Doris01

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Doris01

 • Ranga
  Początkujący
 1. Sklep internetowy www.mebledobiura.pl
 2. 20letnie auta też naprawiają?> :D
 3. Social Media, pozycjonowanie, adwords, marketing szeptany, mailing - bez tego ani rusz. Jeśli się nie znasz to musisz zlecić to na zewnątrz, ale podstawy działania musza być znane, żeby wiedzieć jak firmę rozliczać z realizacji działań. co ztego , że pokaż Ci jakieś wykresiki i powiedzą - jest dobrze, jeśli nie będziesz wiedzieć o co chodzi? rozumiem, że sklep jest już gotowy?
 4. nie szukaj polecenia bo każdy będzie chwalił swojego "znajomego, partnera" czy jakkolwiek to określić. zbierz oferty i sam porównaj. z pewnością nie polecam TENS .
 5. portale jak wspomniała jedna z osób wcześniej, oczywiście reklama z social media
 6. Koniecznie musi być strona internetowa. Znajoma popełniła błąd i strony nie założyła, uruchomiła natomiast fanapage bo uważała, że do kontaktu z klintami to wystarczy. Od pewnego czasu jej profil cyklicznie jest blokowany i usuwany przez Facebook bo ktoś zgłasza jej "stronę" . Traci całkowicie kontakt z klientami aktualnymi i nie ma szansu na "złapanie" nowych.
 7. stylowebuty.pl :) ciągle mają jakieś wyprzedaże i promocje, a buty akurat "sezonówki" w dobrej cenie. Oczywiście wytrzymują dużo dłużej, ale gdyby się po jednym sezonie znudziły to nie żal wyrzucić.
 8. czy badziew? kto dziś nie produkuje, albo nie sprowadza towaru z Chin?