krzy1214

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O krzy1214

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Ja właśnie na podobnej zasadzie korzystam z Systim. Księgowa ma ustawione uprawnienia i nadany login do mojego konta i ja wystawiam faktury, wrzucam pracowników itd. a ona zajmuje się zakładką "księgowość", wysyłką deklaracji i innymi. Mogę z czystym sumieniem polecić.
 2. ja do prowadzenia działalności polecam systim.pl
 3. ja polecam https://www.systim.pl/ , oprócz CRM- fakturowania, księgowanie, kadry, najpełniejszy program dla firm jaki spotkałem.
 4. Przy obecnych zabezpieczeniach raczej nie ma o co się obawiać, programy pracujące w chmurze to już standard i raczej nie będzie się to zmieniać. Ja od dawna korzystam z https://www.systim.pl/ i jestem zadowolony, można ustawić dwuetapowe zabezpieczenie, możliwość zablokowania dostępu do konta wyłącznie na wybrane adresy IP, szyfrowanie HTTPS/SSL, także raczej nie ma się o co martwić.
 5. Jakich używacie programów do prowadzenia firmy? Ja już od dawna jestem zadowolony z https://www.systim.pl/ , ale zawsze warto się rozejrzeć.
 6. Jeżeli księgowość nie jest strasznie złożona, moim zdaniem najlepiej prowadzić ją samemu- mniejsze koszty. Ja od dłuższego czasu korzystam z programu, w którym łatwo prowadzić księgowość, dodatkowo jest to CRM itd. Mogę polecić https://www.systim.pl
 7. Jeżeli chodzi o programy do prowadzenia małych firm czy start-upów polecam https://www.systim.pl/
 8. Jeżeli chodzi o program do kompleksowego prowadzenia firmy i pełnej księgowości mogę polecić https://www.systim.pl/
 9. Jeżeli chodzi o program do pełnej księgowości i zarządzania firmą mogę serdecznie polecić https://www.systim.pl/
 10. Jeżeli chodzi o program do kompleksowego prowadzenia firmy, polecam https://www.systim.pl/ Dostępne są też liczne integracje ze sklepami internetowymi i przez api.
 11. Ja polecam https://www.systim.pl/. Chyba najszerszy ERP, z jakim się spotkałem, CRM, fakturowanie, samodzielne księgowanie. Dodatkowo można zarządzać kadrami, włącznie z umowami, delegacjami, deklaracjami do ZUS. Myślę, że idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm.
 12. Oprogramowanie dla firm, najlepiej takie obsługujące jak najwięcej funkcjonalności, np. https://www.systim.pl/ , można fakturować, księgować, CRM, zarządzanie ludźmi. Wygodnie jest mieć wszystko w jednym miejscu.
 13. Na przyszłość może warto zdecydować się na prowadzenie księgowości samemu, dla małych i średnich firm powinno to być bezproblemowe np. w https://www.systim.pl/
 14. Jest też dużo oprogramowania na rynku (polecam https://www.systim.pl/), gdzie można prowadzić księgowość samemu, w przypadku małych przedsiębiorstw można to robić skutecznie i we własnym zakresie.
 15. Należy dobrze wybrać program do prowadzenia księgowości, fakturowania, zarządzania itd. polecam https://www.systim.pl/