Krol56

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Krol56

• Ranga
    Początkujący
  1. cześć wam! ostatnio wpadłem na taki pomysł związany z dostawą gazu w butlach bezpośrednio do klientów - indywidualnych czy też firm, lokali gastronomicznych itp. W dzisiejszych czasach każdy myśli że wszyscy mają gaz dociągnięty do swojego lokalu jednak tak nie jest. Bardzo wiele przedsiębiorstw korzysta z takich usług. Czy ktoś ma z tym juz jakieś doświadczenia? co jest potrzebne jakie są koszty takiej działalności? skąd najlepiej brac towar? Może ktoś spróbwał kiedykolwiek z czymś takim? bede wdzieczny za wszelkie sugestie.
  2. cześć wam, Trafiła mi się opcja wynajęcia pomieszczeń z dwoma stanowiskami pod myjnię ręczną - wszystko oczywiście budowane pod myjnię (odpływy itp). Oczywiście nie dowiadywałem się jeszcze na temat kosztów wynajmu ale chciałbym się was poradzić czy w dzisiejszych czasach posiadanie myjni ręcznej jest dochodowe? Dodam że oprócz myjni oczywiście woskowałbym autka, i czyścił wnętrze - pranie tapicerki. Z czasem może przy poszerzeniu swoich kwalifikacji jakies polerowanie lakieru itp czas pokaże. Jeżeli chodzi o klientów - mieszkam w podwarszawskiej gminie liczące około 20 tysięcy mieszkańców. Mam w planach pozyskanie flot samochodowych z kilku pobliskich firm w taki sposób aby prowadzić im kompleksowa usługę czyszczenia aut. Oczywiście chciałbym pozyskać też klientów prywatnych. Najważniejsze KONKURENCJA. Mamy w gminie 3 myjnie bezdotykowe, i 2 myjnie ręczne. Wydaje mi się że raczej potrafiłbym pozyskać klientów. Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenia? Ile trzeba włożyć na start? jestem młodą osoba 26 lat czy mogę starać sie o dotacje? Dziekuje za wszelkie informacje. Pozdrawiam
  3. Witajcie, To pytanie dla.kolegow którzy mają już doświadczenie w sklepach internetowych. Ostatnio na poważnie myślę o założeniu sklepu internetowego. Moje pytanie jest może dosyć banalne ale jak pełnoprawnie dopełnić wszystkich szczegółów żeby wszystko było legalnie i najlepiej? Może jest ktoś kto opisałby mi krok po kroku jak to zrobić. Towar już jest 🙂 O czym muszę pamiętać?
  4. Obawiam się że w dzisiejszych czasach i przy takiej konkurencji jak jest na rynku, stawać do przetargów etc. Może być ciężko coś rozkręcić
  5. Myślałem także o wzięciu pod swoje skrzydła np flotę pojazdów danej firmy. Zawsze to jakiś pieniążek. Jeżeli chodzi o krzesła czy też dywany, to jednak wolałbym bardziej skupić się na samochodach do oferty mógłbym dołożyć impregnację dzięki której brud przez pewien okres przylegalby na pewno ale w wolniejszymi czasie.
  6. Cześć, Co sądzicie o kompleksowym praniu tapicerki samochodowej? Myślałem o odkurzaczu piorącym. Jakie porady bądź doświadczenia macie w tej kwestii. Czy kursy są potrzebne? Liczę na wszelkie porady. Jakieś dodatkowe usługi? Pozdrawiam
  7. Dokładnie tylko zachód. Najlepiej jakbyś miał stałe zlecenia bo z reguły nie trudno o liche stawki....
  8. Witajcie Ostatnimi czasy pomyślałem o tym aby na wiosnę ruszyć z małym interesem. Chodzi o mycie kostki brukowej, Nie jest to lekka praca wiadomo ponieważ troszkę trzeba sie namachać. W mojej okolicy poz Warszawą buduje się masa domków i osiedli deweloperskich, zapowiada się też na to że będzie ich jeszcze więcej. Dlategotez myślę że mieszkańcy będą chcieli dbać o takie detale. Wydaje sie być to przyszlosciowy dochód. Moje pytanie brzmi następująco - jak wy to widzicie? Czy mieliście z tym stycznośc? Jeśli chodzi o sprzet to na początek myślę że myjka ciśnieniowa i odpowiednio dobrana Lanca byłyby najlepszym rozwiązaniem. Proszę o opinie i wszelkie sugestie.