kas.wow87

Użytkownik
  • Zawartość

66
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kas.wow87

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. kas.wow87

mechanik

Potwierdzam, sama korzystałam z ich usług nie raz i mogę zdecydowanie polecić ten warsztat! Dużym atutem jest właśnie fakt, że serwisują wszystkie auta, wg mnie ceny również mają bardzo dobre jak na okoliczną konkurencję. Miła obsługa, doświadczony zespół - to także niewątpliwa zaleta :)
  2. Sprawdź sobie Ridersów - Riders to jest firma kurierska, która w swojej ofercie ma właśnie m.in. międzynarodowe przesyłki kurierskie. Są rzetelni i mają dobre ceny, myślę, że warto ich sprawdzić :)
  3. Czyli szukasz na rynku wtórnym? Ja osobiście jestem zwolenniczką kupowania mieszkania od dewelopera - nasze mieszkanie kupowaliśmy od APM Development, to była świetna decyzja, bo mieszkanie naprawdę jest super, a cała transakcja przebiegała bez najmniejszych komplikacji :)
  4. Na pewno oświetlenie jest bardzo ważne w przestrzeni biurowej - nie tylko przez wzgląd na swoją funkcjonalność, ale i na wystrój wnętrza. Piękne lampy mogą bardzo "podkręcić" charakter danego pomieszczenia, wydobyć z niego piękno :) Polecam Ci zajrzeć np. na http://behome.pl
  5. Wg mnie w biurze fajnie sprawdzą się deski podłogowe - to solidny materiał, elegancki i klasyczny, a przy tym bardzo ciepły, komfortowy :) U nas w firmie są właśnie drewniane podłogi i super zdaje to egzamin :)
  6. Ja polecam Dent-SM, zobacz sobie na http://www.dentsm.pl/protetyka-warszawa, tam znajdziesz informacje na temat świadczonych usług. Protetyką zajmuje się tam pani Jakubowska, bardzo dobry lekarz stomatolog :)
  7. Jeśli chodzi o Warszawę i okolicę, to ja polecam serwis Honda w Markach k . Warszawy, serwisują nie tylko hondy, ale i inne marki aut - są rzetelni, naprawy są sprawne i zawsze w wyznaczonym terminie. Zdecydowanie polecam :)
  8. A powiedzcie, jeśli chodzi o meble kuchenne Warszawa, to jakiego wykonawcę polecacie? Słyszałam bardzo dobre opinie o firmie Qchnie.pl, może ktoś korzystał z ich usług? Dajcie znać, proszę, jakie są Wasze doświadczenia w tym zakresie :)
  9. Mnie się podobają takie płytki betonowe - koniecznie zobaczcie sobie np. na marmurowe.pl, fajnie to wygląda i wg mnie jest bardzo praktyczne :) Ktoś może ma takie u siebie?
  10. Ja w Warszawie polecam Klinikę Sfera i pana doktora Migałę - jeśli chodzi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to jest on wg mnie najlepszym specjalistą :) Doświadczony, dokładny, bardzo subtelny, z wyczuciem - naprawdę można mu zaufać :) A pełną ofertę zabiegów możecie sprawdzić na stronie http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna
  11. Jeśli chodzi o ubrania typu odzież skórzana, to mam sprawdzone miejsce - sklep LU-MAN, w którym zawsze zamawiam, bo oferują naprawdę wysoką jakość. Rzadko można spotkać tak pięknie wykrojone i odszyte ubrania ze skóry, przy tym w najmodniejszych wzorach :) Zdecydowanie polecam tam zajrzeć!
  12. A znacie https://design-life.pl? Oni mają bardzo fajne meble - ekskluzywne, designerskie i nowoczesne. Zamawiałam od nich hokery do kuchni i stolik kawowy :) Jest w czym wybierać i można wytropić naprawdę super okazje na świetnej jakości meble i dodatki :)
  13. Na lojalność ze strony klientów długo się pracuje i faktycznie nowym sklepom wcale nie jest tak łatwo wejść na rynek, bo klienci są przyzwyczajeni do dobrej oferty :) W przypadku sklepów internetowych można też konkurować ceną i w ten sposób przyciągać Klientów. Ja osobiście jednak nie patrzę tylko na cenę, ale i na jakość obsługi, szybkość wysyłki itp. Sklep Clarksonline.pl znam i wiem, że raczej nieprędko zmieniłabym miejsce zakupów, bo jestem z niego bardzo zadowolona :)
  14. Znajoma polecała mi fotelik maxi-cosi tobi w przedziale wagowym 9-18 kg. Widziałam taki w sklepie dzidziusiowakraina.pl, wybór mają naprawdę duży i jest możliwość zakupu nawet na raty :)
  15. Ja rozważam wstawienie implanta - taki zabieg będę wykonywać w Dent-SM, gdzie chodzę do dentysty. Trafiłam tam, gdy miałam do usunięcia ósemkę, w internecie znalazłam dra Jakubowskiego na hasło "chirurg stomatolog Warszawa", później rozpoczęłam tam też leczenie zachowawcze, a w przyszłości planuję także zabiegi bardziej estetyczne :)