Aleksandra Kowalczyk

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Aleksandra Kowalczyk

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sama strona to podstawa i warto zadbać o to aby była czytelna oraz wzbudzała zainteresowanie. Każda firma powinna w dzisiejszym czasie mieć swoja stronę www. To taka wizytówka on-line bez której ani rusz.
 2. Moim zdaniem ulotki niemal zawsze mają sens, ponieważ każda fora reklamy jest wskazana by zyskać zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów, chodzi zarówno o reklamę internetową jak i typowo stacjonarną.
 3. Nawet tutaj na forum znajdziesz kilka dobrych i ciekawych adresów drukarni internetowych, poza tym to też kwestia cen jakie oferują, warto je ze sobą porównać i wybrać tą najbardziej optymalną.
 4. Jeżeli tylko jakość takiej koszulki reklamowej jest w porządku, to moim zdaniem warto i chodzi zarówno sam nadruk jaki materiał koszulki, tak aby po pierwszym praniu nie nadawała się do kosza, to bardzo istotne.
 5. To kwestia Twojego gustu oraz kreatywności, najlepiej jeżeli wizytówka będzie miała czytelny układ oraz szablon graficzny, na ten fakt każdy zwraca uwagę. Popytaj o projekty w kilku drukarniach internetowych.
 6. Jeżeli chodzi o ulotki reklamowe to moim zdaniem warto poszukać w dobrych drukarniach internetowych, popytać o ceny i przedstawiać swoje wymagania.W praktyce jest to po prostu opłacalne i na pewno taka forma reklamy nigdy nie zginie, przyda się zawsze oraz wszędzie.
 7. To prawda, inwestycja zawsze wiąże się z mniejszym lub większym ryzykiem,a zgodnie z powiedzeniem "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana", musisz sam odpowiedzieć sobie na pytanie w co warto zainwestować oraz jaką kwotę tak aby zyskać jak najwięcej. To często bardzo subiektywny temat.
 8. Zdecydowanie przez biuro o czy wypowiadałam się już na forum, takie rozwiązanie ma same plusy i co ważne: jest stosunkowo tańsze niż księgowość "tradycyjna", poza tym oszczędzamy czas.
 9. W praktyce samodzielna księgowość nie sprawdzi się bo wszystkie faktur oraz rozliczenia zajmą nam dużo czasu oraz będą szarpać nerwy. Jak najbardziej warto nawiązać współpracę z dobrym biurem rachunkowym online, to bezpieczna i coraz bardziej popularna opcja.
 10. Także jestem zdania, że niemal wszystko znajdziesz w dobrych sklepach internetowych i to w niższej cenie, wystarczy jedynie poszukać, a teraz jesienią oraz w okresie przedświątecznym zawsze możesz liczyć na ciekawe rabaty.
 11. Nowoczesne biuro to dla mnie zarówno ciekawa aranżacja w postaci mebli jak i samego sprzętu który powinien się w nim znaleźć. Podstawą jest określenie budżetu jaki jesteś w stanie przeznaczyć na wyposażenia biura, od tego zacznijmy.
 12. Witam Wszystkich Użytkowników na forum :) Jeżeli chodzi o laptopa biznesowego, to w pierwszej kolejności podaj jaki budżet posiadasz na ten cel oraz jego zakup. Sensowna konfiguracja to większy koszt, tak aby w praktyce laptop był wydajny, nie nagrzewał się ani nie zacinał.