cfinance

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O cfinance

• Ranga
    Początkujący
  1. Dzień dobry. Oferujemy finansowanie, duże i małe. Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców. Chciałbym rozpocząć współpracę. • Rodzaj pożyczki: Dowolny cel • Wysokość finansowania ze 100 000 PLN do 30 000 000 PLN • Okres kredytowania od 1 do 25 lat • Stopa procentowa: 2% W razie zainteresowania lub dalszych pytań zachęcam do kontaktu ze mną pozdrowienia Szczerze Email: financerchoice@gmail.com
  2. Dzień dobry. Oferujemy finansowanie, duże i małe. Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców. Chciałbym rozpocząć współpracę. • Rodzaj pożyczki: Dowolny cel • Wysokość finansowania ze 100 000 PLN do 30 000 000 PLN • Okres kredytowania od 1 do 25 lat • Stopa procentowa: 2% W razie zainteresowania lub dalszych pytań zachęcam do kontaktu ze mną pozdrowienia Szczerze Email: financerchoice@gmail.com
  3. Dzień dobry. Oferujemy finansowanie, duże i małe. Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców. Chciałbym rozpocząć współpracę. • Rodzaj pożyczki: Dowolny cel • Wysokość finansowania ze 100 000 PLN do 30 000 000 PLN • Okres kredytowania od 1 do 25 lat • Stopa procentowa: 2% W razie zainteresowania lub dalszych pytań zachęcam do kontaktu ze mną pozdrowienia Szczerze Email: financerchoice@gmail.com
  4. Dzień dobry. Oferujemy finansowanie, duże i małe. Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców. Chciałbym rozpocząć współpracę. • Rodzaj pożyczki: Dowolny cel • Wysokość finansowania ze 100 000 PLN do 30 000 000 PLN • Okres kredytowania od 1 do 25 lat • Stopa procentowa: 2% W razie zainteresowania lub dalszych pytań zachęcam do kontaktu ze mną pozdrowienia Szczerze Email: financerchoice@gmail.com
  5. Oferujemy finansowanie, duże i małe. Dzień dobry. Oferujemy finansowanie, duże i małe. Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców. Chciałbym rozpocząć współpracę. • Rodzaj pożyczki: Dowolny cel • Wysokość finansowania ze 100 000 PLN do 30 000 000 PLN • Okres kredytowania od 1 do 25 lat • Stopa procentowa: 2% W razie zainteresowania lub dalszych pytań zachęcam do kontaktu ze mną pozdrowienia Szczerze Email: financerchoice@gmail.com
  6. Dzień dobry. Oferujemy finansowanie, duże i małe. Reprezentuję grupę inwestorów z kapitałem przeznaczonym na prywatne pożyczki dla przedsiębiorców. Chciałbym rozpocząć współpracę. • Rodzaj pożyczki: Dowolny cel • Wysokość finansowania ze 100 000 PLN do 30 000 000 PLN • Okres kredytowania od 1 do 25 lat • Stopa procentowa: 2% W razie zainteresowania lub dalszych pytań zachęcam do kontaktu ze mną pozdrowienia Szczerze Email: financerchoice@gmail.com