Brelock

Użytkownik
  • Zawartość

22
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Brelock

• Ranga
    Początkujący
  1. Jutro o godzinie 20-ej odbędzie sie webinar pod tym adresem: https://www.anymeeting.com/bfdynytwigbs Jeśli ktoś sie boi zalogować imieniem i nazwiskiem niech wpisze pseudonim:)
  2. W tym programie nie zarabiasz na samochód tylko go dostajesz po spełnieniu warunków:) We wtorek będzie webinar,możesz wpaść i posłuchać:) Postaram sie podać adres webinaru we wtorek po południu.W ostatnich dniach 200 osób zarejestrowało sie do Scalar 1:)
  3. W najbliższy poniedziałek startuje nowy program sieciowy,który umożliwia zarobienie około 50 000 złotych z jednego konta oraz zdobycie Forda i Volkswagena. Kont można mieć więcej niż jedno.Opis znajdziecie na blogu prowadzonym przez jednego z uczestników: http://gww24.wordpress.com/2014/09/16/dlac...jest-najlepszy/ Organizatorem tego przedsięwzięcia jest szef tej firmy MLM,istnieje ona już 10 lat: http://www.system.scalarkonsorcjum.eu/ Zacytuję maila promocyjnego jakiego otrzymałem: " W systemie piątkowym zarabiamy ze swoich zakupow i zakupow Uczestników pod nami.Do10 poziomów w dól (łacznie z nami) od 1,5 do 4% z kazdego poziomu. Zakupy robimy w sklepie Scalar Konsorcjum, a od listopada w kazdym innym sklepie oprócz paliwa, papierosow, alkoholu i uslug(zasady w regulaminie).Robiąc zakupy w innych sklepach musimy wziąć fakturę na firmę Scalar Konsorcjum" Osoby które odwiedzą powyższe linki i będą zainteresowane tematem zapraszam do kontaktu ze mną pod mailem pomocscalar@o2.pl :)
  4. Zapoznajcie sie proszę z ofertą firmy Ila,to polska strona projektu: http://www.ilapolska.info/ Ten program internetowy założyli dwaj znani w USA specjaliści od MLM.Inwestycja początkowa to jedyne 9,95$.Produktem jest aplikacja internetowa na telefon komórkowy lub przeglądarkę internetową.Teraz pozwolę sobie zacytować oficjalny tekst reklamowy: "Każdy otrzymuje wynagrodzenie z wymuszonej matrycy 3x7 ( maksymalnie, po wypełnieniu matrycy, jest to 2511,75 $ ) Wynagrodzenia bardzo wzrastają , gdy jednak program polecamy : posiadając 3 osoby polecone otrzymujemy 10% bonus od prowizji z matrycy tych osób oraz dodatkowo 251,17 $ /miesiąc od każdej osoby, u której całkowicie zapełniła się matryca ( razem 3x 251,17 $ = 753,31 $/miesiąc ) posiadając 6 osób poleconych otrzymujemy 20% bonus od prowizji z matrycy tych osób oraz dodatkowo 502,75 $ /miesiąc od każdej osoby u której całkowicie zapełniła się matryca ( razem 6 x 502,75 $ = 3016,50 $ /miesiąc ) posiadając 10 osób poleconych otrzymujemy aż 40% (!!!) bonus z matrycy tych osób oraz dodatkowo 1004,7 $ /miesiąc od każdej z tych 10 osób o ile zapełniła się u nich matryca ( razem 10 x 1004,7 $ = 10 047$ / miesiąc !!! )" Trzeba podkreślić że niekoniecznie trzeba umieć polecać ludzi żeby tutaj działać.Każdy może wprowadzić bezpośrednio tylko 3 osoby a kolejne trafiają automatycznie do struktury poniżej.Można więc liczyć na to że osoby do naszej struktury spadną z góry automatycznie:)Jak widzicie w tekście zacytowanym powyżej zapraszanie jak największej ilości ludzi jest bardzo opłacalne dlatego osoby które potrafią to robić najpewniej zadbają o to żeby nie było dziur w strukturze,żeby każdy miał swoich poleconych.Tak więc jest to też opcja dla tych którzy nie potrafią polecać. Ja jestem w grupie lidera który w ciągu miesiąca zaprosił ponad 100 osób a jego sponsor ma podobne umiejętności także spodziewam sie dobrych efektów.Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w mojej grupie proszę pisać na pomoc83@o2.pl.Oczywiście najpierw zapoznajcie sie dokładnie z opisem programu na jego oficjalnej polskiej stronie:)
  5. Dzięki za opinię Piotrze,przekaże ją właścicielom Apolandii:)Po pierwsze chciałbym napisać że ja sam jestem tylko sympatykiem programu,nie pracuję w Apolandii,nie znam nawet osobiście osób pracujących przy tym projekcie,nawiązałem z nimi kontakt wyłącznie drogą mailową.To mi wystarczyło żeby przekonać sie do tego projektu i próbować zainteresować nim ludzi na własną rękę. Sprawa wygląda tak że ja promuję program BHC w internecie we własnym zakresie,za zgodą i wiedzą pani Makowskiej,głównej pomysłodawczyni programu BHC.Ale to są tylko i wyłącznie moje działania nie będące częścią oficjalnej kampanii reklamowej tej firmy. Jestem w kontakcie mailowym z biurem Apolandii więc wiem że podejmowane są przez jego pracowników działania mające na celu ogólnopolskie nagłośnienie tematu.Nie jestem wtajemniczany we wszystkie szczegóły ale wiadomo mi że są to np. próby pozyskania sponsorów oraz opinii znanych osób z kręgów ekonomii i mediów. Co do UOKiK to wydaje mi sie że opinia będzie pozytywna bo program BHC jest zgodny z polskim prawem a ludzie mają prawo dowolnie dysponować swoimi pieniędzmi a więc zapisywać sie także do takich programów.Wydaje mi sie że w UOKiK-u obawiają sie jednak tego że jak wydadzą oficjalną decyzję którą pani Makowska oczywiście umieści od razu na stronie programu będzie to zachęta dla różnych oszustów którzy powołując sie na pozytywną opinię UOKiK w sprawie Apolandii zaczną zakładać różne nielegalne piramidy finansowe.W każdym razie gdyby było tu coś nielegalnego to przypuszczam że UOKiK zamiast debatować nad tym tematem po prostu od razu zawiadomiłby prokuraturę a nic takiego nie miało miejsca. Teraz jeszcze sie ustosunkuje do tych słów- ""byłoby dobrze gdyby osoby zainteresowane pisały do mediów".Wydaje mi sie że gdyby TVN,Wyborcza i inne media dostały sporo maili w sprawie programu BHC to zainteresowałyby sie tematem.Dlatego proszę na forach ludzi którym idea programu sie podoba żeby zrobili tą prostą rzecz która zajmie tylko kilka minut:)To chyba jedyna rzecz jaką może zrobić sympatyk programu poza napisaniem tematu na forum-pisać maile do mediów:) Chciałbym również zaznaczyć że zapisanie sie w opcji biernej do programu jest bezpłatne.Każdy bierny uczestnik zostaje aktywowany w systemie dopiero wtedy kiedy ma przydzielonych przynajmniej dwóch darczyńców przez administratora,wcześniej po prostu czeka.Tak więc zapisanie sie w opcji biernej powoduje że trafiacie na listę oczekujących i nic nie płacicie. Na koniec chciałbym podziękować Piotrowi za jego wypowiedź.Do tej pory często sie spotykałem w internecie z opinią że jestem oszustem próbującym łapać jeleni do jakiejś nielegalnej piramidy finansowej.Jesteś jedną z niewielu osób która na ten temat wypowiedziała sie merytorycznie i życzliwie.Za to chciałbym Ci podziękować bo czasami to już naprawdę tracę wiarę w ludzi:)
  6. Artykuł ukazał sie w lokalnym tygodniku ukazującym sie w Świnoujściu,Międzyzdrojach i Wolinie,"Wyspiarzu niebieskim". Na początek dobre i to,na większe tytuły oraz telewizję przyjdzie czas, mam taką nadzieję. Ja niezmiennie proponuję żeby osoby potencjalnie zainteresowane tym programem nie czekały biernie ale starały sie coś robić,najprostsze co może zrobić każdy to napisać maila do Wyborczej,TVN24,Faktu czy też do innych mediów.Jeśli dostaną oni tych maili dużo to nie będą ignorować tematu tylko sie nim zajmą.Tak jak wspominałem ani ja,sympatyk programu ani właściciele Apolandii nie mają budżetu reklamowego pozwalającego na ogólnopolską reklamę. Dużo łatwiej byłoby promować program gdyby była już ta opinia UOKiK ale ich opiniowanie programu BHC wciąż jest w toku i nic na to poradzić nie można, widocznie takie mają procedury. Aha,jeszcze jedna rzecz.Do programu może zapisać sie każdy,nie tylko wymienieni na stronie głównej emeryci,renciści i chorzy na epilepsję.To jest teoretyczna grupa docelowa ale pozostali nie są wykluczeni,co najwyżej kiedy program będzie już popularny to oni będą przyjmowani w pierwszej kolejności.
  7. Jutro ma sie ukazać pierwszy oficjalny artykuł prasowy na temat programu BHC.Jeśli będzie to wrzucę link.A że na razie jest cicho to fakt.Byłoby głośniej gdyby ludzie tak jak proponuję pisali w tej sprawie do mediów i sami sie zaangażowali w promocję tego projektu który powstał po to żeby im pomóc. Poza tym UOKiK wciąż nie wydał końcowej opinii,kiedy ona sie już ukaże zapewne właściciele Apolandii zwrócą sie do mediów i instytucji państwowych z prośbą o patronat dla programu. Podsumowując,przydałoby sie żeby ludzie sie w to zaangażowali a nie tylko biernie czekają:)Gdyby wyzwolić dla BHC taką energię społeczną jak w przypadku ulicznych protestów przeciw ACTA i innym to program "hulałby" już tak że ludzie korzystaliby z niego.Ani właściciele Apolandii ani ja,sympatyk programu nie posiadamy kosmicznego budżetu reklamowego żeby wykupić billboardy na ulicach i reklamy w telewizji więc najskuteczniej byłoby gdyby program BHC rozprzestrzeniał sie oddolnie na zasadzie ruchu społecznego.W każdym razie temat ten wcześniej czy później do mediów trafi,trudniej sie działa bez pieniędzy na reklamę i przy bierności potencjalnych zainteresowanych ale w końcu na pewno sie uda:)
  8. Firma Wiarygodna Finansowo: -potwierdź wiarygodność finansową swojej firmy -wzmocnij pozycję firmy na rynku -zaprezentuj swoje przedsiębiorstwo w gronie Firm Wiarygodnych Finansowo -dodatkowo wizytówka online dostępna w Serwisie BIG.pl zapraszam: http://jose33.systempartnerski.pl/infomonitor/index.html Krajowy Rejestr Długów: -dopisuj dłużników do Krajowego Rejestru Długów -odzyskaj swoje pieniądze -sprawdzaj wypłacalność kontrahentów przed podpisaniem umowy -monitoruj kluczowych klientów zapraszam: http://jose33.systempartnerski.pl/krd/index.html Kredyty dla firm: -najlepszy kredyt dla Twojej firmy! -nawet 3 mln zł -bez zabezpieczeń -dla nowych firm zapraszam: http://jose33.systempartnerski.pl/ideabank/index.html
  9. Nowość: program BHC został pozytywnie zaopiniowany przez UOKiK,numer sprawy DDK-405-26/11/PM: http://bhc.apolandia.com/przepisy-prawa.html Społeczno-finansowy program darowizn BHC Apolandia: http://bhc.apolandia.com Jeśli ten portal zdobędzie popularność będzie skutecznym lekiem na kryzys finansowy.Serwis Apolandii na podstawie złożonego wniosku - wraz z opisem działalności - został oficjalnie zarejestrowany w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych,firma jak każda inna ma NIP,REGON,wpis do ewidencji działalności,biuro.Pełne dane kontaktowe: http://tnij.com/kontaktbhc W zakładce "Opinie" widzicie wypowiedzi m.in. pracowników naukowych SGH i Politechniki Warszawskiej.Wrzuciłem też informacje o tym portalu na Facebooku i już kilkadziesiąt osób wrzuciło link do tego programu na swój profil informując o nim swoich znajomych:) Do czego i ja was zachęcam.Idą ciężkie czasy,ogólna sytuacja ekonomiczna na świecie jest zła.Program BHC Apolandia może być awaryjnym rozwiązaniem na te trudne czasy i to nie tylko w Polsce.Po zakończeniu pierwszej polskiej edycji Apolandia ruszy w świat,w kolejnych państwach działając według obowiązującego w nich prawa a więc być może inaczej niż w Polsce ale tak samo skutecznie:) Jeśli ktoś boi sie pisać do ich biura(ludzie są dziwnie podejrzliwi nawet jak wszystkie karty leżą na stole) to ja też jako sympatyk i uczestnik programu służę pomocą pod tym mailem- pomoc83@o2.pl Po tym jak program zyska popularność zostaną uruchomione: 1. Forum Ogłoszeniowe-będą tu do dyspozycji różne działy, gdzie można będzie zamieszczać ogłoszenia w sprawie pracy, swojej działalności, sprzedaży, kupna, zamiany, podróży, spotkań, kursów, nauki, wydarzeń kulturalnych, spraw personalnych.Tutaj będą mogły sie także ogłaszać organizacje pozarządowe potrzebujące wsparcia finansowego oraz osoby prywatne takiej pomocy potrzebujące. 2.Sekcja pomocy i donatacji- jeżeli masz pomysły, projekty, innowacyjne rozwiązania lub ważne potrzeby, do realizacji których potrzebujesz większych środków finansowych lub innej pomocy, to możesz w tej sekcji o tym poinformować. 3.Serwis społecznościowy dla uczestników programu. Jeśli macie wśród swoich znajomych dziennikarza lub macie możliwość kontaktu z osobami pracującymi w mediach powiedzcie im o programie BHC.Im szybciej ten temat zostanie medialnie nagłośniony tym szybciej zacznie pomagać Polakom:) Edycja1: Jest mały sukces,odpisał mi dziennikarz TVP który zajmuje sie sprawami społecznymi,jest zainteresowany zaangażowaniem sie w promocję programu.Jeśli macie możliwość kontaktu z ludźmi mediów to jak już wspominałem zachęcam do podzielenia sie z nimi informacją o programie BHC.Możecie również wysyłać maile w tej sprawie do TVN24,Gazety Wyborczej i innych mediów.Jeśli dostaną dużo maili może przygotują reportaż który nagłośni sprawę a o to przecież chodzi:) Edycja2: Pomysłodawczyni tego programu pani Jolanta Rene Makowska była kiedyś gościem "Pytania na śniadanie" w TVP2.Nie jest to więc postać wymyślona w tym sensie że do zdjęcia dorobiono imię i nazwisko jak to ma miejsce na wielu portalach które mają za zadanie was oszukać.Na Facebooku możecie ją znaleźć w wyszukiwarce jako Jolę Rene,z pewnością odpowie na wszystkie wasze pytania jeśli nie chcecie lub boicie sie pisać na adres biura Apolandii. Dodatkowo wklejam opis z innego forum który obrazuje działanie tego systemu w praktyce: "Duże emocje jak widzę budzi kwestia 216 osób które mają wpłacać wam darowizny. Otóż 216 osób to maksymalna liczba darczyńców.Ale uczestnik programu nie musi uzbierać ich aż tylu w swoim kręgu obfitości.Jeśli jest ich np. 5 to otrzymuje 30zł*5 czyli 150 zł z pierwszej darowizny,5*60zł a więc 300zł z drugiej,5*120zł= 600zł z trzeciej itd.Jeśli jest to 10 albo 20 osób to pomnóżcie sobie sami według planu darowizn: http://bhc.apolandia.com/index.php?option=...&Itemid=223 Kolejne wpłaty według planu realizujecie tylko wtedy kiedy sami otrzymaliście tyle darowizn że stać was na kolejne wpłaty przydzielonemu uczestnikowi.W przeciwnym wypadku nic nie wpłacacie.Poza tym jeśli w ciągu 3 miesięcy nie zostanie wam przydzielony ani jeden darczyńca albo sami ich sobie nie zorganizujecie dostajecie zwrot wpłaconej darowizny. BHC Apolandia to z założenia program społeczny.Dla grup którym ten program jest szczególnie dedykowany a więc dla emerytów,rencistów,epileptyków,samotnych matek nawet tych kilkaset zł w ciągu miesiąca to dużo.Od każdej darowizny opłaca sie 10% prowizji która idzie na Fundację Apolandii,wpłaca sie również samemu darowiznę jednej przydzielonej osobie według wspomnianego wcześniej planu.Więc nawet jeśli w kręgu obfitości ma sie tylko 5 osób to suma otrzymanych darowizn znacznie przewyższa to co sami wpłacamy:)Tutaj macie link do opisu uczestnictwa w programie,na dole po prawej jest również opisane ile można otrzymać darowizn w zależności od ilości osób w kręgu obfitości: http://bhc.apolandia.com/index.php?option=...&Itemid=257 Oprócz opcji aktywnej funkcjonuje bierna,uczestnicy bierni czyli tacy którzy nie chcą lub nie mają możliwości zapraszania znajomych i rodziny do programu czekają cierpliwie nie ponosząc żadnych kosztów aż administrator "podepnie" ich pod aktywnych tak aby na starcie mieli od razu co najmniej 2 darczyńców.Dopiero gdy mają już ich zagwarantowanych są aktywowani w systemie i wnoszą opłatę rejestracyjną oraz wpłacają pierwszą darowiznę.Poza tym nawet uczestnicy aktywni nie muszą zapraszać nikogo do programu.Jeśli będzie sie ich dużo rejestrować to będą podpinani pod siebie automatycznie,tworząc kolejne kręgi. Po tym jak do programu zapisze sie od 10 do 100 tysięcy ludzi( a po wspomnianym przeze mnie nagłośnieniu medialnym nie powinno być z tym problemu)nastąpi przejście do drugiego etapu: http://bhc.apolandia.com/index.php?option=...&Itemid=201 Tak więc mamy program darowizn,fundację,forum ogłoszeniowo-pomocowe oraz serwis społecznościowy dla użytkowników programu"
  10. Nawet do 3 milionów zł dla Twojej firmy: -bez zabezpieczeń -na oświadczenie -dla nowych firm Zapraszam: http://jose33.systempartnerski.pl/kredyty_dla_firm.html Oferta to m.in: KREDYT NA START(środki na sfinansowanie startu firmy,zdolność kredytowa oceniana na podstawie oświadczenia Klienta o prognozowanym dochodzie), kredyt TWOJA FIRMA(kwota nawet 3 mln zł na rozwój firmy,bezpłatny pakiet assistance w ramach ubezpieczenia),KREDYT PRZEDSIĘBIORCZY(procedura uproszczona dla firm z długim stażem - oceniana na podstawie oświadczenia Klienta o prognozowanym dochodzi)
  11. Polecam również kredyty dla firm: * kredyty obrotowe dla firm w tym linie i kredyty ratalne * kredyty długoterminowe inwestycyjne, konsolidacyjne * atrakcyjne oprocentowanie, minimum formalności * propozycje kredytowe spośród ofert 15 banków Zapraszam: http://jose33.systempartnerski.pl/kredyty_dla_firm.html
  12. Apolandia ma już profil na Facebooku,na razie niewiele osób na liście znajomych bo i sam program darowizn jest nowy: http://www.facebook.com/pages/Apolandiacom/120955221270738 Jeśli ktoś po przeczytaniu opisu działania programu na stronie Apolandii wciąż ma przed oczami jakieś piramidy-egipskie,babilońskie,azteckie tudzież finansowe niech na liście znajomych Apolandii na Facebooku znajdzie Jolę Rene i do niej napisze.Jest to szefowa całego projektu,bardzo sympatyczna kobieta,z pewnością odpowie na wszystkie pytania:) W miarę rozwoju strony na Forum Pomocowym będą zgłaszać sie organizacje pozarządowe,schroniska dla zwierząt,różne organizacje charytatywne którym będzie można przekazać pieniądze.Można też będzie samemu poprosić o dofinansowanie jakiegoś projektu,pomoc w trudnej sytuacji życiowej itd.
  13. "Zapraszanie do systemu jest niezwykle łatwe" hehe chyba nie na tej stronie:)Kilka pięter niżej możesz przeczytać moją ofertę dotyczącą podobnego polskiego programu który niedawno wystartował.Pomimo tego że na stronie tego programu są wyjaśnione wszystkie wątpliwości,zwłaszcza prawne, bezpośrednio do mnie nie zgłosił sie nikt chociaż temat ma 10 000 wyświetleń.Co najwyżej parę osób zapisało sie na listę zgłoszeniową:)Widocznie ludzie naoglądali sie na Discovery filmów dokumentalnych o Madoffie i wszytko im sie teraz z piramidą kojarzy:)Przydałoby sie trochę więcej zaufania,w końcu to nie jest 19 wiek w którym żeby zarobić trzeba było rano biec do pracy do fabryki i wracać wieczorem,teraz internet daje nowe możliwości:)
  14. Pewnie jak sie uzbiera dużą liczbe poleconych można coś na tym zarobić.Ja wiosną nawet chciałem sie w to bawić,uzbierałem 30 osób z których wszystkie po krótkim czasie przestały używać tego programu i nie miałem od nich żadnych punktów.Pewnie każda z nich liczyła że sama szybko uzbiera tysiące poleconych i będzie zarabiać tysiące dolarów a jak sie okazało że tak sie nie da przestali sie w to bawić.Więc i ja przestałem:)