Darek.Mroczkowski

Użytkownik
  • Zawartość

38
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Darek.Mroczkowski

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Ja znam też firmę DCD LAB i oni też robią takie meble specjalistyczne ( medyczne i nie tylko ). Polecam zapoznać się z ich oferta jeżeli ktoś z was prowadzi laboratorium, gabinet medyczny lub biuro.
  2. My od lat korzystamy z usług biura księgowego w Katowicach i jest to Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS, które znajduje się na Bohaterów Monte Cassino 20 m.1. Biuro oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
  3. Warto pomyśleć, również o wspomaganiu swoich komputerów w firmie. i dlatego mogę polecić sklep internetowy ESUS IT. Firma ESUS IT świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa i sprzedaży pamięci RAM do firm i przedsiębiorstw, a także do klientów indywidualnych.
  4. Przydadzą się na pewno szkolenia z rozwoju osobistego. To bardzo ważna sprawa. Polecam szkolenia firmy Fundacja Fortis z Katowic. Mają bardzo fajnych prowadzących, takich którzy nawet bardziej skomplikowane rzeczy przekazują w prosty sposób. Dwa – szkolenia to nie lanie wody, a właśnie realna wiedza. Przydatna zarówno przy 1 osobowej firmie, jak i dla kogoś, kto zarządza zespołem.
  5. Na rynku jest dużo firm szkoleniowych, warto więc przy wyborze mieć jakieś rekomendację. Ja mogę polecić szkolenia RODO, szkolenia z rozwoju osobistego. Polecam firmę Fundacja Fortis z Katowic. Organizują właśnie bardzo szczegółowe szkolenia. Szczegółowe, ale wiedza przekazana jest w prosty, bardzo fajny sposób, dzięki czemu można bez problemu wszystko zrozumieć i wdrożyć w firmie. Na ich stronie jest wszystko bardzo ładnie opisane
  6. W kwestii szkoleń to najgorzej uwierzyć, ze właśnie wszystko się wie i nie potrzeba już nam wiedzy. A tym czasem rynek się zmienia, klienci się zmieniają, zmieniają się realia prowadzenia firmy. Stąd potrzeba szkolen. Mogę z własnego doświadczenia polecić te sprzedażowe i z rozwoju osobistego z Fundacji Fortis. Są merytoryczne, praktyczne, ciekawe, prowadzący widać, że mają ogromną wiedzę w dziedzinach, w których się wypowiadają
  7. Jeżeli chodzi o kompleksowe systemy deskowań, polecam firmę Doka. W tym zakresie warto jak najbardziej korzystać z usług firm, które mają już doświadczenie i przede wszystkim duże zaplecze techniczne. Tu firma jak najbardziej warto się z nimi kontaktować. Gwarantują też doradztwo, więc oferta jest kompleksowa
  8. A gdzie kupowaliście wasze komputery ? My na początku zainwestowaliśmy w laptopy ze sklepu z używana elektroniką shoplet z Wrocławia. Przyszły do nas super laptopy jak nowe i super działające a cena....o polowe tańsze niż nowe.
  9. Jeżeli firma transportowa to na stanie musi być obowiązkowo takie urządzenie jak waga. la tego warto wejść na stronę tej firmy Automex System z Tczewa, która oferuje sprzedaż wag takich jak lub wagi hakowe podwieszane na dźwigach lub suwnicach, ręczne wózki paletowe ze zintegrowana wagą, wagi umieszczane na wózkach widłowych.
  10. Sklep z ciuchami to i dobry towar do pakowania czyli torebki foliowe i opakowaniowe. Ja takie rzeczy kupuję niezmiennie w CentroPack z łodzi. Można im zaufać bo maja produkty najlepszej jakości a ich firma istnieje na rynku od 2008 roku...więc już trochę.
  11. Nie od dziś wiadomo, ze taka imprezę typy event czy szkolenie można zorganizować nie jadąc za miasto. Ja od czasu do czasu jak cś organizujemy zamawiam firmę Salmix . Firma istnieje na rynku już od 91 roku i ma swoją renomę - la tego bardzo lubię z nimi współpracować Jak ktoś jest zainteresowany to podaję adres "Salmix" ul: Zielona 3 / Laski .
  12. Taki agregat to na pewno dobra inwestycja bo nigdy nic nie wiadomo kiedy prądu nie będzie. Oprócz agregatu każda firma, powinna być wyposażona w klimatyzację bo niestety nie od dziś wiadomo, że w zaduchu i upale zle sie pracuję. My wybraliśmy firmę YogiCo z Ząbek k . Warszawy. Firma zamontowała nam super klimatyzację.
  13. Ja lubie sklep z przepiękna porcelaną - Salon Porcelany Beaty Górki we Wroclawiu na Kościuszki. W tym salonie można kupi bardzo ładne ozdoby z porcelany , naczynia kuchenne wysokiej klasy i tym podobne. Ja osobiście lubię taki prezenty z klasa .
  14. Ja mam laptopa Dell i uważam, że nie ma lepszeo rozwiązania. Do tego drukarka Brother i jest okej. Co do drukarki, aby obniżyć trochę koszty to kupuję nie toner oryginalny ale zamiennik z Asarto i nie ma kłoptów. Działa super, drukuje wydajnie, koszty są mniejsze
  15. Moim zdaniem przy obecnych formach finansowania zakup nowego auta jest opłacalny. Jednak nowy samochód to nowy samochód, działać będzie dużo lepiej niż używany, z niewiadomą do końca historią. Osobiście mogę polecić z salonu Carolina Toyota Wola ProAce. Bardzo fajne i wygodne w prowadzeniu auto z dużą powierzchnią do przewożenia towarów