Darek.Mroczkowski

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Darek.Mroczkowski

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak, to zdecydowanie właśnie chodzi o to, aby dekorować wnętrze materiałami za rozsądne pieniądze i trwałymi. Zajrzyjcie sobie na stronę domzcegly tam sporo informacji znajdziecie
 2. Jeżeli właśnie hala jest murowana czy wykorzystywane są technologie żelbetowe to ze swojej strony mogę polecić firmę, która oferuje kompleksowe, sprawdzone, bezpieczne i trwałe systemy deskowań. Chodzi mi o firmę DOKA, ich stronę łatwo znajdziecie w sieci. Współpracowałem z nimi przy budowie kilku hal i innych obiektów i ta współpraca była jak najbardziej na poziomie
 3. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż elektroniki i automatyki przemysłowej to polecam skontaktować się z firmą SOLID LINK. Firma oferuję najlepsze, sprawdzone rozwiązania elektroniczne pomocne w procesach technologicznych, precyzyjnym kontrolowaniu środowiska pracy oraz eliminowanie zagrożeń .
 4. My wiele razy korzystaliśmy z oferty firmy Revinex , która oferuję sprzęt gastronomiczny do restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych. Firma oferuję i zaopatruję w sprzęt gastronomiczny stołówki szkolne i przedszkolne, kuchnie w hotelach, szpitalach, jednostkach wojskowych.
 5. Z tego co wiem to takich firm nie jest dużo na rynku i trzeba wybrać najlepszą. Ja pracując w branży budowlanej współpracowałem z wieloma firmami i zawsze wybierałem najlepszych i dlatego wiem, że do takich działań jak : deskowanie fundamentów, ścian, słupów i szalowania stropów najlepiej zlecić firmie https://www.doka.com.
 6. Ja polecam skorzystać z oferty hotelu Remes pod Poznaniem gdzie można bez problemu przeprowadzić taką imprezę firmową. Jestem zdania, że ten hotel jest jednym z najlepszych hotelu w Wielkopolsce.
 7. Ja znam też firmę DCD LAB i oni też robią takie meble specjalistyczne ( medyczne i nie tylko ). Polecam zapoznać się z ich oferta jeżeli ktoś z was prowadzi laboratorium, gabinet medyczny lub biuro.
 8. My od lat korzystamy z usług biura księgowego w Katowicach i jest to Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS, które znajduje się na Bohaterów Monte Cassino 20 m.1. Biuro oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
 9. Warto pomyśleć, również o wspomaganiu swoich komputerów w firmie. i dlatego mogę polecić sklep internetowy ESUS IT. Firma ESUS IT świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa i sprzedaży pamięci RAM do firm i przedsiębiorstw, a także do klientów indywidualnych.
 10. Przydadzą się na pewno szkolenia z rozwoju osobistego. To bardzo ważna sprawa. Polecam szkolenia firmy Fundacja Fortis z Katowic. Mają bardzo fajnych prowadzących, takich którzy nawet bardziej skomplikowane rzeczy przekazują w prosty sposób. Dwa – szkolenia to nie lanie wody, a właśnie realna wiedza. Przydatna zarówno przy 1 osobowej firmie, jak i dla kogoś, kto zarządza zespołem.
 11. Na rynku jest dużo firm szkoleniowych, warto więc przy wyborze mieć jakieś rekomendację. Ja mogę polecić szkolenia RODO, szkolenia z rozwoju osobistego. Polecam firmę Fundacja Fortis z Katowic. Organizują właśnie bardzo szczegółowe szkolenia. Szczegółowe, ale wiedza przekazana jest w prosty, bardzo fajny sposób, dzięki czemu można bez problemu wszystko zrozumieć i wdrożyć w firmie. Na ich stronie jest wszystko bardzo ładnie opisane
 12. W kwestii szkoleń to najgorzej uwierzyć, ze właśnie wszystko się wie i nie potrzeba już nam wiedzy. A tym czasem rynek się zmienia, klienci się zmieniają, zmieniają się realia prowadzenia firmy. Stąd potrzeba szkolen. Mogę z własnego doświadczenia polecić te sprzedażowe i z rozwoju osobistego z Fundacji Fortis. Są merytoryczne, praktyczne, ciekawe, prowadzący widać, że mają ogromną wiedzę w dziedzinach, w których się wypowiadają
 13. Jeżeli chodzi o kompleksowe systemy deskowań, polecam firmę Doka. W tym zakresie warto jak najbardziej korzystać z usług firm, które mają już doświadczenie i przede wszystkim duże zaplecze techniczne. Tu firma jak najbardziej warto się z nimi kontaktować. Gwarantują też doradztwo, więc oferta jest kompleksowa
 14. A gdzie kupowaliście wasze komputery ? My na początku zainwestowaliśmy w laptopy ze sklepu z używana elektroniką shoplet z Wrocławia. Przyszły do nas super laptopy jak nowe i super działające a cena....o polowe tańsze niż nowe.
 15. Jeżeli firma transportowa to na stanie musi być obowiązkowo takie urządzenie jak waga. la tego warto wejść na stronę tej firmy Automex System z Tczewa, która oferuje sprzedaż wag takich jak lub wagi hakowe podwieszane na dźwigach lub suwnicach, ręczne wózki paletowe ze zintegrowana wagą, wagi umieszczane na wózkach widłowych.