elacara

Użytkownik
 • Zawartość

  732
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O elacara

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. elacara

  Cbd

  Jeśli szukasz pomocy to napisz na: [email protected] Świetna facebookowa grupa, która specjalizuje się w tej tematyce i zajmuje się układaniem terapii konopnych, nie zdzierają kasy, można się z nimi dogadać, a pomoc w pełni profesjonalna.
 2. elacara

  Pracownicy

  Potrzebuje pomocy w znalezieniu kilkunastu pracowników na budowę. Szukam kogoś ze Wschodu, Ukraina, może gdzieś z Azji? Jesteście w stanie coś poradzić? Gdzie ewentualnie pod tym kątem można szukać jakieś pomocy i znaleźć kogoś kto będzie w stanie cos pod tym kątem poradzić?
 3. elacara

  Tabletki

  Polecam https://potencja.net.pl/tadarise-10
 4. Ja jestem bardzo zadowolony z tej pomocy jaką mi zaproponował Andrzej Andrew – taki profil na FB z liściem konopi. Można na jego doświadczenie liczyć i faktycznie dopasowaną indywidualnie terapię konopną. Jak pod tym kątem będziesz szukał to oni w oparciu o badania laboratoryjne dopasowują każdemu produkty konopne jakie warto stosować.
 5. elacara

  Olejek

  Z mojej perspektywy polecam pomoc jaką oferuje https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 . Świetna ekipa, która ma duże doświadczenie jeśli chodzi o stosowanie konopi i specjalizują się w indywidualnym układaniu terapii, można liczyć na ich pomoc, na pewno dobre rozwiązania zaproponują bo układają terapię we współpracy z doświadczonymi laboratoriami.
 6. Jeśli szukasz w Sopocie to polecam kontakt z Osiedle Zielone sp. j.. Świetna ekipa, na pomoc której można faktycznie liczyć jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomościami. Duże doświadczenie, kompleksowo przygotowane usługi.
 7. Moim zdaniem jak chodzi o oleje RSO to kontakt z Andrzej Andrew z FB to będzie najlepsza opcja. To taki profil z liściem konopi na FB, ewentualnie możesz się z nim mailowo kontaktować por [email protected] Ma na swoim koncie pomoc wielu osobom i na pewno Tobie też zaproponuje indywidualne terapie, które powinny dać dobre efekty.
 8. U mnie okulary zrobione z godziny na godzinę w Oko Desing - https://www.oko-design.com. Zależało mi na czasie jak od początku powiedziałem, ale nie spodziewałem się, że taka opcja jest możliwa. Super sprawa, okulary właściwie od ręki.
 9. Wydaje mi się, że możesz do nich przedzwonić https://skup-lozysk.pl/, bo docierają do klientów na terenie całego kraju i nie kombinują z wycenami. Możesz się również dogadać z wyceną narzędzi przemysłowych. Biorą hurtem, co leci.
 10. elacara

  RSO

  Moim zdaniem jak chodzi o oleje RSO to kontakt z Andrzej Andrew z FB to będzie najlepsza opcja. To taki profil z liściem konopi na FB, ewentualnie możesz się z nim mailowo kontaktować por [email protected] Ma na swoim koncie pomoc wielu osobom i na pewno Tobie też zaproponuje indywidualne terapie, które powinny dać dobre efekty.
 11. Szukam pomocy w zakresie stosowania olejów RSO, jeśli macie jakieś doświadczenie i służycie pomocą w tym zakresie to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto ułoży mi terapię pod kątem ataków padaczki i pojawiających się razem z tym migren. Zależy mi na kimś kto faktycznie ma doświadczenie w temacie i będzie w stanie taką terapię zaplanować w odpowiedni sposób.
 12. U mnie pracownicy z Ukrainy, współpracowałem z agencją https://worksol.pl i jestem zadowolony. Kompleksowa obsługa z ich strony, sprawnie temat ogarnęli, jak komuś zależy na pełnej obsłudze to można na nich liczyć.
 13. Polecam http://wedkarski-floo.eu
 14. elacara

  Market

  W narzędzia to warto się zaopatrzyć, nawet jeżeli nie robisz w tej chwili remontu. Wyczekaj na rabaty https://www.arsen24.pl/