startup

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O startup

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dziękuję wszystkim za rady. mam już to wszystko w głowie i w komputerze, teraz czas brać się do realizacji pomysłu. Mam nadzieję, że wszystko się powiedzie. Pozdrawiam!
 2. Od kiedy straciłem stówę to mam dość ;) Ale teraz planuję zebrać większą kasę i w przyszłym sezonie ligi francuskiej grać systemem na remisy. Według mnie to żyła złota. Choć równie dobrze może to być totalna porażka ;) Pożyjemy zobaczymy.
 3. Większość z nich zapewne zdobywa konta na punkty. Tzn. działają na jakichś forach warezowych, uploadują, a potem wystawiają linki i ludzie to ściągają, a im nabijają się punkty. Sam mam znajomego, który w dzień potrafi zrobić dwa konta premium ;) Żaden to problem, wystarczy trochę czasu poświęcić na wrzucanie :)
 4. Pamiętam kilka lat temu jaki był bum na salony gier. Konsole, parę gier i dzieciaku walące drzwiami i oknami by pograć. Co sądzicie o tym biznesie? Według mnie popyt byłby cholernie duży, bo dzieciaki kręcą się po ulicach i nie wiedzą co robić, a te parę groszy zawsze wycisną od rodziców ;) Ja wynająłbym tylko lokal i załatwił konsole z grami, co nie jest dużym problemem. Potem pobierałbym opłaty za grę, np. pół godziny za 3 zł. Co o tym myślicie? Opłacalne to może być?