AlicjaM

Użytkownik
  • Zawartość

50
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O AlicjaM

• Ranga
    Średniozaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

282 wyświetleń profilu
  1. Jasne, czemu by nie. 🙂 Taniec to sport jak każdy inny, a może nawet i lepszy jeśli chodzi o odstresowanie!
  2. AlicjaM

Fit look

Myślę, że powinieneś skupić się na ćwiczeniach przede wszystkim, a nie tym co myślą inni.
  3. Myślę, że reklamy typu "pop-up" mogą spokojnie zająć miejsce faworyta w tym plebiscycie.
  4. Facebook ma zdecydowanie największy potencjał z portali społecznościowych - inne nie mogą się w tej kwestii nawet przyrównywać.
  5. A może wycieczka do polskich gór?
  6. Mnie bardzo odprężają wakacje na łonie natury. Z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu
  7. Być może alkomat zainstalowany w samochodzie. Zbyt wysoki poziom alkoholu sprawia, że nie możemy odpalić auta. Rozwiązanie, które w USA już się czasem stosuje jako karę za jazdę pod wpływem.
  8. Sądzę, że wyższe stanowiska wiąża się po prostu z eleganckimi garniturami. Tylko, żeby nie był to strój na pogrzeb.
  9. Ekologia to nie tylko wizerunek firmy, ale przede wszystkim dobro naszej planety :-)
  10. Ja czułabym dyskomfort mieszkając tak blisko naturalnego środowiska wielu owadów i innych zwierząt... Ale co kto lubi!
  11. Im większe firma, tym częściej potrzebował będziesz porady prawnej.
  12. Program odpowiedzialny za rekrutacje? Chyba wolę zostawić to w rękach ludzi...
  13. My sprzątanie firm zlecamy lokalnemu, małemu przedsiębiorstwo. Warto wspierać lokalne firmy :)
  14. Sklepy internetowe stają się coraz popularniejsze. Wyprzedzają nawet te tradycyjne. Jednak wszystko zależy od branży.
  15. Koszulki reklamowe mimo wszystko wciąż się mogą sprawdzać w niektórych branżach