Katarzyna0009

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Katarzyna0009

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. jeszcze mam pytanie, czy ceny w ich sklepie to standardowe ceny za skutery elektryczne, czy znajdę gdzieś taniej? jeśli tak to gdzie można kupić?
  2. Może jakieś uczulenie? Gojenie też trochę trwa. Jeżeli wszystko robiłaś sterylnie i nie masz sobie nic do zarzucenia to moim zdaniem wina klientki, że nie zapoznała się z przeciwwskazaniami. Pracujesz we własnym salonie czy u kogoś?
  3. czyli kupowałeś tam coś, tak? jak z dostawą, jak obsługa?
  4. Chcę sobie kupić skuter elektryczny. Czytałam o wielu zaletach tych pojazdów nie jest to temat o dyskusji na ich temat, bo zdecydowałam się na zakup. Jestem jednak niezorientowana w temacie marek, modeli, dealerów. wpisałam w google 'skutery elektryczne sklep' i pierwszy sklep jaki mi wyskoczył to iamelectric, stąd intuicja aby kupić właśnie tam. Pytanie, czy ktoś zna, poleca, potwierdzi zgodność produktów z opisem? Pytanie zadam też na innym forum, aby zebrać jak najwięcej opinii. Te skutery kosztują niemałe pieniądze dlatego przed zakupem wolę się upewnić. Dzieki za każdą pomoc
  5. A to dopiero początek. Z każdym makijażem nabieram coraz większego doświadczenia, już sporo potrafię. Za kilka lat może własny salon, kto wie.
  6. Kurs ukończony, praca znaleziona w małej klinice w miejscowości pod warszawą. Zarobki bardzo dobre, kto pracuje w tej branży ten wie 🙂 Polecam każdej kobiecie, która jeszcze nie wybrała drogi zawodowej.
  7. Wybrałam kurs Medium za poleceniem, czyli taki pośredni. Ma on dać mi odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu. Czekam teraz na termin. Rozglądałam się już za ofertami pracy i wstępie - jest zainteresowanie 🙂
  8. Już widzę. jest wiele innych kursów i sama nie wiem który wybrać czy ten najdłuższy może. W każdym razie wysłałam już im wiadomość i teraz będę ich męczyć. Dzięki.
  9. ok, dobrze, ciesze się że ktoś w końcu odpisał. Mam pytania: kiedy robiłaś ten kurs i jaki konkretnie (podaj nazwę za pomocą której go znajdę na stronie tej firmy). dzięki za pomoc.
  10. Cześć. Od dawna interesuję się makijażem i różnymi jego formami. Ostatnio wpadłam na temat makijażu permanentnego, który bardzo mnie zaciekawił. Zaczęłam szperać w internecie i znalazłem wiele ofert pracy jako linergistka (osoba która wykonuje makijaż permanentny) z atrakcyjnym dla mnie wynagrodzeniem. Niezbędne umiejętności zdobywa się w trakcie specjalnie wykupionego kursu w jakieś firmie. Mój region to Warszawa. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tej branży i czy warto wydać pieniądze na takie szkolenie? Koszt jest niemały jak wstępnie patrzyłam. Polecicie jakiś kurs?