Mariusz69

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Mariusz69

• Ranga
    Początkujący
  1. A co sądzicie o etykietach robionych metodą 3D? Waśnie zastanawiam sie nad wprowadzeniem takiego ciekawego udogodnienia w naszej firmie. Mamy dość ciekawe logo i wprowadzić takie logo w efekt 3 d to rewelacja. Ostatnio przeglądałem stronę firmy PROFIX 3D z Krakowa i chyba zdecyduję się na współpracę z nimi w temacie opakować z logo 3 D.
  2. Jeżeli biznes gastronomiczny to trzeba pomyśleć o nawiązaniu współpracy z firmą, która dostarczy do twojej restauracji sprzęt gastronomiczny ze stali nierdzewnej. Nie od dziś wiadomo, że wyroby ze stali nierdzewnej są trwałe i nie korodują a to ważna zaleta w gastronomii. Ja osobiście mogę polecić firmę WOMETAL z Bytomia, która takie wyroby dla Ciebie dostarczy.
  3. Ja znam firmę, która zajmuję się organizacją eventów,bankietów i tym podobnych spotkań tylko to firma z Otwocka pod warszawą. Firma oferuję wynajem sprzętu gastronomicznego, stołów, krzeseł, sal bankietowych a nawet wynajem obsługi na takie dzień. Wszystkie te usługi możemy zrealizować z pomocą firmy JB catering z Otwocka.
  4. A w jakim stylu urządziliście swoje biuro ? ja zastanawiam się nad stylem włoskim lub loftowym. Bliżej skłaniał bym się zakupić włoskie meble bo mój znajomy własnie w ten sposób wyposażył swoje biuro i wygląda ona nie ziemsko. Z tego co mówił to wszystkie meble kupił w sklepie ItaliaStyle z Ząbkowicach.
  5. Warto wiedzieć gdzie można skorzystać z usług wynajmu autokarów na przykład na konferencje, wyjazd integracyjny czy eventy. Moja firma najczęściej korzysta z usług firmy Nat-Mat z Gołkowa niedaleko Warszawy. Firma oferuję ciekawą ofertę cenową i nowoczesne autobusy i busy.
  6. My korzystamy z zewnętrznej księgowości w biurze Puls w Katowicach. Biuro mieści się na PLUS na Bohaterów Monte Cassino 20 m.1. Biuro oferuję bardzo dobre ceny za usługi i biuro oferuję swoją pomoc podczas zakładania działalności. Biuro oferuję również dogodne ceny dla początkujących i jest u nich możliwość skorzystania z oferty biura wirtualnego.
  7. Reklamować się można w różny sposób ja osobiści lubię wszelkiego rodzaju gadżety w ładnym kolorze , świecące na nawet pachnące. Takie usługi poligraficzne możemy zamówić w drukarni DRS z Krakowa. W drukarni można zamówić wszelkiego rodzaju podkładki zapachowe, zawieszki, usługi z zakresu laminowania, kaszerowania, lakierowania, tłoczenia na papierze i innych tworzywach, sztancowania. Drukarnia znajduję się na ulicy Brodowicza 11.
  8. Mariusz69

Konferencja

Jakiś czas temu bylem na konferencji w hotelu w Gdańsku -Wrzeszczu..chyba tak się piszę w hotelu Logos na Uphagena. Hotel bardzo fajny o wysokim standardzie i w bardzo dobrym punkcie. W hotelu znajdują się specjalne salę konferencyjne wiec można taka konferencję tam zorganizować.
  9. U nas w firmie raz robiliśmy takie spotkanie integracyjne na terenie firmy i bardzo pomogła nam firma, która zajmuje się obsługa eventów, bankietów i tym podobnych imprez. Firma J.B. Catering z Otwocka użyczyła nam stołów, obrusów oraz krzesła z pokrowcami. . Wynajęliśmy u nich również sprzęt gastronomiczny oraz namiot.
  10. Moim zdaniem sklep z używana - markowa odzieżą zawsze znajdzie swojego odbiorce. Moja znajoma prowadzi taki shopik i bardzo dobrze jej to idzie i połowa osiedla się u niej ubiera. Mówiła mi, że grunt to dobry dostawca ciuchów bo nie sztuka jest zamówić zjechane ciuchy.... z tego co wiem zamawia dostawy ze hurtowni w Pułtuska KM Textile. Moja dziewczyna tak zagląda i zawsze wyszuka sobie coś super firmowego.
  11. Każdy cukiernik powinien mieć sprawdzonego dostawcę takich produktów jak: czekolady, polewy, kakao , wszystko do lodów i gofrów, owoce, żele, stabilizatory do śmietany, masy cukrowe i marcepanowe, pasty smakowe, mieszanki cukiernicze - proszki do pieczenia, aromaty, barwniki spożywcze, bakalie, dekoracje. U dobrego cukiernika nie powinno zabraknąć dobre sprzętu takiego jak : papier do pieczenia, noże, worki do szprycowania, papilotki, podkładki złote pod torty okrągłe i prostokątne, kubki papierowe do kawy, napoi , folie rantowe, sprzęt do stylu angielskiego, formy do pralin,. Te i wiele innych rzeczy można kupić od tego dystrybutora http://www.bhcdn.pl/
  12. Dobre biuro księgowe to podstawa w firmie i trzeba się za taka firmą rozejrzeć nawet przed założeniem firmy. My korzystam z tego biura księgowego www.biurorachunkowe-gb.pl ze Szczecina. Jestem bardzo zadowolony z ich usług bo wszystkiego dopilnują i nawet za mnie załatwią. Nie muszę się martwić tylko mogę skupić się na pracy i strategi firmy a nie na rozliczaniu.
  13. Kiedy zakładamy firmę warto mieć jakiś dobry namiar do firmy ,która od ręki naprawi nam komputer - typowe pogotowie komputerowe. Ja mam taki namiar od znajomej do firmy www.drpc.lublin.pl. Wiadomo, że w każdej firmie jest pewnie informatyk ale czasem jak na złość jak kogoś akurat nie ma to coś się popsuje. Warto zapisać ten namiar i mieć święty spokój.