maripo1738

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maripo1738

• Ranga
    Początkujący
  1. Polecam nielada.co - zrobili mi stronę bardzo szybko i dokładnie taką jaką sobie wymarzyłem a i cenowo nie byli drodzy.
  2. Jeśli temat nadal aktualny to ja kiedyś korzystałem z usług firmy nielada.co zrobili mi supers stronę i miałem ciągły dostęp do tzw. obsługi klienta, gdzie prowadzili mnie niemal za rękę doradzając co z czym się je i co do czego nie pasuje. Szczerze polecam.
  3. Jeśli chcesz skutecznie i za darmo promować agroturystykę to mogę polecić tylko polecamhotel.pl - w kwestii promowania w internecie się znam więc pomaga :)
  4. Zgadza się Pensjonat czy hotel to nie tylko ręczniki i kosmetyki ważna jest także promocja lokalu w internecie a taką otrzymają Państwo w 100% za darmo na www.polecamhotel.pl Jest to nowy serwis ale przyszłościowy - coraz bardziej widoczny w internecie a z czasem będzie jeszcze lepiej.
  5. Sprzedam nowo założony portal internetowy o tematyce opiniującej hotele i miejsca noclegowe. Cały skrypt administratora jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze nawet dla amatora. W skład sprzedawanego portalu wchodzą - wszystkie prawa do domeny polecamhotel / domena jest wiekowa i idealna do pozycjonowania - dostęp do skryptu administratora - fanpage na facebooku - ma już uzbierane ponad 300 polskich polubień w 1 miesiąc - promowany na facebooku za opłatą - Kupując portal stajesz się jedynym właścicielem dobrze rozbudowanego portalu o dużych perspektywach rozwoju. Portal sprzedaję ponieważ mam kilka innych projektów w które jestem mocniej zaangażowany czasowo i finansowo. Portal nie wymaga niemal żadnej inwestycji oprócz kosztów pozycjonowania ale w biznesie IT to normalne i konieczne. Chętnych zapraszam do kontaktu. CENA : TYLKO 11 000 zł