook 820 ten z 8GB Pamięcią RAM, dysk SSD, matryca ok 15, typ matrycy matowy. Jest troszkę droższy od wcześniejszego który miałam ochotę kupić, ale wiadomo że jak już kupować to na lata. Jeszcze raz dzięki za pomoc
  8. Właśnie chciałabym dokupić już laptop z większą pamięcią Ram i dyskiem, czyli po złożeniu zamówienia w sklepie korzystne mam możliwość wymienić kilka rzeczy na lepsze?
  9. Prowadzę małą firmę budowlaną komputer służy mi przede wszystkim do pracy, mam stacjonarny ale szczerze dość mocno mnie ogranicza bo coraz częściej muszę pracować w terenie. I myślę o zakupie laptopa. Słyszałam, że te z serii biznesowej Lenovo ThinkPad są wydajne i długo trzyma bateria. Ktoś może ma? Na korzystneit.pl widziałem sporo tego typu laptopów w dość dobrych cenach.
  10. Każdy biznes jest dobry, ale jeśli jest prowadzony przez odpowiedzialną osobę. Francyza tak jak pisałam powyżej to dobry pomysł, bo dostajesz na wstępie bardzo dużą pomoc.
  11. Witajcie polećcie mi jakieś dobre szkolenie z wystąpień publicznych organizowane na terenie Warszawy. Z góry dziękuję
  12. Francyza z tego co słyszałam to bardzo dobra sprawa. Osobiście nie miałam styczności z biznesem tego typu, ale mój kolega ze studiów założył jakiś czas temu tego typu biznes i bardzo mu się to opłaca. Przede wszystkim nie odpowiadasz za wszystko samodzielnie, firma oferuje szkolenia czy też reklamę biznesu nie musisz się martwić przykładowo o coś takiego jak reklama.
  13. Konieczność racze to nie jest ale jakoś wolałabym mieć dobry sprzęt dezynfekujący niż narażać klientki na możliwość zarażenia się czymś. na pewno salon z brakiem takiego urządzenia długo nie pociągnie klientki wyczują braki. Jeśli nie masz pieniędzy to taki sprzęt zawsze możesz wziąć w leasing np na FineFactory masz taką możliwość także naprawdę zastanów się jeszcze nad tym.
  14. Mam z chillblast.pl laptop typowo biznesowy Chillblast Hyperbook Havard 15,6" Business Laptop i nie zamieniłabym go na żaden inny. laptop służy mi głownie do prac biurowych, prowadzę małe biuro rachunkowe. Miałam owszem wcześniej inne laptopy, ale po 2 latach niestety, ale nie nadawały się do pracy. Laptopy z chillblast mają 5 letnią gwarancję co bardzo mi odpowiada polecam.
  15. GosiaMX

dom

Bardzo podobają mi się projekty domów jednorodzinnych parterowych. Firma https://www.mgprojekt.com.pl/ widzę że ma świetne projekty domów jednorodzinnych. Przypadkowo znalazłam ich stronę, ale już wiem, że jak tylko zdecydujemy się z mężem na budowę naszego gniazdka to skorzystamy z ich oferty