AlicjaM

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O AlicjaM

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Profile Information

 • Location
  Array
 1. Zawsze można poprosić o dofinansowanie odpowiednie instytucje państwowe
 2. Oczywiście, że taki zarobek jest możliwy, ale wszystko w swoim czasie. Taki dochód nie pojawia się znikąd i na pewno nie na początku naszej działalności.
 3. Współpraca z prawnikami to norma, kiedy nasza działalność rozrasta się. Problemów prawnych na drodze może pojawić się naprawdę dużo
 4. Apteki internetowe stają się coraz wygodniejsze, bo nie musimy martwić się o dostawę danego leku, tylko od razu możemy zapoznać się ze stanem magazynowym danej apteki.
 5. My korzystamy z własnej floty, jeżeli chodzi o lokalne przewozy. O ile w grę w wchodzi transport międzynarodowy, to wtedy decydujemy się na współpracę z innymi przewoźnikami. Takie rozwiązanie jest najbardziej opłacalne i nie wymaga dużo papierkowej roboty.
 6. Zawsze można udać się do banku i poprosić o kredyt na rozpoczęcie własnej działalności bądź poprosić o dotacje 😉
 7. Dokładnie, ulotki mogą czasem nam robić antyreklamę, jeśli trafią do niewłaściwej osoby
 8. Według mnie nasz salon powinien odzwierciedlać nasz charakter. 🙂 Więc najlepiej słuchać się w tej sprawie instynktu
 9. Z mojego doświadczenia fajnie działają campingi. Takie, gdzie jest ograniczony dostęp do TV, internetu itd. Taki ala survival integracyjny 😉
 10. Zazwyczaj marketing SMS odbierany jest jako nachalny, więc polecam ostrożnie z tym postępować
 11. Wirtualne biuro to nowoczesne rozwiązanie dla innowacyjnych przedsiębiorców, jednak w niektórych branżach wymagane posiadanie fizycznego biura. Warto przemyśleć więc taką decyzję dobrze przed jej podjęciem.
 12. Stres w miejscu pracy jest w dzisiejszych czasach coraz częstszą przyczyną różnych problemów zdrowotnych: napięcie mięśniowe powoduje różnego rodzaju bóle, presja czasu może doprowadzić do stanów depresyjnych i bólów głowy, a objawów takich może być coraz więcej. Dobrym wyjściem jest organizowanie sobie czasu po pracy w taki sposób, aby spędzać go na aktywnym wypoczynku. Nie zapominać o posiłkach, porządnie się wyspać i spróbować porobić coś aktywnie, a nie siedzieć przed telewizorem.
 13. Możesz też zasięgnąć po pomoc profesjonalnego księgowego i wytłumaczyć mu sytuację. Popytaj wśród rodziny / znajomych, czy nie znają kogoś, kto obraca się w środowisku księgowości.
 14. To zależy, mailing jest zazwyczaj formą reklamy, ale głównie jeżeli jest on kierowany już do stałych użytkowników - np. informujemy poprzez newsletter o nowych promocjach w naszym sklepie. W formie takiej, że płacimy danej domenie (np. onet lub wp) za wysyłanie użytkownikom maili z reklamą jest częściej uważany za spam i buduje złą opinię o firmie. Mailing może być skuteczny, ale trzeba go używać subtelnie - jak to zresztą bywa z większością form marketingu w sieci.