aleksandra52

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O aleksandra52

 • Ranga
  Początkujący
 1. Moim ostatnim zakupem w internecie była waga taka jak tutaj https://www.komputronik.pl/search-filter/7399/wagi-lazienkowe-szklane . W tym sklepie mozna znaleźć różne sprzęty AGD i nie tylko w różnych cenach. Warto sobie sprawdzić :)
 2. Na pewno słyszeliście o programach konsumenckich takie jak http://sodexolojalnosc.pl/program-lojalnosciowy/programy-konsumenckie/ . Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie dla rozwoju firm.
 3. Ciekawe rozwiązania. Z własnego doświadczenia wiem, ze motywowanie pracowników to bardzo ważny aspekt, bez którego firma nie będzie w stanie sprawnie funkcjonować. U nas w firmie ostatnio pracownicy dostali karty przedpłacone, o których piszą na stronie http://sodexolojalnosc.pl/baza-wiedzy/czym-sa-karty-przedplacone/ . Myślę, że warto coś takiego zastosować.
 4. Na motywację wływa wiele czynników i w dużej mierze wszystko zalezy od przełożonego. Można np. podarować swoim pracownikom różne motywatory w postaci kart i kuponów podarunkowych. Nie tylko pracownik będzie miał korzyści ale również pracodawca bo pomoże to osiągnąć większe zyski. Przeczytałam o tym w tym artykule https://sodexomotywacja.pl/blog/karta-i-kupon-podarunkowy-dla-pracownikow-jakie-sa-korzysci-dla-pracodawcy/ co mnie bardzo zainteresowało.