Paweł24

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Paweł24

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. U nas w firmie świetnie sprawdza się Icon24 Bardzo kompleksowe narzędzie do zarządzania całą firmą - począwszy projektów i zadań, aż po usprawnienie komunikacji po firmie. Posiada wiele ciekawych funkcjonalności m.in wbudowane moduły do zarządzania projektami i zadaniami, kalendarz, wewnętrzny komunikator, własny system CRM czy moduł fakturowania. Bardzo mocno usprawnia i organizuje pracę - wszystkie informacje wrzucamy do systemu, nic nie ginie, kontrolujemy produktywność, finansowość projektów, czas spędzany na zadaniach. Co najważniejsze, jest to polskie narzędzie, można pracować w naszym języku. Nie muszę latać po kilku programach, jak kiedyś, wszystko można robić w nim. #wystarczytylkozasieg #icon24
  2. Icon24 narzędzie, które umożliwia pracę zdalną, pomaga automatyzować procesy, sprawnie zarządzać zasobami firm i przedsiębiorstw. Pomaga w skutecznym zarządzaniu, optymalizacji kosztów i wspiera zrównoważony rozwój.
  3. My tez korzystamy z Icon24. Polecam mamy wszystko w jednym miejscu
  4. Mogę polecić Icon24 my z niego korzystamy, mają automatyczny obieg dokumentów, ocr oraz panel b2b www.icon24.pl
  5. Możemy albo skorzystać z programów księgowych albo możemy skorzystać z programów typu ERP w zależności czego dokładnie potrzebujesz jest wiele rozwiązań typu oracle, albo chociażby berberis my dostaliśmy lepszą ofertę od icon24 który oferuje dużo więcej niz zwykły erp
  6. My w firmie też pracujemy na Icon24 ładny i dopracowany CRM Polecam
  7. Polecam Icon24. Wiem że można go testować przez jakiś czas za darmo a potem płaci się abonament za każdego użytkownika, w naszej firmie się sprawdza. A skoro masz taki mały zespół wdrożenie powinno przejść gładko. 😉
  8. Prowadziłem dwie firmy wiele się nauczyłem przez ten czas lecz nie wypaliło do końca, teraz zaczynam nowy projekt ale nadal pracuje na etacie 😕
  9. Obecnie jesteśmy podczas wdrażania nowego systemu erp, proces wdrażania jest bardzo pracochłonny lecz widzimy korzyści jakie za sobą niesie. Osobiście mogę polecić firme Iconity za fachowe podejście do klienta i rzetelną obsługę link do strony: www.icon24.pl
  10. Dlatego też myślę że warto skorzystać z pomocy konsultantów, mają fachową wiedzę i zawsze chcą pomóc klientowi.