Kkristoff

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kkristoff

• Ranga
    Początkujący
  1. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe w okolicy. Mój znajomy prowadzi księgowość za pomocą biura Tax Experts w Katowicach i jest z niego bardzo zadowolony.
  2. Najlepiej korzystać z materiałów które dostało się na kursie.
  3. Jeśli chodzi o sprawdzone biuro rachunkowe to mogę polecić Tag Experts. Znajduje się w Katowicach i jest jednym z lepszych w tym regionie. Warto sprawdzić.
  4. Księgowość najlepiej załatwiać za pośrednictwem biura. Jeśli jesteś z okolic Katowic to mogę Ci polecić biuro Tag Expert. Warto zobaczyć na co ich stać ;)
  5. Samodzielne prowadzenie księgowości jest trudne i czasochłonne więc ja korzystam z biura. Wybrałem biuro tax expert i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Znajduje się ono w Katowicach więc jeśli lokalizacja nie jest problemem warto się zainteresować.
  6. Jeśli masz wystarczające środki to zdecydowanie lepiej jest się leczyć prywatnie. Jeśli nie to trudno pozostaje mieć nadzieje że nie będzie dużej kolejki do lekarza.
  7. Ja kupiłem jakiś w markecie za 40 zł z dużą pojemnością i działa bez zarzutu. Wydaje mi się że nie warto kupować jakiegoś drogiego tylko dlatego że jest z rozpoznawalnej firmy ale poszukać w miarę taniego z dobrą pojemnością.
  8. Według mnie na początku warto spróbować sprzedać przez internet. Jeśli się nie uda to trudno nic nie tracimy a można zarobić więcej :)
  9. Myślę że dobrym pomysłem będzie jakieś wspólne zdjęcie w ozdobnej ramce i do tego np. bilet do spa.