kapadocja

Użytkownik
  • Zawartość

75
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kapadocja

• Ranga
    Zaawansowany
  1. Skoro remont domu to przede wszystkim zmiana starej instalacji, docieplenie budynku i zmiana sposobu ogrzewania budynku. I tu najlepiej sprawdzą się pompy ciepła, tym bardziej, że są na nie spore dofinansowania. Produceni pomp jak np. A-Pic Design pomagają we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania.
  2. Zależy kto jak ma dom docieplony i zaizolowany i na ile go stać w kwestii kompletnej instalacji grzewczej w domu. Ja polecam bardziej kontakt ze spacjalistami od systemów grzewczych - TG Bereda. Polecam ich, bo na ogrzewaniu znają się jak mało kto.
  3. Począwszy od fundamentów a skończywszy na dachu polecam firmę Solidna Budowa Domów pana Tomasza Kwestarza.
  4. Nie raczej, a na pewno powinieneś się skonsultować z lekarzem, bo tylko niebieskie tabletki na receptę są coś warte. Receptę najszybciej dostaniesz zdalnie w serwisie lekarzonline. Płacisz dopiero wtedy, kiedy recepta będzie wystawiona, nie wcześniej.
  5. Dla mnie relaks po pracy to lampka wina, zimne piwo i brak obowiązków domowych typu umyć naczynia, zmyć podłogi czy wyprasować całą górę prania 😛 Generalnie dla rozluźnienia lubię się napić lampkę wytrawnego wina, piwo raczej w lecie jak jest upalnie, ewentualnie jakiś dobry egzotyczny drink 🙂 Barek uzupełniam w sklepach Mazurek https://sklepmazurek.pl/ bo pod względem alkoholi są naprawdę dobrze wyposażone.
  6. Macie swoje ulubione włoskie restauracje i pizzerie w Warszawie? Wymieniajcie, bo wiele osób lubi włoską kuchnie, ale nie wie gdzie dobrze karmią 🙂 Mój numer jeden, to Semola https://www.semola.pl/
  7. Olsztyn, Nidzica, Działdowo i okolice to tylko Solidna Budowa Domów https://www.solidnabudowadomow.pl/ Bardzo dobra firma budowlana, są terminowi i najlepsi w tym co robią.
  8. kapadocja

Olej

Jak zajrzysz do sklepu Lubi (stacjonarnie lub online), to z pewnością wybierzesz odpowiedni olej lniany, zresztą nie tylko lniany i nie tylko olej. Polecam robienie tam zakupów, bo dostawy mają od lokalnych dostawców.producentów i rolników, a ceny są niskie.
  9. A może inwestycja w monety albo sprzedaż monet po dobrej cenie? Monety Olsztyn to dobra wycena i pewna gotówka 🙂
  10. Jeżeli tak samo jak ja uwielbiacie Warmię i Mazury, to polecam zatrzymać się w Hoteliku Szczęsne. Bardzo kameralny, piękny, niedrogi i czysty ośrodek z pysznymi śniadaniami.
  11. Jeśli szukacie części do maszyn (hydrauliczne, silnikowe, do skrzyni biegów etc.), to sprawdźcie ofertę Gaparts w Olsztynie. Prowadzą również sprzedaż wysyłkową, więc nie ma znaczenia skąd zamawiasz.
  12. W Olsztynie obowiązkowo zajrzyjcie do cukierni Słodycz tej krainy na starówce. Najlepsze ciasta, torty i rzemieślnicze lody. Trzeba po prostu spróbować żeby się przekonać.
  13. Wszystko zależy od funduszy. Jak masz kasiorę to wybudują w mig 🙂 Jeśli przyjdzie czas na wentylacje, to dzwoń od razu do producent kanałów wentylacyjnych i proś o wycenę (polecam PS System).
  14. Pizza też może być zdrowa jeśli jest robiona z najwyższej jakości ekologicznych składników. W Warszawie polecam restaurację Semola. Jeżeli zależy wam na jak najwyższej jakości składnikach, to tylko tam.
  15. Ja dostałam wymarzone łóżko tapicerowane producenta Comfortbe.