roofer

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O roofer

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Warto rozważyć wprowadzenie rozwiązań telematycznych w samochodach firmowych. Jeśli kierowcy robią dużo kilometrów, a także zabierają samochody do celów prywatnych, to jest to konieczne rozwiązanie. Najważniejsze zalety tego typu systemów opisano tutaj https://teagle.io/telematyka-w-transporcie-czy-jest-potrzebna/. Od siebie mogę tylko dodać, że wiele kierowców dopuszcza się nadużyć, jeśli chodzi o paliwo. Świadomość bycia kontrolowanym wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy - przestrzeganie przepisów, a także na oszczędniejszą jazdę, zgodnie z zasadami ecodrivingu.
 2. Ja polecam firmęhttp://ecobagnetwork.eu/ . Sprzedają świetne torby, które mogą być używane jako torby reklamowe i sklepowe. Idealnie pasują jako prezent dla klientów. W dzisiejszych czasach właśnie tak buduje się świadomość marki. Jeśli prowadzimy jakiś biznes i sprzedajmy jakieś produkty, to bardzo ważne jest, by opakowania czy też torby miało logo naszej firmy. Osoba, która zakupi takie produkty będzie później żywą reklamą :)
 3. Pamiętaj, że dobierając oświetlenie musi spełniać warunki wymaganego natężenia. Wzrok to jeden z naszych zmysłów, więc musimy o niego dbać. Dodatkowo złe dobrane światło może powodować bóle głowy czy mniejszą wydajność pracy. Oświetlenie biura musi być zgodne z przepisami prawnymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz z Polskimi Normami: PN-EN 12665:2008 PN-EN 12464-1:2011 Niby zwykłe światło a musimy je bardzo dobrze dobrać, w trosce o przepisy i zdrowie pracowników. Mój zakład zaopatrzony jest w oświetlenie z https://www.cudownelampy.pl/ , które spełnia wszystkie wymagania, jest ekologiczne, energooszczędne i stosunkowo tanie :)
 4. Jeśli chcesz np. uprawiać rośliny i sprzedawać je jako sadzonki lub nasiona, to warto zainwestować w tzw. growboxy, czyli kompletne zestawy do uprawy roślin. W skład takiego podstawowego zestawu oferowanego przez progrower.eu wchodzi namiot, energooszczędna lampa, wentylator i stacja pogody. Dzięki temu można zachować wewnątrz namiotu optymalne warunki do uprawy danego gatunku roślin. Przyspiesza to ich wzrost, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić na środkach ochrony roślin i nawozach.