justi

Użytkownik
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O justi

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A może dorzucić do tego jakieś ubranko? Na https://olalakids.pl/ można znaleźć mnóstwo ciekawych propozycji :)
 2. A może strona https://zikom.pl/ okazałaby się przydatna? Prowadzą tam handel używanym sprzętem.
 3. My w Katowicach zastanawialiśmy się kiedyś nad wynajęciem nagłośnienia w https://www.twojevent.com/services/naglosnienie/ . Podobno świetna, profesjonalna firma, a współpraca z nimi to sama przyjemność.
 4. justi

  Pomoc drogowa

  A myślałeś, by np rozszerzyć swoje usługi o wynajem aut? Tak jak np na http://borys-team.pl/auto-zastepcze-oc-sprawcy-chorzow/ można wynająć samochód z OC sprawcy, a przy okazji mają tam również holowanie i warsztat naprawczy.
 5. justi

  Lotnisko

  Nigdy nie korzystałam z ich propozycji, ale znajomi mówili, że naprawdę warto :)
 6. Bardzo korzystną ofertę części, o które pytasz mają na https://ebcbrakes.pl/produkty/kategorie-produktow/tarcze-hamulcowe/tarcze-samochodowe,2,159147 . Zobacz sobie koniecznie na ceny i skontaktuj się z nimi, myślę, że warto złożyć u nich zamówienie.
 7. Słyszałam, że bardzo dobre efekty daje zabieg falami akustycznymi. Jeżeli interesuje Was to bardziej, na https://fabskin.pl/leczenie-cellulitu-fale-akustyczne-uderzeniowe/ są wszelkie informacje na ten temat, możecie sobie poczytać.
 8. A czy potrzebujesz również innych stolarskich elementów? Takich jak np uchwyty magnetyczne? Bo jeśli tak to na https://euromagnesy.com/pl/25-uchwyty-magnetyczne-neodymowe masz naprawdę szeroki ich wybór w bardzo korzystnych cenach.
 9. A czy firma o której piszesz zajmuje się również pomiarami konstrukcji maszyn?
 10. My wszystko staramy się zeskanować i poumieszczać na odpowiednio zabezpieczonych serwerach w postaci PDF. Strasznie to niestety długo idzie zwłaszcza, gdy poszczególne elementy tekstu trzeba ręcznie przepisywać.
 11. Również zastanawiam się nad tematem bezpieczeństwa ogrzewania na podczerwień. Ale w tej kwestii zapytam chyba specjalistów z https://irshop.eu/ , gdyż po prostu się na tym znają.
 12. A czy słyszeliście o tym, że na wdrożenie systemu ERP można dostać unijną dotację?
 13. Jeżeli macie w tym doświadczenie, to podpowiedzcie proszę, czy na przykład system erp https://erpserwis.net/ wart jest uwagi? Pytam, ponieważ chcemy coś takiego wdrożyć u nas w firmie, ale nie bardzo ogarniamy temat.
 14. A czy znajomy myślał już o systemie informatycznym ułatwiającym pracę? Bo jeżeli nie, niech rzuci okiem na https://www.autoid.pl/rozwiazania/automatyczna-identyfikacja-przedmiotow/305-system-unis-wms-globalny-informatyczny-system-zarzadzania-magazynem , na pewno mu się przyda.
 15. Kazimierz, czasem lepiej jednak rozeznać się w temacie, bo zakup materiałów na własną rękę wychodzi niekiedy dużo korzystniej finansowo.