sebakrakus

Użytkownik
  • Zawartość

26
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sebakrakus

• Ranga
    Początkujący
  1. polecam http://pracawsieci.info
  2. jak bym miał myśleć tak jak ty to z domu bym nie wychodzil. jak narazie to ta firma sie rozrasta w ogromnym tempie i nic nie wskazuje na to zeby splajtowła. ale ok, usuwam konto na fejsie bo przeciez tez pewnie kiedys splajtuje. pozdro scren z ostatniej wyplaty zapraszam na strone
  3. Zarabiasz mając włączony komputer oraz dostęp do internetu. Nie ma żadnych ograniczeń, każdy może zacząć zarabiać od zaraz. Pomyślisz pewnie, że to oszustwo. Każdy Polak tak od razu myśli doszukując się jakiegoś haczyka. Cóż już taka nasza mentalność. I ja też tak myślałem ale szybko przekonałem się, że tak nie jest. Jest to najpopularniejszy i najbardziej pewny surfbar dostępny w internecie. Naprawdę można zarobić, a co najważniejsze jest w 100% wypłacalny!!! Co to jest Surfbar ? Surfbar jest to program komputerowy instalowany na komputerze użytkownika, wyświetlający reklamy, za co użytkownikowi oferowane są korzyści finansowe. Surfbary nalicza nam punkty za każdą minutę. Punkty natomiast wymieniane są na pieniądze na koniec każdego miesiąca. Prawie pół miliona użytkowników nie może się mylić. Codziennie rejestruje się ponad 1 000 nowych osób. Serdecznie Zapraszam link do strony : http://pracawsieci.info
  4. witam Serdecznie zapraszam na nowe forum poświęcone zarabianiu w sieci. Charakteryzuje nas uczciwość http://surfujesz.bnx.pl
  5. bądź pierwszy - wypromuj swoją stronę; http://surfujesz.bnx.pl
  6. zapraszam na strone : http://ja.mamfirme.pl
  7. Zarabiasz mając włączony komputer oraz dostęp do internetu. Nie ma żadnych ograniczeń, każdy może zacząć zarabiać od zaraz. Pomyślisz pewnie, że to oszustwo. Każdy Polak tak od razu myśli doszukując się jakiegoś haczyka. Cóż już taka nasza mentalność. I ja też tak myślałem ale szybko przekonałem się, że tak nie jest. Jest to najpopularniejszy i najbardziej pewny surfbar dostępny w internecie. Naprawdę można zarobić, a co najważniejsze jest w 100% wypłacalny!!! Co to jest Surfbar ? Surfbar jest to program komputerowy instalowany na komputerze użytkownika, wyświetlający reklamy, za co użytkownikowi oferowane są korzyści finansowe. Surfbary nalicza nam punkty za każdą minutę. Punkty natomiast wymieniane są na pieniądze na koniec każdego miesiąca. NIC NIE MUSISZ WPŁACAĆ !!! program nie wymaga żadnej wpłaty własnej. NIGDZIE NIE MUSISZ KLIKAĆ !!! dosyć monotonnego klikania w reklamy za 1 gr. Ponad 400 000 użytkowników nie może się mylić. Codziennie rejestruje się ponad 1 000 nowych osób. Strona jest w języku polski, wystarczy na górze zmienić flage. W programie są darmowe gry, forum, możliwość pisania wiadomości , czat , tak że od razu dowiecie się co i jak. Serdecznie Zapraszam link do strony : http://www.20bucks-freecash.info
  8. Zarabiasz mając włączony komputer oraz dostęp do internetu. Nie ma żadnych ograniczeń, każdy może zacząć zarabiać od zaraz. Pomyślisz pewnie, że to oszustwo. Każdy Polak tak od razu myśli doszukując się jakiegoś haczyka. Cóż już taka nasza mentalność. I ja też tak myślałem ale szybko przekonałem się, że tak nie jest. Jest to najpopularniejszy i najbardziej pewny surfbar dostępny w internecie. Naprawdę można zarobić, a co najważniejsze jest w 100% wypłacalny!!! Co to jest Surfbar ? Surfbar jest to program komputerowy instalowany na komputerze użytkownika, wyświetlający reklamy, za co użytkownikowi oferowane są korzyści finansowe. Surfbary nalicza nam punkty za każdą minutę. Punkty natomiast wymieniane są na pieniądze na koniec każdego miesiąca. NIC NIE MUSISZ WPŁACAĆ !!! program nie wymaga żadnej wpłaty własnej. NIGDZIE NIE MUSISZ KLIKAĆ !!! dosyć monotonnego klikania w reklamy za 1 gr. Ponad 300 000 użytkowników nie może się mylić. Codziennie rejestruje się ponad 1 000 nowych osób. Strona jest w języku polski, wystarczy na górze zmienić flage. W programie są darmowe gry, forum, możliwość pisania wiadomości , czat , tak że od razu dowiecie się co i jak. Serdecznie Zapraszam link do strony : http://www.20bucks-freecash.info
  9. Zarabiasz mając włączony komputer oraz dostęp do internetu. Nie ma żadnych ograniczeń, każdy może zacząć zarabiać od zaraz. Pomyślisz pewnie, że to oszustwo. Każdy Polak tak od razu myśli doszukując się jakiegoś haczyka. Cóż już taka nasza mentalność. I ja też tak myślałem ale szybko przekonałem się, że tak nie jest. Jest to najpopularniejszy i najbardziej pewny surfbar dostępny w internecie. Naprawdę można zarobić, a co najważniejsze jest w 100% wypłacalny!!! Co to jest Surfbar ? Surfbar jest to program komputerowy instalowany na komputerze użytkownika, wyświetlający reklamy, za co użytkownikowi oferowane są korzyści finansowe. Surfbary nalicza nam punkty za każdą minutę. Punkty natomiast wymieniane są na pieniądze na koniec każdego miesiąca. NIC NIE MUSISZ WPŁACAĆ !!! program nie wymaga żadnej wpłaty własnej. NIGDZIE NIE MUSISZ KLIKAĆ !!! dosyć monotonnego klikania w reklamy za 1 gr. Ponad 250 000 użytkowników nie może się mylić. Codziennie rejestruje się ponad 1 000 nowych osób. Strona jest w języku polski, wystarczy na górze zmienić flage. W programie są darmowe gry, forum, możliwość pisania wiadomości , czat, tak że od razu dowiecie się co i jak. Serdecznie Zapraszam link do strony : www.20bucks-freecash.info
  10. Zarabiasz mając Tylko włączony komputer, no i oczywiście internet. Pomyślisz pewnie, że to oszustwo. Każdy Polak tak od razu myśli doszukując się jakiegoś haczyka. Cóż już taka nasza mentalność. I ja też tak myślałem ale szybko przekonałem się, że tak nie jest. Jest to najpopularniejszy i najbardziej pewny surfbar dostępny w internecie. Naprawdę można zarobić, a co najważniejsze jest w 100% wypłacalny!!! Już wyjaśniam co to jest surfbar. rejestrujesz się, ściągniesz program, na dole monitora wyskoczy Ci małe okienko w którym będą leciały reklamy ( sam obraz, bez dźwięku ) za 1 minute oglądania masz 1 punkt. ( wystarczy mieć włączony program, nie musisz nigdzie klikać ) Na koniec miesiąca punkty są wymieniane na dolary i przelewane na konto. Wypłaty od 20 $ Ponad 234 000 użytkowników nie może się mylić. Codziennie rejestruje się prawie 1 000 nowych osób. Po rejestracji udzielam pomocy co i jak. W programie jest możliwość pisania wiadomości. Dodatkowo możesz brać udział w darmowych grach, klikać w banery, zbierać poleconych… Jeżeli zaprosisz znajomych, możesz zarobić dużo więcej, 10% wszystkich punktów, które zarobią Twoi znajomi. I jeżeli twoi znajomi zaproszą swoich znajomych, ty również otrzymasz punkty. Zarabiasz 10% na 10 poziomach poleconych! Aby zaprosić znajomych, po prostu wysyłasz im swojego linka polecającego. Strona jest w języku polskim, wystarczy zmienić flagę na górze link do strony : www.20bucks-freecash.info
  11. nie zgodzę się z kolegą wyżej, surfbar to doskonałe źródło dochodów i nie trzeba mieć dużo poleconych. zresztą program jest wypłacalny więc ludzie wchodzą i zostają. pozdro www.20bucks-freecash.info
  12. ZARABIANIE NA OGLĄDANIU REKLAM !!! Przedstawiam wam surfbar, który wypłaca pieniądze! rejestrujesz się, ściągniesz program, na dole monitora wyskoczy Ci małe okienko w którym będą leciały reklamy ( sam obraz, bez dźwięku ) za 1 minute oglądania masz 1 punkt. ( wystarczy mieć włączony program, nie musisz nigdzie klikać ) Na koniec miesiąca punkty są wymieniane na dolary i przelewane na konto. Wypłaty od 20 $ Ponad 230 000 użytkowników nie może się mylić. Codziennie rejestruje się prawie 1 000 nowych osób. Po rejestracji udzielam pomocy co i jak. W programie jest możliwość pisania wiadomości. Dodatkowo możesz brać udział w darmowych grach, klikać w banery, zbierać poleconych… Jeżeli zaprosisz znajomych, możesz zarobić dużo więcej, 10% wszystkich punktów, które zarobią Twoi znajomi. I jeżeli twoi znajomi zaproszą swoich znajomych, ty również otrzymasz punkty. Zarabiasz 10% na 10 poziomach poleconych! Aby zaprosić znajomych, po prostu wysyłasz im swojego linka polecającego. Pomyślisz pewnie, że to oszustwo. Każdy Polak tak od razu myśli doszukując się jakiegoś haczyka. Cóż już taka nasza mentalność. I ja też tak myślałem ale szybko przekonałem się, że tak nie jest. Jest to najpopularniejszy i najbardziej pewny surfbar dostępny w internecie. Naprawdę można zarobić, a co najważniejsze jest w 100% wypłacalny!!! link do strony : www.20bucks-freecash.info
  13. ZARABIANIE NA OGLĄDANIU REKLAM !!! Przedstawiam wam surfbar, który wypłaca pieniądze! Wystarczy że się zarejestrujesz,ściągniesz program, na dole monitora wyskoczy Ci małe okienko w którym będą leciały reklamy (bez głosu) za 1 minute oglądania masz 1 punkt ( wystarczy mieć włączony program, nie musisz nigdzie klikać ) Na koniec miesiąca punkty są wymieniane na dolary i przelewane na konto PAYPAL ( w parę minut powiążesz swoje polskie konto z internetowym kontem paypal ) Wypłaty od 20 $ Jest to strona w 100 % wypłacalna. Ponad 206 000 użytkowników nie może się mylić. Codziennie rejestruje się prawie 1 000 nowych osób. Po rejestracji udzielam pomocy co i jak. Dodatkowo możesz brać udział w darmowych grach, klikać w banery, zbierać poleconych… Jeżeli zaprosisz znajomych, możesz zarobić dużo więcej, 10% wszystkich punktów, które zarobią Twoi znajomi. I jeżeli twoi znajomi zaproszą swoich znajomych, ty również otrzymasz punkty. Zarabiasz 10% na 10 poziomach poleconych! Aby zaprosić znajomych, po prostu wyślesz im swojego linka polecającego. Na początku kokosów nie ma, ale jak poświęcimy więcej czasu i nazbieramy poleconych, to punkty bardzo szybko będą nam wzrastać, i wtedy naprawdę można dużo zarobić. Aby lepiej zobaczyć jakie zarobki można dzięki temu uzyskać załóżmy że poleciliśmy program 3 osobom. Każda z tych osób korzysta z programu 3 godziny dziennie i poleciła go 3 osobom. Nasze zarobki punktowe z tym przypadku przedstawia poniższa rozpiska. Poziom 1------3 polecanych 1 620 punkty Poziom 2------9 poleconych 4 860 punkty Poziom 3------27 poleconych 14 580 punkty Poziom 4------81 poleconych 43 740 punkty Poziom 5------243 poleconych 131 220 punkty Poziom 6------729 poleconych 393 660 punkty Poziom 7------2 187 poleconych 1 180 980 punkty Poziom 8------6 561 poleconych 3 542 940 punkty Poziom 9------19 683 polecanych 10 628 820 punkty Poziom 10-----59 049 polecanych 31 886 460 punkty Razem---------88 572 polecanych 47 828 880 punkty Tak jak widać nie wielkim wysiłkiem możemy zdobyć ok 47 milionów punktów. Przelicznik to ok 0,011$ za 100 punktów Łatwo policzyć że za zdobyte 47 milionów punktów dostaniemy 5170 $ Zachęcony? link do strony : www.20bucks-freecash.info link do strony na YOU TUBE: http://www.youtube.com/watch?v=LuScCQpDhYQ
  14. ZARABIANIE NA OGLĄDANIU REKLAM !!! Przedstawiam wam surfbar, który wypłaca pieniądze! Wystarczy że się zarejestrujesz,ściągniesz program, na dole monitora wyskoczy Ci małe okienko w którym będą leciały reklamy (bez głosu) za 1 minute oglądania masz 1 punkt ( wystarczy mieć włączony program, nie musisz nigdzie klikać ) Na koniec miesiąca punkty są wymieniane na dolary i przelewane na konto PAYPAL ( w parę minut powiążesz swoje polskie konto z internetowym kontem paypal ) Wypłaty od 20 $ Jest to strona w 100 % wypłacalna. Ponad 206 000 użytkowników nie może się mylić. Codziennie rejestruje się prawie 1 000 nowych osób. Po rejestracji udzielam pomocy co i jak. Dodatkowo możesz brać udział w darmowych grach, klikać w banery, zbierać poleconych… Jeżeli zaprosisz znajomych, możesz zarobić dużo więcej, 10% wszystkich punktów, które zarobią Twoi znajomi. I jeżeli twoi znajomi zaproszą swoich znajomych, ty również otrzymasz punkty. Zarabiasz 10% na 10 poziomach poleconych! Aby zaprosić znajomych, po prostu wyślesz im swojego linka polecającego. Na początku kokosów nie ma, ale jak poświęcimy więcej czasu i nazbieramy poleconych, to punkty bardzo szybko będą nam wzrastać, i wtedy naprawdę można dużo zarobić. Aby lepiej zobaczyć jakie zarobki można dzięki temu uzyskać załóżmy że poleciliśmy program 3 osobom. Każda z tych osób korzysta z programu 3 godziny dziennie i poleciła go 3 osobom. Nasze zarobki punktowe z tym przypadku przedstawia poniższa rozpiska. Poziom 1------3 polecanych 1 620 punkty Poziom 2------9 poleconych 4 860 punkty Poziom 3------27 poleconych 14 580 punkty Poziom 4------81 poleconych 43 740 punkty Poziom 5------243 poleconych 131 220 punkty Poziom 6------729 poleconych 393 660 punkty Poziom 7------2 187 poleconych 1 180 980 punkty Poziom 8------6 561 poleconych 3 542 940 punkty Poziom 9------19 683 polecanych 10 628 820 punkty Poziom 10-----59 049 polecanych 31 886 460 punkty Razem---------88 572 polecanych 47 828 880 punkty Tak jak widać nie wielkim wysiłkiem możemy zdobyć ok 47 milionów punktów. Przelicznik to ok 0,011$ za 100 punktów Łatwo policzyć że za zdobyte 47 milionów punktów dostaniemy 5170 $ Zachęcony? link do strony : www.20bucks-freecash.info link do strony na YOU TUBE: http://www.youtube.com/watch?v=LuScCQpDhYQ