Dominik78

Użytkownik
  • Zawartość

49
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dominik78

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. My kupiliśmy auto do firmy z ADF Auto z Wrocławia i powiem wam, że to chyba był najlepszy zakup auta. Polecam wejść na stronę tej formy i zapoznać się z ofertą.
  2. Może komuś z was przyda się ten namiar do kancelarii prawno-patentowej w Przemyślu. Kancelaria BELLEPAT mieści się na ulicy Słowackiego 44 i podaję numer telefonu 608 503 081 - można do nich dzwonić i się umówić.
  3. Teraz tych biur rachunkowych jest dużo i trudno wybrać najlepszą opcje. Ja swoje biuro wybrałam z polecenia koleżanki bo nie mogłam się zdecydować. Wybrałam biuro niedaleko Gostynia u Pani Muszyńskiej na Stankowej.
  4. Jeżeli ktoś z was szuka dobrej firmy od usług spedycyjnych to polecam kontakt z firmę ze Szczecina MARK SPEDIT z miejscowości Dołuję. Wiele razy korzystaliśmy z ich usług i powiem wam, że nie znam drugiej takiej firmy tak obeznanej w temacie.
  5. Warto również wiedzieć gdzie możemy zamówić takie kosze upominkowe dla potencjalnych klientów. Ja polecam skontaktować się z firmą https://www.owczarska.eu/ gdzie możemy zamówić piękne kosze , które zostaną przygotowane zgodnie z zamówienie.
  6. Ja również znam ten warsztat Em-Ka i powiem wam, że w łodzi nie ma wielu takich warsztatów, które specjalizują się w regeneracji tylnej belki w tych typowych autach typu Citroen, Renault, Peugeot.
  7. Jeżeli jesteśmy już w temacie hydrauliki siłowej to polecam skorzystać z oferty firmy www.hydro-precyzja.pl. Firma specjalizuje się w produkcji silników hydraulicznych typu SOK i moim zdaniem warto podjąć z nimi współpracę.
  8. Ja polecam z całą pewnością firmę www.dar-trans.mazowsze.pl, która oferuję takie usługi jak : transport specjalistyczny, ponadgabarytowym , transport różnego rodzaju maszyn i tym podobne. Posiada wszystkie uprawnienia i pozwolenia.
  9. Ja jeżeli już to wolę wynająć taki kontener niż kupować bo nie oszukujmy się to są duże koszty. Najczęściej wynajmuję takie kontenery od firmy Kontener Serwis bo mają dobre ceny na wynajem.
  10. Jeżeli usługi ppoż to tylko z firmą Pirotoks z Katowic. Firma oferuję działania z zakresu ochrony życia i mienia oferując sprzęt przeciwpożarowy, przeglądy i tym podobne.
  11. Meble specjalistyczne to na przykład meble do laboratorium. Moja żona prowadzi takie laboratorium i jak je zakładała z koleżanką to dość długo nie mogły znaleźć odpowiedniej firmy aż w końcu znalazły firmę POLON LABOR z Torunia.
  12. Moja siostra otworzyła w mieście swoje laboratorium i z tego co mówiła to największe problemy miała ze znalezieniem dobrej firmy, która zrobiła by meble specjalistyczne. Poleciłem jej firmę POLON LABOR z Torunia. Firma oferuję bardzo dobre ceny i szybka realizację.
  13. Znam bardzo dobrze tą firmę Solid Link z Wrocławia i również polecam. Firma jest jednym z najlepszych dostawców elementów z dziedziny automatyki przemysłowej w Polsce.
  14. Warto skorzystać z usług dobrej korporacji taksówkowej na takie imprezy i zorganizować vouchery dla swoich pracowników. Ja korzystam w takich sytuacjach z usług korporacji TELETAXI z Katowic.
  15. Ja polecam kontakt z kancelarią w Lublinie na Odrodzenia 36 lok. 1 u Pana Grzegorza Buby. Kancelarią oferuję usługi z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa opiekuńczego i prawa gospodarczego i prawa rodzinnego oraz kancelaria podejmie się poprowadzenia takich spraw jak rozwody, separacje, alimenty, podział majątku i opieka nad dziećmi.