Angus

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Angus

• Ranga
    Początkujący
  1. Wszystko do mojej firmy drukuję w Kserkopie. Zawsze jest ok, ceny tez spoko no i najważniejsze, że mogę zamawiać przez internet, a kurier dowozi do biura
  2. Ja bym teraz stawiał na coś ekologicznego
  3. Tylko biuro. Jak się nasza firemka rozrasta, to lepiej poświęcić to księgowym, a samemu zając się innymi waznymi rzeczami
  4. 300-400k taki dla przeciętnego Polaka
  5. Ja bym rzucił okiem na wykładowców na ASP w tym kierunku, często to są praktycy, którzy też mają swoje pracownie.
  6. Dokładnie, internetowe drukarnie mają dużo lepsze oferty niż stacjonarne. Ja drukuję w Kserkopie, bo zależy mi żeby kurier szybko dostarczył zamówienie i nie chcę szczególnie zawracać sobie tym wszystkim głowy
  7. Ja bym się kierował głównie tym, czy będę faktycznie pracował tylko w domu, czy zabierał tez komputer na spotkania, do kawiarni popracować itd. Jeżeli praca tylko i wyłącznie w domu, to wybrałbym na 100% komputer stacjonarny, bo więcej można na takim wyciągnąć... A jaki sobie wybierzemy komuter jeżeli chodzi po parametry, no to juz zależy od wielu czynników, przede wszystkim od tego, czym się zajmujemy :)