JoeySmith

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O JoeySmith

 • Ranga
  Początkujący
 1. A może coś na Wilanowie? Też niezgorszy wybór jest: lokal do wynajęcia warszawa wilanów
 2. Polecam ciekawą wyszukiwarkę nieruchomości z całej Polski, a w tym przypadku z Krakowa - http://www.klikmapa.pl/lokale-na-sprzedaz,mi-krakow.html
 3. Dla mniejszych przedsiębiorców przydatna jest mała pożyczka, np. z funduszu mikro. Tutaj coś na ten temat pożyczka na start firmy
 4. W rozkręcaniu biznesy kluczowy jest właśnie pomysł. Taki pomysł na biznes może się przydać ;)
 5. Tutaj króciutko i na temat dofinansowań dofinansowanie działalności gospodarczej. Ogółem mówiąc - najlepiej skierować się do właściwego UP, procedury mogą się różnić w zależności od regionu.
 6. Poczytaj trochę więcej, np Umowa o dzieło. I warto o wszystko dokładnie się wypytać, warunki, kasę, żeby później nie było problemów :)
 7. Amortyzacja to dla początkujących przedsiębiorców dość ciężki temat... Czy jest jakaś reguła, jak dobierać sposób amortyzacji? Mam trochę kasy i chciałem założyć jednoosobową firmę (chodzi o usługi ciągnikiem - orka, wykopki). Chciałem kupić taki ciągnik za ok 50000. Jak go najprościej amortyzować? Żeby jak najmniej wyliczeń było, nie jestem za mocny w tym ;)
 8. Nie ma co się oszukiwać, reklama w internecie raczej prędko nie zniknie. Moim zdaniem będzie cały czas ewoluować, a uwaga ich twórców skupi się na dwóch rzeczach - coraz większej jej widzialności i nachalności oraz łamaniu kolejnych filtrów programów typu adblocker. Przecież w końcu żaden producent nie zrezygnuje z reklamy, a internet to potężne medium ;)