Jaroszek

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Jaroszek

• Ranga
    Początkujący
  1. Mało wiarygodne, skoro podajesz w e-mailu nazwę piłkarza. Bałbym się, że ta pomoc finansowa od was wygląda na taką jak w providencie.
  2. Trzeba uważać na firmy, które oferują tanie rozwiązania jeżeli chodzi o SEO. Wiele takich firm nie dba o to, aby link były pozyskiwane odpowiednio, "legalnie". Z autopsji wiem, gdy przyszedłem pracować do firmy aby właśnie zajmować się pozycjonowaniem wcześniej korzystali z zewnętrznej firmy jak się okazało spamowli linkami ze stron, które nie były w ogóle merytorycznie powiązane ze słowami kluczowymi firmy, a linki znajdowały się w dużych ilościach na stronach XXX dla dorosłych.
  3. Jest podobna aplikacja która się nazywa bimber. Działa jak tinder tylko, że Polacy zmienili jej idea i zamiast szukać miłości szukasz ludzi, którzy tak jak ty chcą się iść napić. Jednak jeśli masz pomysł na promocje aplikacji i budżet to wydaje mi się, że nawet powielony schemat apki może wypalić.
  4. Jeżeli chodzi o dokumenty księgowe i kadrowo-płacowe to jest taki program enova. Mają różne pakiety w swojej ofercie i można wybrać, który odpowiada wymaganiom w twojej firmie. My korzystamy i jak na razie jesteśmy zadowoleni.
  5. Wyszukaj słów kluczowych dla swojego biznesu i zacznij używać google adwords. Jest to dodatkowe narzędzie, które wypromuje twoje usługi lub produkty. Wystarczy określić budżet, w wypadku firmy dla której pracuje to 1000zł, fakt faktem specjaliści mówią, że to nie wiele ale szef mówi, że widzi po zapytaniach, że efekty są.
  6. Outsourcing kadr i płac zdecydowanie się bardziej opłaca niż robienie to samemu ponieważ zajmowanie się teczkami osobowymi pracownika, przygotowywanie deklaracji rozliczeniowych czy naliczanie wynagrodzenia "pożera" sporo czasu, który można poświęcić na rozwój firmy.
  7. Ja polecam zlecić usługi kadrowo-płacowe na zewnątrz. Nie musisz się martwić wystawianiem zaświadczeń i innej roboty papierkowej bo za to jest odpowiedzialna firma z zewnątrz. Koszty tak na prawdę nie są duże i często liczone od pracownika i od tego czym ma się dokładnie zajmować outsourcingowa firma. Myślałem, że to nie jest tak dużo pracy ale prowadzenie ewidencji pracownika, czasu pracy, przesyłanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS trochę czasu zajmuje no i wiąże się to również z wydanie kasy na program.
  8. Zgłosić się do doradcy podatkowego w celu optymalizacji podatku. Podatki to dość zawiła sprawa, więc nie łatwo znaleźć kogoś kto wytłumaczy ci to w łatwy i zrozumiały sposób. Dodatkowo doradca może przygotować deklaracje potrzebna dla urzędów.
  9. Zajrzyj tutaj https://www.bpg.pl/nasze-uslugi/uslugowe-prowadzenie-ksiag/. Mogą zając się twoimi fakturami w dogodny dla ciebie sposób rozliczanie przychodowe, rozchodowe lub rejestry VAT jak wolisz. Sporządzą deklaracje podatkowe jak i rozliczenia PIT. W razie problemów z urzędem mogą występować podczas kontroli w imieniu twojej firmy. Zdecydowanie godni polecenia.
  10. Możesz sprawdzić sobie BPG- ja z nich korzystam i ja do tej pory nie zawiedli mnie. Profesjonalni, kompleksowo prowadzą moją księgowość i do tego zdalnie mogę sprawdzić jak przebiega księgowanie faktur bo oferują zdalny dostęp do systemu księgowego. Jeśli nie rozumiem czegoś to mogę liczyć na ich pomoc i wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii, pomagają w rozliczeniu i sporządzaniu deklaracji podatkowych do GUS i innych urzędów. Zdecydowanie polecam to biuro rachunkowe.
  11. Ja w Warszawie mogę polecić biuro rachnukowe BPG. Oprócz księgowości mogą pomóc z podatkami, kadrami i płacami audytem. Specjaliści w każdej z tych dziedzin mogą pomóc w działalności, wytłumaczyć nie zrozumiałe przepisy. Rzetelnie robią swoją robotę, bez problemu gdy potrzebujesz coś w innym języku bo posługują się w jęz. angielskim, niemiecki oraz polskim. Posiadają doświadczenie na skalę międzynarodową.
  12. Zgłoście się do doradcy podatkowego on przedstawi Wam warianty na temat optymalizacji podatkowej.
  13. Ja mogę polecić biuro rachunkowe, które również w swoich usługach ma doradztwo podatkowe, więc gdyby była potrzeba optymalizacji podatków gdyby w księgach rachunkowych wyszło za dużo to przynajmniej wszystko jest w jednym miejscu. Oferują również zdalny dostęp do księgowości, gdzie można na bieżąco monitorować faktury i cały proces księgowania.
  14. Jeżeli chodzi o outsourcing to polecam przeczytać o jego zaletach. Znalazłem w sumie ciekawy artykuł o zaletach outsourcingu kadrowo-księgowego. Jakby ktoś szukał i się zastanawiał to polecam przeczytać.
  15. Jeśli szuka ktoś dobrze płatnej pracy w Warszawie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży to może napisać na email kidwide@hotmail.com. Praca od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Oprócz wynagrodzenia są przyznawane bonusy- ostatecznie od ciebie zależy ile zarobisz. Uprzedzam to nie jest call center i obsługiwane są połączenia wychodzące :)