elaelaa

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O elaelaa

 • Ranga
  Początkujący
 1. Również ulokowałam pieniądze w nieruchomości w Warszawie, które wynajmuję i pomysł był dobry muszę przyznać.
 2. elaelaa

  Adwokat

  Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała skorzystać z porady prawnej to zgłoszę się tam, gdzie już byłam. Do kancelarii Sobczak Maciejewska w Łodzi. Zespół młody, ale naprawdę z dużym doświadczeniem, profesjonalizm widać na każdym kroku. I tam faktycznie się czuje, że chcą człowiekowi pomóc. Rzetelnie i indywidualnie podchodzą do klienta. Szczerze polecam.
 3. Ja powiem tak, że owszem stres zawsze jest bo to nie wiadomo co może być w środku. Ale zdecydowanie wolałabym wiedzieć, niż bym miała sobie potem pluć w brodę, że tak powiem, że gdybym zrobiła badania byłoby inaczej. Dowiedziałam się, że w szpitalu Medicover w Warszawie wykonują taki screening czyli kompleksowy przegląd stanu zdrowia. W jeden dzień komplet badań, bardzo ich dużo. Od razu się zdecydowałam i każdemu polecam. Profilaktyka to podstawa jednak.
 4. Akurat w Warszawie to dobrych lokalizacji nie brakuje. Ja sama swoją kawalerkę wynajmuję i nigdy nie mam problemu, zawsze są chętni na wynajem. Też dobrze jak się takie zarządzanie najmem zleci firmie, u mnie to Per modum. Nawet w moim imieniu umowę podpisywali, też jak jest potrzeba to przygotują daną nieruchomość do wynajmu, monitorują stan na bieżąco. Naprawdę spore to ułatwienie, ja bardzo ze współpracy z nimi jestem zadowolona.
 5. Warto inwestować w nieruchomości jak najbardziej. Tak jak ja w Warszawie to jeszcze zdecydowałam się na firmę, która w moim imieniu zajmuje się wszystkimi sprawami. To Per modum, bardzo dobry zarządca nieruchomości w stolicy. Przyznam się wam, że już nie pamiętam kiedy sama w tym mieszkaniu byłam, wcale nie muszę jeździć. Takie zarządzanie najmem przez firmę to dobra sprawa.
 6. U mnie dużo dała wymiana frontów w kuchni, Wiór-Płyt z Wyszkowa się tym zajął. Wszystko pomierzyli idealnie, tym bardziej że u mnie sporo nietypowych szafek było. Zupełnie inna kuchnia jest teraz. Powiem wam, że bardzo solidna firma i w regionie najtańsza.
 7. Ja mam termometr AccuMed HB500, oczywiście bezdotykowy. Płaciłam za niego ok. 90 zł w aptece internetowej wapteka. Można nim mierzyć również temperaturę przedmiotów. Jest dokładny, pomiar jest w 1 sekundę, z 2-letnią gwarancją. Ja jestem zadowolona z tego sprzętu.
 8. Teraz w internecie jest dużo różnych blogów, poradników. Kwestia gustu co kto lubi.
 9. Ja również opiekę nad wynajmem mojej kawalerki w Warszawie powierzyłam zarządcy nieruchomości - Per modum. Dobra sprawa, nie musi człowiek sam jeździć, doglądać. A jeśli chodzi o sam wynajem, to jeśli o Warszawę chodzi, to uważam że to opłacalny pomysł.
 10. Czy przy odbiorze mieszkania był z wami ktoś, że tak powiem kto profesjonalnie zajmuje się odbiorem mieszkań, zna temat, wie na co zwrócić uwagę? My skorzystaliśmy z pomocy przedstawiciela per modum. W końcu mieszkanie to bardzo duży koszt i lepiej jak fachowiec sprawdzi, czy wszystko jest zgodne z umową. A ta firma zarządza osiedlami w Warszawie, zna się na tym. Nawet później to nasze osiedle również wzięła w zarząd.
 11. u mnie fajnie udało się wkomponować gazony z jońca, zamiast takich typowych donic; wyszło naprawdę oryginalnie;
 12. A zarządcą mojego osiedla w Warszawie na Woli jest per modum. Profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków, a nam mieszka się bezproblemowo.
 13. elaelaa

  Wesela

  Co prawda nie w okolicach Warszawy ale Bydgoszczy, w Ośrodku Wiktorowo byłam na takim super weselu, że może ta lokalizacja też się komuś przyda :) Miejsce gdzie jest dużo pięknej przyrody, super wyglądająca sala z kominkiem i żywym drzewem, a dania takie, że palce lizać. Ja tam też z pokoju dla gości korzystałam, wszystko świetnie przygotowane.
 14. Ja to znów poduszki uwielbiam, czy w salonie gdzie mam duży narożnik czy w sypialni to aż się prosiło żeby takie poduszki były. Tak od razu przyjemniej. Z resztą ile różnych aranżacji nie oglądała, to praktycznie poduchy są na każdej. Znalazłam w necie sklep dobraposciel24, gdzie poszewek dekoracyjnych do wyboru jest bardzo dużo. Nie tylko poszewek, bo i przy okazji pościel sobie jeszcze wybrałam ładną. A poszewki to do salonu takie z cekinami wybrałam, a do sypialni to takie super milusie o nazwie kudły.
 15. Śmiało mogę polecić aptekę internetową wapteka.pl, sama przestawiłam się na takie internetowe zakupy, głównie z powodu lepszych cen. Też znacznie więcej promocji, wybór większy. No i wygoda po prostu. Moje koleżanki z pracy też przeszły na zakupy w tej aptece, czasem to nawet zbieramy to co potrzebujemy w 1 zamówienie i któraś z nas zamawia.