Olkka

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Olkka

 • Ranga
  Początkujący
 1. Do takiej sprawy polecam Pana Tomaszczyk. On się w nich specjalizuje i cieszy się dużą skutecznością.
 2. JST z warszawy. Ta prawem pracy zajmuje się Pan Tomaszczyk, który na prawdę zna się na rzeczy i nam pomógł już nie jeden raz.
 3. Sprawdź sobie ofertę kruzera. Mają duży wybór więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.
 4. Ja jakoś wolę sama dbać o ogród- to mój sposób na relaks po ciężkim dniu. Właśnie ostatnio w związku z tym kupiliśmy myjkę ciśnieniową z kruzera. Teraz mycie kostki czy patia jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze;)
 5. Olkka

  Ogrzewanie domu

  My grzejemy prądem, do tego mamy ogniwa fotowoltaiczne i cenowo wychodzi nas całkiem fajnie. Jedyne co, to na wypadek dłuższej awarii zabezpieczyliśmy się agregatem. Mąż zamówił z kruzera, przywieźli nam pod same drzwi i teraz możemy już spać spokojnie;)
 6. W Warszawie mogę polecić kancelarię JST. Mają znakomitych specjalistów w różnych dziedzinach w tym właśnie z prawa pracy więc zdecydowanie warto się tam udać.
 7. Ja w razie potrzeby często korzystam z pomocy Pana Tomasza Tomaszczyk. Prawnik doświadczony, rzetelny i zaangażowany - dobrze mieć go po swojej stronie;)
 8. Ze swojej strony mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z Warszawy, który specjalizuje się w prawie pracy. Sama korzystam z jego pomocy i jestem bardzo zadowolona ze współpracy.