Inno2019

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Inno2019

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

1064 wyświetleń profilu
 1. Dokładnie. Ja mam pewne pomysły do wykorzystania.
 2. Ciekawy pomysł. Sam mam koncepcję w tej materii łączącą w sobie różne rozwiązania. Gdyby ktoś chciał się czegoś więcej dowiedzieć to proszę o kontakt.
 3. Nic by się nie stało gdybyś powiedział jaka to branża, dziedzina. Skąd wiesz czy to największy wynalazek 21 wieku skoro ten wiek dopiero co się zaczął ?
 4. ogłoszenia biznesowe, fora biznesowe, portale społecznościowe
 5. a w jakim regionie mieszkasz/działasz ?
 6. Chcesz info. Napisz do mnie z podaniem nr-u telefonu.
 7. ale Cię zaspamowali reklamami pytałeś już swoich pracowników ?
 8. "dobrym plusie" to rzecz względna. Nie wiem ile to dla Ciebie. Ile zer ? A nie myślałeś o pracy na etacie ? Jeśli nie chcesz to co Cię od tego odstręcza ? Na projektowaniu 3D można zarobić sporo ... ale no właśnie. To rzecz względna. Mam ciekawą koncepcję mebla łączącego w sobie dużo różnych innowacyjnych rozwiązań.
 9. samo to nie jest IMO oznakiem pracoholizmu. Każda umiejętność nie praktykowana zanika. W tym też umiejętność odpoczynku, robienia czegoś ciekawego w wolnym czasie.
 10. OMG - jak czegoś nie wiesz to telefon w dłoń i dzwonisz, pytasz.
 11. Mam ciekawą koncepcję produkcyjną, dotyczącą LED-ów. To że się to sprzedaje - każdy wie, zwłaszcza że energia drożeje. Moja koncepcja jest jednak na tyle nowoczesna, że pozwala być przed konkurencją, stworzyć coś, co się stanie modnym i bardzo praktycznym hitem. Chętnie podzielę się tą ideą z odpowiednimi ludźmi na bardzo korzystnych warunkach. Proszę o PW z jakimś kontaktem.
 12. A ile może kosztować zaprojektowanie, wdrożenie i wyprodukowanie niedużej serii np latarek czołowych ? Ciekaw jestem jaki to jest rząd wielkości.
 13. Mało mam informacji o Tobie, twoim mieście i ogólnie o twojej sytuacji życiowej by coś konkretnego doradzić. W obecnej sytuacji życiowej to własny biznes - zdecydowanie nie polecam. Jeśli chcesz się zajmować własnym biznesem to musisz być znacznie bardziej zaradna, odporna na stres, wszelkie przeciwności, optymistyczna niż większość ludzi którzy pracują na etacie. Ty natomiast mówisz że masz wątpliwości czy się do czegokolwiek nadajesz. Powinnaś się zaktywizować, życiowo, zawodowo i w ogóle. Wzmocnić swoje zdrowie, optymizm, zaradność, pracowitość i to wszystko co będzie potrzebne. Podjąć pracę możliwie trudną i dobrze płatną. Gdy to już Ci się uda, wtedy idź dalej. Uwierz mi, gdy się weźmiesz za siebie, zmienisz swoje nastawienie i moc sprawczą szybciej niż Ci się wydaje.
 14. z jakiego jesteś miasta ? Jeśli ze Śląska to możliwa jest współpraca biznesowa, a jeśli z innego regionu to mogę podzielić się z Tobą częścią mojej wiedzy dot. biznesu, rynku pracy, ukierunkować Cię jakoś.
 15. Stacjonarne komputery są najlepsze jeśli chodzi o ... praktycznie wszystko. Laptopy w porównaniu z nimi mają tylko jedną zaletę - przenośność. Dokup sobie laptopa ale nie rezygnuj ze stacjonarki. Dobre laptopy to takie marki jak Twinhead, Getac i inny trwały sprzęt. Na coś takiego jak Lenovo czy Acer to w ogóle nie zwracaj uwagi. Polecam matryce transflective jeśli często w pracy przeszkadza światło dzienne ale mało modeli to ma.