Arcadius

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Arcadius

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Profile Information

 • Location
  Array

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cześć ! Chciałbym się was zapytać co myślicie o MLM czyli Multi Level Marketing. Czy według was jest sens współpracować z firmami tego typu, czy są to naciągacze? Czy z takimi firmami można zarobić, czy większość traci a zarabiają nieliczni? Czy produkty oferowane w tego typu firmach to pic na wodę, czy rzeczywiście są porządnej jakości? Jeśli jednak jest sens, co trzeba zrobić, żeby móc zarabiać w tej branży? Napisz i uzasadnij swoje zdanie! Pozdrawiam.
 2. Blog zawsze jest dobrym pomysłem, jeżeli firma oczywiście ma odpowiednią osobę, która będzie wrzucała artykuły (związane z branżą firmy) i promowała bloga. Linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne(np w social media) mogą dużo pomóc w promocji danego artykułu i samej firmy. Nie wiem czym zajmuje się Twoja firma, dlatego nie mogę dokładnie stwierdzić, czy akurat w Twoim przypadku blog jest w rzeczywistości potrzebny, bo istnieją branże, które mimo wszystko, ale polegają na innych metodach niż blogowanie.
 3. Nie będę udzielał Ci fachowych opinii, bo fachowcem w tej dziedzinie nie jestem. Osobiście korzystam z hostingu domena.pl i jestem zadowolony. Wybrałem ten hosting ponieważ jest sprawdzony, z polskim kapitałem, ma nowoczesne serwery i jest pewny, że nie będzie nagle żadnych nieprzewidzianych przerw i awarii, które miałyby wpływ na funkcjonowanie strony.
 4. Cześć Wszystkim, Mam do was pytanie. Czy 600 zł na start biznesu to dużo czy mało?