anka2409

Użytkownik
  • Zawartość

17
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O anka2409

• Ranga
    Początkujący
  1. Agencja reklamowa to dobry pomysl. Wydaje mi się też że np usługi callcenter czy obsługa social media to efektywny sposób. Bardzo skuteczną firmę moge polecić do callcenter CCIG może komuś sie przyda
  2. Ja bym złożyłą zapytanie do kilku firm o całość , tak najprościej jest porównać, plus zawsze taniej jak weźmiesz wszysto z jednego miejsca , zawsze można zawalczyć o jakiś rabat jak ja w Gorcie Fabryka Maszyn Gastronomicznych Gort , oni wszystko ci zrobią od umeblowania po wyposażenie
  3. To co ja lubie to ciuuuchy - wiec polecać mogę tylko sklepii z damskimi ubraniami - najfajnieszy z ostatnio poznanych - BIALCON - polecam www.bialcon.pl/
  4. Ktoś mi kiedyś poleciłto podam dalej - jak chodzi o maszyny gastronomiczne to najlepiej kupic bezpośrednio od producenta np z Fabryki Gort Fabryka Maszyn Gastronimicznych Gort I serwis i częsci na potem jakby co zawsze oferują
  5. Ja miałam ciekawą propozycję w tym temacie, nie skorzystałam z powodu choroby ale myślę o tym poważnie Zerknij sobie na stronę firmy ONE INVEST - oni się zajmują edukacja finansowa i dają wiedzę jak i w co korzystnie inwestować. Oni współpracują z wiarygodnymi partnerami i oferują ciekawe produkty inwestycyjne no i do tego można wejść z nimi w współpracę. Nie wiem czy to Cie zainteresuje ale czasem każdą propozycję warto rozważyć
  6. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę TUV NORD - bardzo kompetentni i profesjonalni Nie wiem na czym najbardziej Ci zależy i co nie podobało Ci się w tamtej firmie co piszesz ale TUV działa naprawdę z zasadami, taka firma z "ludzką twarzą" Kontakty z nimi to przyjemność a nie mus, przynajmniej u mnie bo są bardzo pomocni i życzliwi - może tacy Ci są potrzebni po złych doświadczeniach?
  7. Polecam zostanie przedstawicielem BETTERWARE Z przyjemnością pomagam każdemu zarobić jego pierwsze pieniążki w tym biznesie:) Wszystkie szczegóły na stronie http://betterware-poland.com.pl/ ZAPRASZAM
  8. Też polecam program szybkafaktura.pl o którym pisał czesiek- ma tytuł Produktu Roku PC Worlda i świetnie sie na nim pracuje
  9. A ja polecam pewny i konkretny zarobek w Programie Partnerskim https://pp.szybkafaktura.pl/ - jasne zasady, wysoki procent i wypłaty co miesiąc za raz pozyskanego klienta
  10. Witajcie. Polecę Wam ciekawy- moim zdaniem - sposób na zarobienie paru groszy w miesiącu. Polecam dobry, sprawdzony i pewny program partnerski https://pp.szybkafaktura.pl/ - polega na pozyskiwaniu użytkowników programu szybkafaktura.pl - od każdego pozyskanego użytkownika płacą 15 lub 20 lub 25% jego miesięcznej opłaty abonamentowej - płaca stała i długotrwałą, bo mają raczej stałych klientów, a sama usługa, którą sie poleca bardzo ciekawa i praktyczna dla małych firm, więc ludzie cetnie z niej korzystają. warte zainteresowania- sama korzystam :D
  11. A ja polecam BETTERWARE - firma zdecydowanie mniej znana ale dobra w branży. Polecają produkty dla domu ( wszelkie ułatwienia- garnki, patelnie, naczynia do mikrofalówek, wycieraczki, moskitiery, mopy, szczoteczki do żaluzji- praktycznie wszystko) oraz chemię domową i preparaty dla zdrowia i urody ( gorsety, plastry, zestawy do manicure, opaski na włosy, aparaty do masażu) - generalnie łatwiej sprzedać niż same kosmetyki, gdyż większość rzeczy jest w domu wręcz niezbędnych i ludzie chętnie je kupują. W dodatku to rzeczy niedrogie. Zresztą same obejrzyjcie tutaj http://www.betterware.pl/katalog_betterware/11/ - przedstawiciel kupuje 30% taniej, zapisy tylko 1zł w tym miesiącu, czeste wyprzedaże, świetny system rabatowy. Nie ma wymogów co do sprzedaży lub budowania siatki, wiec możesz , a nie musisz. Generalnie możesz tylko kupować dla siebie, a opłaca sie bo masz 30% taniej. Jeśli jesteście zainteresowane zapraszam do siebie- wszystko wyjaśnię i pomogę się z tym zaznajomić w miarę dokładnie - przy rejestracji wysyłam darmowe katalogi:) piszcie do mnie na adres betterware2010@gmail.com zapraszam i pozdrawiam wszystkie dziewczyny i konsultantki
  12. Hmmmm, godna zainteresowania ta szybkafaktura. Właśnie szukam jakiegoś programu księgowego dla mojej firmy i szukam opinii w temacie Nie wiedziałam że w programach do prowadzenia ksiegowości jest taka mozliwość i przyznam, że mnie zainteresowało to biuro rachunkowe przez internet w połaczeniu z programem do księgowania,naprawdę fajna sprawa- musze to koniecznie sprawdzić , dzięki za cenną informację
  13. Najlepszym sposobem na zaistnienie jest internet - dobra strona www i pozycjonowanie - naprawdę warto. Mnie pozycjonuje jedna firma z Katowic i naprawdę widać efekty
  14. he he he działalnośc gospodarcza na 1/2 etatu - komiczne:)))