Dominik78

Użytkownik
  • Zawartość

42
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dominik78

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Ja polecam z całą pewnością firmę www.dar-trans.mazowsze.pl, która oferuję takie usługi jak : transport specjalistyczny, ponadgabarytowym , transport różnego rodzaju maszyn i tym podobne. Posiada wszystkie uprawnienia i pozwolenia.
  2. Ja jeżeli już to wolę wynająć taki kontener niż kupować bo nie oszukujmy się to są duże koszty. Najczęściej wynajmuję takie kontenery od firmy Kontener Serwis bo mają dobre ceny na wynajem.
  3. Jeżeli usługi ppoż to tylko z firmą Pirotoks z Katowic. Firma oferuję działania z zakresu ochrony życia i mienia oferując sprzęt przeciwpożarowy, przeglądy i tym podobne.
  4. Meble specjalistyczne to na przykład meble do laboratorium. Moja żona prowadzi takie laboratorium i jak je zakładała z koleżanką to dość długo nie mogły znaleźć odpowiedniej firmy aż w końcu znalazły firmę POLON LABOR z Torunia.
  5. Moja siostra otworzyła w mieście swoje laboratorium i z tego co mówiła to największe problemy miała ze znalezieniem dobrej firmy, która zrobiła by meble specjalistyczne. Poleciłem jej firmę POLON LABOR z Torunia. Firma oferuję bardzo dobre ceny i szybka realizację.
  6. Znam bardzo dobrze tą firmę Solid Link z Wrocławia i również polecam. Firma jest jednym z najlepszych dostawców elementów z dziedziny automatyki przemysłowej w Polsce.
  7. Warto skorzystać z usług dobrej korporacji taksówkowej na takie imprezy i zorganizować vouchery dla swoich pracowników. Ja korzystam w takich sytuacjach z usług korporacji TELETAXI z Katowic.
  8. Ja polecam kontakt z kancelarią w Lublinie na Odrodzenia 36 lok. 1 u Pana Grzegorza Buby. Kancelarią oferuję usługi z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa opiekuńczego i prawa gospodarczego i prawa rodzinnego oraz kancelaria podejmie się poprowadzenia takich spraw jak rozwody, separacje, alimenty, podział majątku i opieka nad dziećmi.
  9. Warto zainwestować w dobry sprzęt komputerowy i nie tylko. Ja polecam sklepie WISP.PL , który oferuję wiele produktów do budowy sieci internetowych, radiowych, przewodowych, światłowodowych, a także monitoringu. W firmie WISP można kupić takie urządzenia jak : router MikroTik, urządzenie Ubiquiti Networks, antena WiFi, media konwerter światłowodowy, moduł SFP, patchcord UTP
  10. Z doświadczenia wiem, że w pracy przy produkcji mebli liczą się dobre narzędzia i dobrej klasy produkty. Jestem zdania, że na tym nie warto oszczędzać, bo prędzej czy później albo klient zwróci się z reklamacją, albo dla nas samych będzie to dość denerwujące. Długo nie mogłem znaleźć dobrego kleju, który był by super wiążący i nie był uciążliwy (zapach). Moim odkryciem jest klej szybkowiążący High Tack Fast, który kupiłem od firmy Marcopol, który spełnia wszystkie moje oczekiwania i mam pewność, że mebel będzie na lata.
  11. Ja bym się bala prowadzić tak ważna rzecz samodzielnie. Dla tego naszą księgowość oddaliśmy w dobre ręce do kancelarii Biura Prawniczo-Księgowego Krystyna i Katarzyna Wawrzynek w Katowicach .
  12. Zawsze warto skorzystać z oferty na przykład agencji reklamowej. Ja polecam agencję Leon Studio w Koninie. Agencja prowadzi również drukarnie w której możemy skorzystać z usług poligraficznych.
  13. W temacie własnej restauracji to polecam firmę z Wałbrzycha, która oferuję sprzedaż ciekawych rzeczy do restauracji i nie tylko. Firma Decorest oferuję drewniane serwetniki, karty płatnicze dla kelnerów, drewniane karty menu, tabliczki " rezerwacja", opakowania na butelki i tym podobne.
  14. Ja korzystam z biura rachunkowego i jestem zadowolony z ich usług już od bardzo dawna. Kancelaria do , której chodzę to Kancelaria rachunkowo-podatkowa w Żywcu, która mieści się na Komonieckiego 1 Biuro zajmie się prowadzeniem księgowości pełnej i uproszczonej, a także usługi z zakresu kadr i płac.
  15. Jeżeli chodzi o laboratorium jako miejsce pracy to do takiego miejsca są potrzebne meble specjalistyczne. Takie meble specjalistyczne oferuję firma POLON LABOR z Torunia.