ALEX43

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ALEX43

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

188 wyświetleń profilu
  1. Dzięki Hugonegg:-) w razie pytań wal śmiało:)
  2. Cześć:-) Mam na imię Olek i witam wszystkich na forum, na początku przede wszystkim składam Wam najlepsze życzenia Noworoczne, oby ten nadchodzący Rok był lepszy od poprzedniego:-) Jakiś czas temu temu zainteresowałem się tematem zarabiania w sieci i postanowiłem założyć bloga. Dodam, że do niedawna takie pojęcia jak domena, hosting, czy np afiliacja były mi zupełnie obce:) Sporo czytam, uczę się i od kilku tygodni mój blog jest w sieci, zapraszam serdecznie do odwiedzin: www.finansowaporadnia.pl Blog jest jak sama nazwa wskazuje o finansach, o bankowości, o pożyczkach, o kantach bankowych, planuję również stworzyć działy o inwestowaniu i oszczędzaniu. Blog zawiera linki afiliacyjne, co oznacza, że jeżeli zdecydujesz się na jakiś produkt, ja otrzymam z tego prowizję. Zapraszam do odwiedzin bloga, do komentowania, jeśli macie jakieś sugestię, propozycję co do rozwoju, przyszłości bloga, to walcie śmiało 🙂
  3. Cześć:-) Mam na imię Olek i witam wszystkich na forum, na początku przede wszystkim składam Wam najlepsze życzenia Noworoczne, oby ten nadchodzący Rok był lepszy od poprzedniego:-) Jakiś czas temu temu zainteresowałem się tematem zarabiania w sieci i postanowiłem założyć bloga. Dodam, że do niedawna takie pojęcia jak domena, hosting, czy np afiliacja były mi zupełnie obce:) Sporo czytam, uczę się i od kilku tygodni mój blog jest w sieci, zapraszam serdecznie do odwiedzin: www.finansowaporadnia.pl Blog jest jak sama nazwa wskazuje o finansach, o bankowości, o pożyczkach, o kantach bankowych, planuję również stworzyć działy o inwestowaniu i oszczędzaniu. Blog zawiera linki afiliacyjne, co oznacza, że jeżeli zdecydujesz się na jakiś produkt, ja otrzymam z tego prowizję. Zapraszam do odwiedzin bloga, do komentowania, jeśli macie jakieś sugestię, propozycję co do rozwoju, przyszłości bloga, to walcie śmiało 🙂