ideacook

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ideacook

• Ranga
    Początkujący
  1. Cześć, jestem nowy w Polsce, to mój pierwszy rok. Jako obcokrajowiec chciałbym współpracować tutaj z lokalną społecznością. Moim pomysłem jest otwieranie sklepu spożywczego we Wrocławiu lub Krakowie, w tym samym czasie, sprzedaż online, np. Allegro, eBay. Głównymi produktami będą małe i tanie towary (artykuły pościelowe, artykuły dekoracyjne, zabawki dla dzieci, artykuły papiernicze, biżuteria i stroje z pończoch) Chciałbym importować bezpośrednio z Chin lub południowej Azji, niektóre z nich również mogą kupować z rynków hurtowych, które w Polsce. Moja przewaga polega na tym, że znam dobrze rynek chiński, marketing, zakupy, oder, kontrolę jakości i wysyłkę, co miało miejsce w Porcelana mogę z łatwością zarządzać, ale nie jestem tak dobra w zakresie trendów i smaku produktów, nie mówię też po polsku. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt. To nie są fałszywe informacje Z góry dziękuję pozdrowienia Lucas Hello,I'm new to Poland,this is my first year here.As a Foreigner,I'd like to corporate with local people here. My idea is opening groceries store in Wroclaw or Krakow,at same time,selling online such as allegro,ebay. The main products will be small and cheap commodities(bedding products,decoration products,children toys,stationery products,jewelries and stocking clothes) I'd like to import directly from china or south asia,some of them also can buying from wholesale markets which in poland.My advantage is that i know Chinese market very well,marketing,purchasing,oder,quality control and shipment which happened in china i can easily manage,but I'm not so good at products trend and taste here,I don't speak Polish too. Anyone who is interested please contact me. This is not fake information Thanks in advance Regards Lucas