spider103

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O spider103

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Witam. Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość: Od niedawna coraz więcej słyszy się o Lyconet (następca Lyoness) i teraz mam pytanie do tych osób które już w tym są lub były. Czy tak naprawdę warto w to wchodzić? Czy rzeczywiście to co obiecują zwolennicy ma przełożenie na rzeczywistość? Czy rzeczywiście Cashback ma przyszłosć? Czytałem, że chcąc być marketerem (czerpać wynagrodzenie) trzeba działać w ramach własnego PRZEDSIĘBIORSTWA czy rzeczywiście to prawda? Jak wiadomo po Lyoness i licznych wyrokach itd. pozostał wielki SMRÓD....i ogólnie Lyoness nie wypaliło na przestrzeni 10 lat.....dlatego w 2008 roku powstał Lyconet z siedzibą niby w Krakowie....mają trochę inne warunki porozumienia, nie trzeba już inwestować tak potężnej kwoty 9000 zł...no i oficjalnie Lyoness nie jest piramidą finansową jak zarzucano mu.........Bardzo proszę wszystkich którzy naprawdę mają pojęcie o tym, żeby wyrazili swoje opinie...... Czekam na opinie. Pozdrawiam.....