Piotr WU

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Piotr WU

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Kilka miesiecy temu zycie zmusilo mnie do szukania nowych rozwiazan. Wynajolem dosc duzy dom w Wilanowie. W umowie najmu mam zgode na podnajme na kwatery. Dom byl pusty i zminy, stal pusty dwa lata. W kilka dni za darmo wyposazylem i podnajolem kilku odobom a kilka tygodni pozniej , mam juz 25 lokatorow. Placa blisko 12000 czynsz a moje koszty to okolo 3000 i mieszkanie za darmo. Czy warto? Sami ocenicie. Teraz negocjuje zakup innego domu , blisko 500 m kw .
  2. Moje doswiadczenie z mieszkaniami jest raczej negatywne, rownoczesnie wynajecie lub zakup domu i przeksztalcenie ww obiekt na kwatery jest zaskakujaco rentowny. Lokator ma czesto duzo wjecej praw niz wlasciciel a kwatery sa proste w wynajmie nie wiaza nikogo , i bez zaplaty z gory nie wpuszczam klienta
  3. Bardzo trudny temat. li masz doswiadczenie masz mala szanse ale minimum 50 szt, no chyba ze odziedziczysz gospodarstwo i maszyny
  4. Mozesz kupic spolke z wynikami z dwoch lat. Musi byc na plusie. Wtedy pomoge ci otworzyc linie na 180 dni na dowolny towar z Chin
  5. Szukam partnera lub inwestora. Minimum potrzebne 200.000.00 zl Całość inwestuje w nieruchomość która będzie służyła jako hostel, kwatery pracownicze. Preferuje Warszawę i okolice. Mam na myśli kilka obiektów w cenach od 720.000.00 zł do 1500.000.00 zł Inwestor może wybrać kilka opcji. Pierwsza czynny udział . Druga tylko bierna aobserwacja. Rynek najmu kwater znam doskonale. Od kilku lat borykam się jak zapewnić moim załogom dobre i wygodne kwatery. Kwatery z kolei są ogromnym atutem kiedy szukam ludzi do pracy Moja firma zajmuje się właśnie remontami, Po roku jestem w stanie zacząć spłacać inwestora po około 20.000.00 miesięcznie . Proponuje 13 rat czyli 260.000.00 netto Moja firma ( lub nasza wspólna) zajmie się wynajmem, konserwacja i zarzadzaniem Oczywiście inwestor jest zabezpieczony aktem własności nieruchomości, a ja mam opcje wykupienia tych udziałów adekwatnie płacąc ratami za udziały. Moja propozycja jest do negocjacji. Forma zabezpieczenia do ustalenia. Możliwość zabezpieczenia na udziałach spółki na okres spłaty pożyczki lub wejście do spółki w formie przejęcia części udziałów lub inne propozycje. Okres spłaty oraz warunki finansowania do uzgodnienia. Jesteśmy uczciwymi ludźmi, którzy poszukują stałych, partnerskich relacji na lata. Jesteśmy gotowi na spotkanie i omówienie szczegółów w dowolnym terminie.
  6. Szukam partnera lub inwestora. Minimum potrzebne 200.000.00 zl Całość inwestuje w nieruchomość która będzie służyła jako hostel, kwatery pracownicze. Preferuje Warszawę i okolice. Mam na myśli kilka obiektów w cenach od 720.000.00 zł do 1500.000.00 zł Inwestor może wybrać kilka opcji. Pierwsza czynny udział . Druga tylko bierna aobserwacja. Rynek najmu kwater znam doskonale. Od kilku lat borykam się jak zapewnić moim załogom dobre i wygodne kwatery. Kwatery z kolei są ogromnym atutem kiedy szukam ludzi do pracy Moja firma zajmuje się właśnie remontami, Po roku jestem w stanie zacząć spłacać inwestora po około 20.000.00 miesięcznie . Proponuje 13 rat czyli 260.000.00 netto Moja firma ( lub nasza wspólna) zajmie się wynajmem, konserwacja i zarzadzaniem Oczywiście inwestor jest zabezpieczony aktem własności nieruchomości, a ja mam opcje wykupienia tych udziałów adekwatnie płacąc ratami za udziały. Moja propozycja jest do negocjacji. Forma zabezpieczenia do ustalenia. Możliwość zabezpieczenia na udziałach spółki na okres spłaty pożyczki lub wejście do spółki w formie przejęcia części udziałów lub inne propozycje. Okres spłaty oraz warunki finansowania do uzgodnienia. Jesteśmy uczciwymi ludźmi, którzy poszukują stałych, partnerskich relacji na lata. Jesteśmy gotowi na spotkanie i omówienie szczegółów w dowolnym terminie.
  7. Warto . Najlepiej tam gdzie masz bezposredni udzial i nie musisz sie zajmowac detalami. Jest wiele opcji. Jedna z nich oferuje inwestycje w wynajem kwater/hostel. I juz z niewielka kwota rzedu 10.000 zzaczniesz zarabiac
  8. Od wielu lat pracuje w budownictwie. Poznalem wiele metod technologii w roznych krajach. Od kilku lat jestem w Warszawie. Widze przeogromny i rosnacy rynek dla inwestora w branzy hostel kwatery oraz wszelkie nieruchomosci na wynajem. Czysty bezpieczny zysk. Platnosc z gory. Wysoka marza zysku i minimalne wymagania klienta. Szukam chetnych do wspolnej inwestycji. Mam kilka propozycji zakupu budynkow w oplakanym stanie lub zakup dzialek w dobrych okolicach a prawde piszac kazda okolica dzisiaj jest dobra, sa tylko lepsze i najlepsze. Zyski z najmu kwater sa gigantyczne. Inwestycja zwraca sie praktycznie w rok dwa lata a potem placi bardzo wysoki zwrot . Przyklad mam budynek za 700.000.00 z potencjlem na 100 kwater. Kazda kwatera to 500-1000 zl na miesiac. Oczywiscie budynek wymaga modyfikacji i adaptacji jednak juz od pierwszego dnia bedzie przynosil zyski. Jesli jest ktos zaineresowany zapraszam do dialogu