Olago

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Olago

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dla mnie aktualnie szukanie pożyczek trzeba odłożyć na za kilka lat. Lepiej przejrzeć swoje zbiory elektroniki z której nie korzystasz, może rower, może narty, może biżuteria i zanieś do lombard Warszawa Oni wycenią i już będziesz wiedzieć jaki masz kapitał. To dobry sposób na szybkie uwolnienie gotówki.
 2. Olago

  SZKOLENIA

  Dla mnie cenniejsze są studia podyplomowe, bo z podstawowym wykształceniem pedagogicznych potrzebuję jeszcze wiedzy aby w pełni zostać Coachem. Znalazłam ciekawy kierunek w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi na AHE: Coaching w modelu kreatywnym. Celem głównym kształcenia na kierunku Coaching w modelu kreatywnym jest wykształcenie umiejętności i kompetencji niezbędnych do pracy w charakterze coacha. Dla mnie najciekawszy jest moduł kreatywności zaprojektowany jest tak, że najpierw poszerzasz swoje umiejętności kreatywne, aby kolejno uczyć się jak rozbudzać kreatywność u klienta w procesie coachingu.
 3. Ja myśląc o dzieciach 5-7 lat myślę poważnie o grach planszowych. Sami gramy w gry strategiczne a dzieci bardzo się tym interesują co robią dorośli. Zasady gry są dla nich może zbyt skomplikowane, ale najpierw warto zainteresować je czymś prostszym. Niech doskonalą swoja pomysłowość i zdolność przewidywania. Bardzo dobra do tego jest gra Złapmy Lwa" wzorowana na japońskich szachach. Można nawet urządzać turnieje takie jak turnieje szachowe.
 4. Do kiedy pracownik może złożyć wniosek o zamiarze wykorzystania 2 dni na opiekę?