krasonka

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O krasonka

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, Nie tak dawno natknęłam się na świetny MLM. Maybe Parfum ma obecnie w Polsce ok. 150 dystrybutorów, ilu Liderów? Tego nie wiem. Myslę, że wiecej osób rejestruje się po to zeby kupować produkty taniej. Generalnie co mi się spodobało w tym MLM - raz osiągniętego poziomu niegdy się nie traci, nastepna rzecz- jezeli niższa linia wyrówna się z Twoja lub przewyższy, to i tak dostajemy 3% aż do 7 linii. Plusów jest oczywiście więcej. Podoba mi się to, że plan marketingowy jest przejrzysty i sensowny. Jeżeli ktoś ma pytania lub chciałby poznać szczegółowo plan marketingowy, chetnie przedstawię. Pozdrawiam wszystkich MLM - ców. Maybe Parfum
  2. Polska firma Paese Kosmetyka kolorowa, podkłady, tusze, palety cienie, elinery, kredki . Czyli krótko mówiąc kolorówka. Można je kupić w drogeriach, ale nie cały asortyment. Od kilku miesięcy prowadzą sprzedaz w systemie MLM, czyli dopiero początki. Dobra jakość w stosunku do ceny. Sprzedaż katalogowa, jasne zasady. Bardziej szczegółowe informacje na stronie : http://zespol-paese.webnode.com/
  3. Paese Cosmetic Praca w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie z osiągnięciami. Żadnego wkładu własnego, oprócz dobrych chęci. Dodatkowe zalety: Nie mamy konkurencji, Kosmetyki są dobre i tanie, Naprawdę korzystne zasady współpracy UPUST JUŻ OD PIERWSZEGO KOSMETYKU 35% i przesyłka 5zł! (nawet na allegro wychodzi drożej przesyłka) Apelujemy do Liderek innych firm... Tutaj to wy możecie kreaować firmę, rozmawiać z właścicielem, dzielić się pomysłami. Właśnie na początku potrzebujemy takich osób jak Wy... chcecie być jednymi z pierwszych prawda? Teraz biznes stoi dla Was otworem.... Szczegóły na stronie: http://zespol-paese.webnode.com/ Zapraszam wszystkich, tych którzy znają markę Paese i tych którzy chcą ją poznać:) Zachęcam do poczytania informacji na stronie, a ja chetnie odpowiem na wszystkie pytania.