maciejatok

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maciejatok

• Ranga
    Początkujący
  1. z Warszawy do Piaseczna przeprowadzałem się z Wiki przeprowadzki i byłem bardzo zadowolony z ich usług
  2. ja osobiście polecam sklep med-elektronik.pl 😉 mam od nich nie tylko meble ale również sprzęt - świetne ceny i jakość!
  3. Nam w biurze pracodawca zapewnił szkolenie z rozwoju, które przeprowadziła bardzo fajna psycholog Ossowska z PRO EGO z Zielonej Góry. Pierwszy raz chciało mi się kogoś słuchać.
  4. Dużo zależy od problemów z jakimi się zmagamy. Im gorzej z naszą psychiką tym lepiej jest się udać do psychiatry. Ja cierpiałem na zaburzenia odżywiania - wszystko co złe siedziało w mojej głowie więc dostałem skierowanie do psychoterapuety z Centrum Psychologicznego PRO-EGO, tym bardziej, że sytuacja była już bardzo poważna bo z tego co mi rodzicie mówili "nikłem w oczach". Ja sam dokładnie nie pamiętam tego okresu. Wiem, że z wizyty na wizytę było coraz lepiej. Leczenie farmakologiczne też pomogło. W tym momencie mogę powiedzieć, że wygrałem z moim problemem.
  5. Warto zainwestować. Ja zleciłem wykonanie takiej tablicy firmie Robimy Reklamy (robimy-reklamy.pl), którzy zaproponowali mi bardzo oryginalny i nowoczesny projekt, który jak patrząc teraz na ruch w sklepie, okazał się być bardzo skuteczny.
  6. Jeżeli lubicie ciszę, spokój, zieleń oraz wodę to idealnym miejscem jest agroturystyka Słoneczna Farma w Budach Lucieńskich prowadzona przez bardzo sympatyczną oraz ciepłą kobietę, która częstowała nas produktami własnej produkcji takimi jak masło, czy sery, dżemy, szynki itd - przepyszne!! 😄 Ale tak w skrócie, bo mógłbym się za bardzo rozpisać - Słoneczna Farma jest przepiękna i znajduje się w lesie tuż nad jeziorem. Można sobie odpocząć nie tylko na zewnątrz ale również w samym obiekcie, który oferuje saunę, masaże lecznicze itd.
  7. ja magazyn wyposażyłem w regały stojące, na których poukładałem pojemniki plastikowe i jest to bardzo praktyczne, tym bardziej, że mam regały z kółkami więc mogę sobie nimi manewrować jak chcę 😉 wszystko kupione od QBox
  8. Ja póki co byłem na dwóch imprezach integracyjnych z moją firmą i obie wyglądały podobnie ale było bardzo fajnie. Darmowy alkohol, fajna miejscówka, smaczne jedzenie od Catering Arts, z którym nasza firma współpracuje. Ogólnie bardziej zżyłem się z ziomeczkami z pracy.
  9. Moja firma współpracuje z Catering Arts, który jest z Chorzowa i zapewniają nam jedzenie na różne imprezy okolicznościowe w firmie jak Andrzejki, Wigilia itd oraz różne eventy.
  10. my w domu mamy meble robione na wymiar od firmy Roka69, sa bardzo stylowe i solidne tak jak z żoną chcieliśmy, firma spełniła nasze oczekiwania w 100%
  11. Jeśli chodzi o Warszawę to sprawdzonym biurem jest Gama Grabowskich na Białołęce. Mają dużo do zaoferowania, fajnie skomponowane oferty. Ja i mój wspólnik bardzo chwalimy sobie pracę jaką dla nas wykonują.
  12. Moja firma organizując konferencję skorzystała z usług Catering Arts. Bardzo profesjonalna firma. Razem z naszymi kontrahentami byliśmy bardzo zadowoleni z jedzenia.