PabloSl

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O PabloSl

• Ranga
    Początkujący
  1. Dzięki za opinie, kupiłem właśnie dzisiaj jeden z pieców resto quality, czytałem tez opinie w serwisach gastronomicznych to sporo ludzi chwali te piece i ma dobre opinie o nich. Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie.
  2. Dzięki, sprawdzę na tej stronie, widziałem wcześniej u nich sporo thinkpadów, ale nie przeglądałem szczegółowo, popatrzę i może coś wybiorę.
  3. Wiesz co, jeśli już bierzesz pod uwagę stronę internetowa od solumy to warto też rozważyc ich oferte jeśli chodzi o reklamę, bo często jest tak, że jak bierzesz dwie firmy każda od innej rzeczy, to potem kiepsko wychodzi. A tak jedna siedzi w temacie od a do z. Ja popełniłem ten błąd i wziąłem stronę internetową od solumy, a całe zaplecze marketingowe od kogos innego bo chciałem przyoszczedzić, ale nie warto, naprawdę. Agencja soluma opinie o reklamie ma jeszcze lepsze niż o stronach, więc rozważ to 🙂
  4. Witajcie, szukam dobrego i mobilnego laptopa do firmy. Nieduży, lekki, przynajmniej 8GB RAM, procesor chociaż i-5, kwota do 5000zł. Takie mam wymagania. Czy ktoś z doświadczenia coś poleci? laptop ma być do pracy w biurze, oraz będzie zabierany na spotkania i prezentacje u klientów.
  5. Szukam opinii o piecach konwekcyjno parowych Resto Quality. Chcę kupić taki do swojej restauracji. Najlepiej jak wypowiedzą się ludzie, którzy posiadaja lub posiadali takie piece.
  6. Wiesz co, probooki HP są chyba podobne do thinkpadów lenovo, ja mam thinkpada i też probooka i generalnie bardzo podobne laptopy, obydwa są mobilne i lekkie. Na korzystneit.pl oczywiście tez bym sugerował popatrzeć bo jest spory wybór laptopów biznesowych. Pozdrawiam.