Dorota.Ostaszewska

Użytkownik
  • Zawartość

38
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dorota.Ostaszewska

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Ja mogę polecić bardzo dobrą formę www.transmid.pl, która oferuję transport maszyn różnego rodzaju oraz w różny sposób. Firma oferuję transport maszyn w zakresie przenoszenia, ustawienia ciężkich maszyn i urządzeń, pakowanie maszyn do różnego rodzaju transportu, demontaż i złomowanie maszyn. Firma oferuję również działania takie jak transport kontenerów.
  2. Warto pomyśleć o zakupie auta do firmy osobowego czy dostawczego. Jakiś czas temu znajomy podesłał mi ciekawa ofertę salonu z Wrocławia ADF Auto. Chyba zdecyduję się na zakup auta do firmy od nich bo maja naprawdę bardzo dobrą ofertę.
  3. Ja osobiście mogę polecić firmę, która oferuję takie usługi jak : projektowanie i budowa maszyn, budowa galwanizerni i tym podobne usługi można zamówić w firmie www.matusewicz.pl. Firma znajduję się w Gryfowie Śląskim i moim zdaniem warto zapoznać się z ich oferta na stronie.
  4. Warto pomyśleć o usprawnieniu pracy firmy i takie działania i pomoc oferuję firma e-volution z Katowic. My zdecydowaliśmy się skorzystać z usługi skanowania faktur i dokumentów co bardzo ułatwiło nam pracę i nie musimy chodzić już do archiwum tylko mamy wszystko w komputerze.
  5. Ja od nowego roku korzystam z usług usług biuro BUFiK w Zielonej Górze. Biuro oferuję kompleksowe usługi księgowe na najwyższym poziomie w bardzo dobrej cenie.
  6. Ja polecam pomyśleć nad otworzeniem własnego biznesu i zacząć sprzedawać na przykład bieliznę damską, męską i dziecięcą. Moja znajoma ma taki mały butik i zamawia bieliznę ze strony hurtowni Ansel w której znajdziemy ciekawe ceny i super rabaty dla stałych klientów.
  7. Jak zakładasz firmę musisz to warto zawczasu pomyśleć o dobrej księgowej, która zajmie się nasza księgowością. Ja mam taką księgowa w biurze w PIMAG we Wrocławiu. Biuro oferuję usługi z zakresu m.in. : prowadzenie pełnej księgowości (Księgi Handlowe) lub prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, pomoc przy rejestracji firmy, odbiór dokumentów od klienta,reprezentowanie klienta przed organami podatkowymi w zakresie bieżącej obsługi księgowej, prowadzenie pełnej obsługi Kadrowo - Płacowej, prowadzenie rejestrów VAT, prowadzenie ewidencji Środków Trwałych i wartości niematerialnych i prawnych.
  8. Dobrze jest wiedzieć gdzie można zamówić firmę cateringową, która zajmie się na przykład organizacją eventu firmowego z gwarancją sukcesu. Takim cateringiem jest firma J.B. Catering. z Otwocka i impreza zorganizowana z ich pomocą to tylko i wyłącznie sukces.
  9. Jak już jesteśmy w temacie szkoleń biznesowych to warto wejść na stronę firmy Fundacja Fortis z Katowic i zapoznać się z ofertą na różne szkolenia. Miałam okazję kilka razy korzystać z oferty szkoleniowej i z wiedzy uzyskanej na szkoleniu korzystam do dziś.
  10. Bardzo ładne powierzchnie biurowe do wynajęcia oferuję BCB przy lotnisku w Gdańsku. Inwestycja BCB obejmuje powierzchnię około 11 hektarów. Każdy z biurowców to około 9 250 m2 powierzchni biurowej na wynajem w klasie A - moim zdaniem warto.
  11. Ja mogę polecić kancelarię prawną w Szczecinie na Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5 u Pana Wojciecha. Kancelaria Radcy Prawnego Pana Chmuraka wykazuje pełne zaangażowanie, kreatywność oraz skuteczność w świadczeniu pomocy prawnej.
  12. My jakiś czas temu organizowaliśmy szkolenie i konferencje w hotelu Solec w miejscowości koło Piaseczna. Hotel gwarantuję miejsce na konferencję i gwarantuję dwie ładnie urządzone sale z wygodnymi krzesłami i pełnym wyposażeniem.
  13. Ja jakiś czas temu podjąłem współpracę z tym biurem Rodak z Katowic. Biuro księgowe prowadzi szereg działań na płaszczyźnie rachunkowości i księgowości w bardzo dobrych cenach dla wszystkich.
  14. Jeżeli biznes restauracyjny to na pewno przyda się namiar do dobrej pralni gdzie będzie można oddać na przykład obrusy, pokrowce na krzesła lub odzież roboczą. Takie usługi można wykonać w pralni Elbo w Łodzi. Pralnia mieści się na ulicy Łanowej. Pralnia oferująca kompleksowe usługi pralnicze, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.
  15. Jeżeli szukasz dobrej kancelarii notarialnej to skontaktuj się z kancelarią w Szczecinie u Pan Kamila Wilgockiego . kancelaria mieści się na Edmunda Bałuki 21 i można się umawiać telefonicznie lub poprzez formularz na ich stronie.