Solow

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Solow

• Ranga
    Początkujący
  1. Cześć, mam pytanie odnoście stypendium socjalnego. Licencjat ukończyłam w 2016 roku. W roku 2018 zaczęłam studia magisterskie - czyli miałam dwuletnią przerwę pomiędzy I a II stopniem. Przyznano mi stypendium socjalne na pierwszym roku studiów magisterskich i teraz tak, moje pytanie jest takie czy na drugim roku też powinni mi przyznać to stypendium ? Z tego co wiem to studentowi, który po ukończeniu jednego kierunku kontynuuje naukę na drugim kierunku studiów, nie przysługują mu świadczenia, o których mowa wyżej. Chyba że kontynuuje on te studia po ukończeniu studiów pierwszego stopnia w celu uzyskania tytułu zawodowego magistra lub równorzędnego, ale nie dłużej niż przez okres trzech lat. Jak teraz nie wiem jak interpretować ten zapis dotyczący czasu przyznawania stypendium. Bo według Pani z działu pomocy materialnej sumuję się okres pomiędzy studiami i ten pierwszy rok studiów magisterskich. Jest tutaj ktoś kto mógłby mi to wytłumaczyć ? Z góry dziękuję za odpowiedź ______________ Kancelaria-stw