Darek.Mroczkowski

Użytkownik
  • Zawartość

43
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Darek.Mroczkowski

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jeżeli właśnie hala jest murowana czy wykorzystywane są technologie żelbetowe to ze swojej strony mogę polecić firmę, która oferuje kompleksowe, sprawdzone, bezpieczne i trwałe systemy deskowań. Chodzi mi o firmę DOKA, ich stronę łatwo znajdziecie w sieci. Współpracowałem z nimi przy budowie kilku hal i innych obiektów i ta współpraca była jak najbardziej na poziomie
  2. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż elektroniki i automatyki przemysłowej to polecam skontaktować się z firmą SOLID LINK. Firma oferuję najlepsze, sprawdzone rozwiązania elektroniczne pomocne w procesach technologicznych, precyzyjnym kontrolowaniu środowiska pracy oraz eliminowanie zagrożeń .
  3. My wiele razy korzystaliśmy z oferty firmy Revinex , która oferuję sprzęt gastronomiczny do restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych. Firma oferuję i zaopatruję w sprzęt gastronomiczny stołówki szkolne i przedszkolne, kuchnie w hotelach, szpitalach, jednostkach wojskowych.
  4. Z tego co wiem to takich firm nie jest dużo na rynku i trzeba wybrać najlepszą. Ja pracując w branży budowlanej współpracowałem z wieloma firmami i zawsze wybierałem najlepszych i dlatego wiem, że do takich działań jak : deskowanie fundamentów, ścian, słupów i szalowania stropów najlepiej zlecić firmie https://www.doka.com.
  5. Ja polecam skorzystać z oferty hotelu Remes pod Poznaniem gdzie można bez problemu przeprowadzić taką imprezę firmową. Jestem zdania, że ten hotel jest jednym z najlepszych hotelu w Wielkopolsce.
  6. Ja znam też firmę DCD LAB i oni też robią takie meble specjalistyczne ( medyczne i nie tylko ). Polecam zapoznać się z ich oferta jeżeli ktoś z was prowadzi laboratorium, gabinet medyczny lub biuro.
  7. My od lat korzystamy z usług biura księgowego w Katowicach i jest to Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS, które znajduje się na Bohaterów Monte Cassino 20 m.1. Biuro oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
  8. Warto pomyśleć, również o wspomaganiu swoich komputerów w firmie. i dlatego mogę polecić sklep internetowy ESUS IT. Firma ESUS IT świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa i sprzedaży pamięci RAM do firm i przedsiębiorstw, a także do klientów indywidualnych.
  9. Przydadzą się na pewno szkolenia z rozwoju osobistego. To bardzo ważna sprawa. Polecam szkolenia firmy Fundacja Fortis z Katowic. Mają bardzo fajnych prowadzących, takich którzy nawet bardziej skomplikowane rzeczy przekazują w prosty sposób. Dwa – szkolenia to nie lanie wody, a właśnie realna wiedza. Przydatna zarówno przy 1 osobowej firmie, jak i dla kogoś, kto zarządza zespołem.
  10. Na rynku jest dużo firm szkoleniowych, warto więc przy wyborze mieć jakieś rekomendację. Ja mogę polecić szkolenia RODO, szkolenia z rozwoju osobistego. Polecam firmę Fundacja Fortis z Katowic. Organizują właśnie bardzo szczegółowe szkolenia. Szczegółowe, ale wiedza przekazana jest w prosty, bardzo fajny sposób, dzięki czemu można bez problemu wszystko zrozumieć i wdrożyć w firmie. Na ich stronie jest wszystko bardzo ładnie opisane
  11. W kwestii szkoleń to najgorzej uwierzyć, ze właśnie wszystko się wie i nie potrzeba już nam wiedzy. A tym czasem rynek się zmienia, klienci się zmieniają, zmieniają się realia prowadzenia firmy. Stąd potrzeba szkolen. Mogę z własnego doświadczenia polecić te sprzedażowe i z rozwoju osobistego z Fundacji Fortis. Są merytoryczne, praktyczne, ciekawe, prowadzący widać, że mają ogromną wiedzę w dziedzinach, w których się wypowiadają
  12. Jeżeli chodzi o kompleksowe systemy deskowań, polecam firmę Doka. W tym zakresie warto jak najbardziej korzystać z usług firm, które mają już doświadczenie i przede wszystkim duże zaplecze techniczne. Tu firma jak najbardziej warto się z nimi kontaktować. Gwarantują też doradztwo, więc oferta jest kompleksowa
  13. A gdzie kupowaliście wasze komputery ? My na początku zainwestowaliśmy w laptopy ze sklepu z używana elektroniką shoplet z Wrocławia. Przyszły do nas super laptopy jak nowe i super działające a cena....o polowe tańsze niż nowe.
  14. Jeżeli firma transportowa to na stanie musi być obowiązkowo takie urządzenie jak waga. la tego warto wejść na stronę tej firmy Automex System z Tczewa, która oferuje sprzedaż wag takich jak lub wagi hakowe podwieszane na dźwigach lub suwnicach, ręczne wózki paletowe ze zintegrowana wagą, wagi umieszczane na wózkach widłowych.
  15. Sklep z ciuchami to i dobry towar do pakowania czyli torebki foliowe i opakowaniowe. Ja takie rzeczy kupuję niezmiennie w CentroPack z łodzi. Można im zaufać bo maja produkty najlepszej jakości a ich firma istnieje na rynku od 2008 roku...więc już trochę.