dyziu35

Użytkownik
  • Zawartość

23
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O dyziu35

• Ranga
    Początkujący
  1. Dokładnie, grając samemu też wielokrotnie wyczyściłe konto bo whcodził ten nieszczęsny czynnik ludzki czyli myśli "zaraz odbije", "jeszcze chwilę przetrzymam na stracie" a to właśnie najważniejsze żeby ucinać straty a maksymalizować zyski tak jak głosi hasło Properly 😄 Cieżko to przychodzi niestety ale jak odejdzie czynnik ludzki w podejmowaniu zagrań na forex to wtedy zarabianie staje się łatwiejsze bo są sztywne reguły handlu. To mnie przekonało też do Properly bo mają automatyczne strategie które same handlują wg wytycznych i mają baaaardzo długą historię swoich zagrań :) bit.ly/r_properly
  2. Jasne że będę wrzucał :) Aktualnie sytuacja wygląda tak że w kwietniu strategia złapała kilka stratnych pozycji, w maju zaczęła fajnie odbrabiać jednak finalnie jeszczce jest na minusie wynik przez te 2 miesiące. Rynek ostatnio mocno niestabilny jest dlatego w sumie nie dziwią mnie takie wyniki :) najważniejsze że konto nie wyczyszczone i dalej jestem w grze :P bit.ly/r_properly
  3. ja od kwietnia wykupiłem strategię F31 W sumie mogłem chwilę jeszcze sie wstrzymać bo przez te cale światowe zamieszanie z wirusem to lekko jest na minusie :P Najważniejsze aby w perspektywie długoterminowej zarabiała, zawsze będą górki i dołki :)
  4. Patrząc na to co dzieje się na rynkach finansowych to nie jest źle :) Ja już uzbierałem całą kwotę i od maja też startuje moja pierwsza strategia 😄 Hehe nie ukrywam że się jaram trochę jednak wiadomo że tutaj czas zrobi robotę :)
  5. Czytałem ostatnio o Nich sporo i fajnie prezentują się wyniki ich strategii. Tym bardziej że działają od 2014 roku i można sobie przejrzeć wszystkie wyniki od samego początku także mnie przekonali do siebie. Jednak muszę jeszcze trochę hajsu dozbierać żeby odpalić jedną ze strategii bo 1000Euro nie jest mało. Teraz ten cały koronawirus też nie pomaga w odłożeniu kasy niestety ale możliwe że w kwietniu uda mi się całą kwotę ogarnąć :)
  6. Możesz podrzucić jakiś update bo jestem ciekawy i też chcę podjąć współpracę z Nimi :)
  7. Dlatego na początku należy sprawdzić się na koncie DEMO z kapitałem jaki chcielibyśmy wrzucić. Jeżeli emocje będą cały czas brały górę i kilka razy wyzerujemy depo to będzie ewidentny znak że to nie dla Nas. Wtedy warto poszukać jakiejść automatyzacji. Kolejna kwestia to granie samemu pochłania sporo czasu i jak wiadomo swoje trzeba wysiedzieć przed wykresami. Niestety czasu sobie nie kupimy za żadne pieniądze dlatego szukam od jakiegoś czasu automatu który działa już od co najmniej pół roku bo wtedy można sprawdzić już dosyć sensownie jego skuteczność . @AnoMaciek z ciekawości weryfikowałeś już jakoś te firmy? O Proptradingu nie słyszałem jeszcze jest to dla mnie nowość szczerze mówiąc. Muszę poszukać o tym info :P
  8. Dobrze powiedziane. Wiele osób myśli że to bardzo proste aby grać na forex jednak bez strategi ciężko o utrzymanie depozytu :)
  9. oj tak tak święta swoje wydoiły :P hehe gorzej jak forex 😄 Czyli jednak zdecydowałaś się na podjęcie współpracy z Properly? Ja cały czas się waham bo dziwne że od tak za 1k opłaty dają ponad 6k do gry
  10. Na żadnym rynku nie ma pewnych zysków :) Jednak jeżeli automat zarabia na przestrzeni x lat to widać że był zrobiony z głową i jest skuteczny niż automat który powstał miesiąc temu i tylko sprawdzony na historycznych danych
  11. W samo sedno. Poszedł bym nawet szerzej i nigdzie nie macie gwarancji. Nawet na etacie nie macie gwarancji że będziecie pracować jeszcze przez x czasu. Powiem tak jak ktoś Wam gwarantuje jakieś zarobki i mówi że to jest bezpieczne tym bardziej na Forex to od razu powinna Wam się zapalić czerowna lampka. Zacznijcie trochę myśleć i nie traćcie bezmyślnie swoich w wielu przypadkach cieżko zarobionych pieniędzy
  12. A to na lokatach się zarabia? 😃 z tego co czytałem ostatnio to raczej się traci na nich w ostatnim czasie :P Dzięki za info przejrzę na pewno to 😉 ooo @AnoMaciek to daj znać jak uda Ci się spotać z właścicielem bo zazwyczaj oni unikają kontaktu żeby byli mniej rozpoznawalni w razie ściemy :)
  13. Hehe jak w MLM jeszcze na wnuki przepiszemy konta 😂😂 Dlatego trzeba mieć odpowiednią strategię aby wyjąć wkład i potem można sobie na spokojnie dalej obracać kapitałem :) Tym bardziej że strategie są bezterminowe to niech podziała ze 2-3 lata to i będę mega happy bo hajs się obróci i zysk będzie :)
  14. No właśnie niby 1000Euro minimum na start jednak z drugiej strony na giełdę trzeba też moim zdaniem tyle szykować także skórka za wyprawkę jak to się mówi. Duży plus że strategie działają od kilku lat i są zyskowne i to mnie najbardziej przekonuje bo większość co testowałem kiedyś to działały 2-3 ale miesiące a nie lata.
  15. z tą lokatą to trochę fantazja poniosła bo juz od kilku lat są nieopłacalne :) lepiej zainwestować te środki w ostateczności w złoto lub inne metale albo we wspomniane wcześniej automaty.