PaulinaCz

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O PaulinaCz

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. też tak uważam. bez podstawowej (a nawet tej zaawansowanej) wiedzy, prowadzenie biznesu to poruszanie się po omacku po polu minowym.
  2. oczywiście wiedza to podstawa, ale praktyka to co innego. szkolenia pokazują jak pewne rzeczy, procesy działają w rzeczywistości. odpowiadają na rzeczywiste problemy w danej firmie. tłumaczą konkretne przykłady,. na szkoleniu zawsze można porozmawiać z trenerem/ekspertem i zagłębić się w jeden interesujący nas temat. ja szkolenia polecam. a już napewno te z modułem case study, gdzie omawiane są problemy narzucone przez uczestników a nie szkolących
  3. Ile osób korzysta ze szkoleń biznesowych (prawno-podatkowych, czy księgowych) rozpoczynając działalność lub już ją prowadząc. dla siebie, dla pracowników?
  4. witam wszystkich członków forum. Ja mam na imię Paulina i właśnie rozkręcam nowy dział w spółce w której pracuje, czyli w Przedsiębiorstwie KARAMA Do tej pory zajmowaliśmy się doradztwem biznesowym, audytami, windykacją. Wszystko we współpracy z kancelariami prawnymi, doradcami podatkowymi i szeregiem innych świetnych specjalistów. Ale mam pomysł na nowy dział w związku z chęcią wyjścia na przeciw przedsiębiorcom. Chce ruszyć ze szkoleniami. Szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu prawa, podatków, prowadzenia działalności. Wiem, że nie są to łatwe tematy dlatego pomysł jest taki, by do każdego szkolenia dołączona była część praktyczna - czyli możliwość rozwiązywania jakiegoś case study, możliwość na żywo porozmawiania z ekspertem w danej dziedzinie, nawiązania kontaktu. Chcemy łączyć przedsiębiorców i dać im możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy a przy okazji może poznania się wzajemnego i wymiany kontaktów między sobą. Napiszcie co o tym sądzicie. Czego może od takiej firmy jak nasza oczekiwać przedsiębiorca? kontaktujcie się ze mną, chętnie przyjmę wszelkie uwagi. paulina.mag@wp.pl lub poprzez stronę www.karam.pl
  5. Cześć wszystkim, pozwoliłam sobie stworzyć nowy temat odnośnie obsługi doradczej i zaplecza firmy. nie tylko nowo powstałej ale ogólnie w szeroko pojętym biznesie. planuje rozwinąć taki biznes, który będzie polegał na pełnej obsłudze przedsiębiorstw pod kątem nie tylko prawnym, ale też księgowym, na kontroli kontrahentów, doradztwie. Czytam z zainteresowaniem Wasze posty i zauważyłam że wielu z Państwa skorzystało lub planuje skorzystać z pomocy doradczej firm zewnętrznych. moim zdaniem warto od początku stworzyć sobie bezpieczne zaplecze dla własnego biznesu, by później mieć tzw. 'spokojną głowę' wraz ze wspólnikami chcielibyśmy zaoferować takie rozwiązania: doradzimy Wam od pierwszych kroków jak dobierać kontrahentów, wyszczególnimy wszystkie zagrożenia i korzyści płynące ze współpracy z danym kontrahentem, przeanalizujemy ryzyko oraz określimy jego akceptowalny poziom zweryfikujemy wypłacalności kontrahentów stworzymy na Wasze potrzeby raporty i ekspertyzy dotyczące wypłacalności ocenimy wypłacalność kontrahenta aktywnie poprowadzimy monitoring dłużników prowadzimy wywiady środowiskowe i negocjacje doradzimy w sprawach podatkowych a przy tym zadbamy o to by Wasza firma działała w świetle obowiązującego (i często zmieniającego się) prawa i wiele wiele innych kompleksowych usług pracujemy tylko z najlepszymi - zaplecze naszej wiedzy, doświadczeń i kompetencji pozwala nam na profesjonalne i rzetelne zbudowanie zaplecza Waszej firmy i bezpiecznego biznesu zachęcam do kontaktu po więcej informacji. z doświadczenia wiem, że nie ma dla naszego zespołu sprawy nie do rozwiązania - nawet, gdy 'mleko już się wylało' , a wewnętrzny spokój pozwoli Wam spokojnie spać i nie martwić się choć po części o Wasze pieniądze i inwestycje. dajcie proszę znać czy taki sektor pomocy jest potrzebny w biznesie. Zależy nam na wspólnym rozwoju i współpracy. Paulina a to kontakt do mnie: paulina.mag@wp.pl
  6. zapraszam do mnie, prowadzę firmę, która ściśle współpracuje z 2 kancelariami prawnymi, detektywistycznymi, biurem rachunkowym i wieloma innymi podmiotami szukamy, sprawdzamy i kontrolujemy wszystkich kontrahentów. pomagamy w 'papierkowych' sprawach. niczym juz nie trzeba sie martwić. doradzimy również jak najkorzystniej dobrać formę prawną do nowootwartej firmy. nie trzeba sie już martwić o problemy, które z pewnością na początku sa przytłaczające warto sobie na poczatku zbudowac takie zaplecze prawno-księgowe i nie narażać sie na zagrożenia z zewnątrz napisz do mnie to podam Ci szczegóły paulina.mag@wp.pl
  7. zapraszam do mnie, prowadzę firmę, która ściśle współpracuje z 2 kancelariami prawnymi, detektywistycznymi, biurem rachunkowym i wieloma innymi podmiotami szukamy, sprawdzamy i kontrolujemy wszystkich kontrahentów. pomagamy w 'papierkowych' sprawach. niczym juz nie trzeba sie martwić. doradzimy również jak najkorzystniej dobrać formę prawną. warto sobie na poczatku zbudowac takie zaplecze prawno-księgowe i nie narażać sie na zagrożenia z zewnątrz napisz do mnie to podam Ci szczegóły paulina.mag@wp.pl
  8. ja doradzam zgłosić się do osobnej kancelarii. mają szerszy pogląd na rożne sprawy i mogą dzięki temu korzystać z doświadczeń innych firm. daj znać jeżeli nadal Ci ktoś potrzebny. znam świetne miejsce, które mogę polecić w ciemno
  9. Cześć wszystkim, pozwoliłam sobie stworzyć nowy temat odnośnie obsługi doradczej i zaplecza firmy. nie tylko nowo powstałej ale ogólnie w szeroko pojętym biznesie. Czytam z zainteresowaniem Wasze posty i zauważyłam że wielu z Państwa skorzystało lub planuje skorzystać z pomocy doradczej firm zewnętrznych. ale co dalej? czy takie firmy oferują pełen zakres usług? tj. nie tylko samo doradztwo biznesowe, ale też pomoc z potencjalnymi kontrahentami, pomoc prawną, doradztwo podatkowe? moim zdaniem warto od początku stworzyć sobie bezpieczne zaplecze dla własnego biznesu, by później mieć tzw. 'spokojną głowę' Osobiście pracuję w spółce, która taki wachlarz usług chce zaoferować doradzimy Wam od pierwszych kroków jak dobierać kontrahentów, wyszczególnimy wszystkie zagrożenia i korzyści płynące ze współpracy z danym kontrahentem, przeanalizujemy ryzyko oraz określimy jego akceptowalny poziom zweryfikujemy wypłacalności kontrahentów stworzymy na Wasze potrzeby raporty i ekspertyzy dotyczące wypłacalności ocenimy wypłacalność kontrahenta aktywnie poprowadzimy monitoring dłużników prowadzimy wywiady środowiskowe i negocjacje doradzimy w sprawach podatkowych a przy tym zadbamy o to by Wasza firma działała w świetle obowiązującego (i często zmieniającego się) prawa i wiele wiele innych kompleksowych usług pracujemy tylko z najlepszymi - zaplecze naszej wiedzy, doświadczeń i kompetencji pozwala nam na profesjonalne i rzetelne zbudowanie zaplecza Waszej firmy i bezpiecznego biznesu zachęcam do kontaktu po więcej informacji. z doświadczenia wiem, że nie ma dla naszego zespołu sprawy nie do rozwiązania - nawet, gdy 'mleko już się wylało' , a wewnętrzny spokój pozwoli Wam spokojnie spać i nie martwić się choć po części o Wasze pieniądze i inwestycje. dajcie proszę znać czy taki sektor pomocy jest potrzebny w biznesie. Zależy nam na wspólnym rozwoju i współpracy. Paulina a to kontakt do mnie: paulina.mag@wp.pl
  10. cześć wszystkim, zgodnie z głównym tematem tej rozmowy chce przedstawić propozycję współpracy dla osób, które właśnie stoją przed problemem nieuczciwych kontrahentów oferuje nie tylko samo doradztwo biznesowe, ale też pomoc z potencjalnymi kontrahentami, ściąganie wierzytelności pomoc prawną, doradztwo podatkowe? moim zdaniem warto od początku stworzyć sobie bezpieczne zaplecze dla własnego biznesu, by później mieć tzw. 'spokojną głowę' doradzimy Wam od pierwszych kroków jak dobierać kontrahentów, wyszczególnimy wszystkie zagrożenia i korzyści płynące ze współpracy z danym kontrahentem, przeanalizujemy ryzyko oraz określimy jego akceptowalny poziom ocenimy wypłacalności kontrahenta przeprowadzimy monitoring sytuacji biznesowej i monitoring należności poprowadzimy postępowanie przedsądowe (windykacja ugodowa, restrukturyzacja zadłużenia), postępowanie sądowe, postępowanie egzekucyjne ocenimy wypłacalność kontrahenta prowadzimy wywiady środowiskowe i negocjacje doradzimy w sprawach podatkowych a przy tym zadbamy o to by Wasza firma działała w świetle obowiązującego (i często zmieniającego się) prawa i wiele wiele innych kompleksowych usług pracujemy tylko z najlepszymi - zaplecze naszej wiedzy, doświadczeń i kompetencji pozwala nam na profesjonalne i rzetelne zbudowanie zaplecza Waszej firmy i bezpiecznego biznesu zachęcam do kontaktu po więcej informacji. z doświadczenia wiem, że nie ma dla naszego zespołu sprawy nie do rozwiązania - nawet, gdy 'mleko już się wylało' Paulina a to kontakt do mnie: paulina.mag@wp.pl
  11. Widzę, że wielu z Państwa skorzystało lub planuje skorzystać z pomocy doradczej firm zewnętrznych. ale co dalej? czy takie firmy oferują pełen zakres usług? tj. nie tylko samo doradztwo biznesowe, ale też pomoc z potencjalnymi kontrahentami, pomoc prawną, doradztwo podatkowe? moim zdaniem warto od początku stworzyć sobie bezpieczne zaplecze dla własnego biznesu, by później mieć tzw. 'spokojną głowę' Osobiście pracuję w spółce, która taki wachlarz usług oferuje. doradzimy Wam od pierwszych kroków jak dobierać kontrahentów, wyszczególnimy wszystkie zagrożenia i korzyści płynące ze współpracy z danym kontrahentem, przeanalizujemy ryzyko oraz określimy jego akceptowalny poziom ocenimy wypłacalność kontrahenta prowadzimy wywiady środowiskowe i negocjacje doradzimy w sprawach podatkowych a przy tym zadbamy o to by Wasza firma działała w świetle obowiązującego (i często zmieniającego się) prawa i wiele wiele innych kompleksowych usług pracujemy tylko z najlepszymi - zaplecze naszej wiedzy, doświadczeń i kompetencji pozwala nam na profesjonalne i rzetelne zbudowanie zaplecza Waszej firmy i bezpiecznego biznesu zachęcam do kontaktu po więcej informacji. z doświadczenia wiem, że nie ma dla naszego zespołu sprawy nie do rozwiązania - nawet, gdy 'mleko już się wylało' Paulina a to kontakt do mnie: paulina.mag@wp.pl
  12. Widzę, że wielu z Państwa skorzystało lub planuje skorzystać z pomocy doradczej firm zewnętrznych. ale co dalej? czy takie firmy oferują pełen zakres usług? tj. nie tylko samo doradztwo biznesowe, ale też pomoc z potencjalnymi kontrahentami, pomoc prawną, doradztwo podatkowe? moim zdaniem warto od początku stworzyć sobie bezpieczne zaplecze dla własnego biznesu, by później mieć tzw. 'spokojną głowę' Osobiście pracuję w spółce, która taki wachlarz usług oferuje. doradzimy Wam od pierwszych kroków jak dobierać kontrahentów, wyszczególnimy wszystkie zagrożenia i korzyści płynące ze współpracy z danym kontrahentem, przeanalizujemy ryzyko oraz określimy jego akceptowalny poziom ocenimy wypłacalność kontrahenta prowadzimy wywiady środowiskowe i negocjacje doradzimy w sprawach podatkowych a przy tym zadbamy o to by Wasza firma działała w świetle obowiązującego (i często zmieniającego się) prawa i wiele wiele innych kompleksowych usług pracujemy tylko z najlepszymi - zaplecze naszej wiedzy, doświadczeń i kompetencji pozwala nam na profesjonalne i rzetelne zbudowanie zaplecza Waszej firmy i bezpiecznego biznesu zachęcam do kontaktu po więcej informacji. z doświadczenia wiem, że nie ma dla naszego zespołu sprawy nie do rozwiązania - nawet, gdy 'mleko już się wylało' Paulina a to kontakt do mnie: paulina.mag@wp.pl